Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: A4 1.8T szare Warszawa

  1. #1
    gsekulski
    Gość

    Domyślnie A4 1.8T szare Warszawa

    Witam. Od razu daje link do autka o którym mowa:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3425958567

    Byłem, widziałem, ogladałem...Generalnie odradzam, szukam auta już od 3 miesięcy ale ten był najgorszy jaki ogladałem. Na zdjęciach fakt faktem atrakcyjnie wyglada. Ale juz wymieniam:
    - Tylko 3 elementy nie malowane (dach, tylnia klapa i tylni prawy błotnik) mierzyłem czujnikiem.
    -Po odpaleniu auta zaczęło lekko dymić i i straszny chrobot szedł tak jakby z turbiny.
    -ewidentnie obszywana kierownica od nowa
    -wymieniany włacznik świateł na tani zamiennik
    -Przebieg 123 tys km- W ŻYCIU!!! Minimum 300 tys km
    -Książka serwisowa nie wygladała na oryginalną
    -wg sprzedawcy serwisowany wyłacznie w serwisie- nalepka pod maską o wymianie oleju na Mobil (serwis Audi wymienia olej na Castrol więc kolejna ściema)

    Jedno tylko trzeba przyznać, ze przynajmniej ktoś go w miarę wyklepał. Cena 21900+opłaty zupełnie nie adekwatna do stanu auta. facet ewidentnie liczy na to iż trafi się ktoś kto przyjedzie bez czujnika i uwierzy we wszystko.

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Dodaj VIN auta, bez niego twoja informacja jest niewiele warta.

  3. #3
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Fajnie że się przywitałeś, masz jakieś zdjęcia tej nielegalnej książki serwisowej ? Jakie wartości grubości powłoki lakierniczej podawał miernik że odradzasz to auto ? 12-letnie auta bywają malowane ze względów kosmetycznych...

  4. #4
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ten chrobot to zapewene regulator faz i łańcuch

  5. #5
    gsekulski
    Gość

    Domyślnie

    Powiem tak VIN nie spisywałem. Zawodowo od 6 lat pracuje jako kierowca, po pracy dorabiam w warsztacie samochodowym, zajmuję się polerką samochodową oraz kompleksowym myciem i szykowaniem auta na sprzedaż w wolnym czasie jak mam klienta. Dodatkowo posiadam audi z silnikiem 1.8T. Wiem jak nie wygląda oryginalna książka oraz co powinna posiadać oryginalna oraz jak wygladać. Nie potrzebuje numeru VIN aby rozpoznać auto z dużo kręconym licznikiem... To auto ma duzo wyzszy przebieg, i każdy kto nie wierzy zapraszam do faceta, niech spisze sobie VIN i jestem w stanie zalożyc się o 1000zł, że licznik jest sporo kręcony Poza tym auto wymaga wkładu finansowego, ma nie z pasowany przedni zderzak co na pewno nie ejst robotą SO oraz odcień lakieru delikatnie się na nim różni. jeśli chodzi o grubosć lakieru 220-500 w zależności od miejsca przyłozenia. Jeśli chodzi o przywitanie to przepraszam, nie znam tutejszych zasad, chcialem tylko dac info aby ktos nie jechał z 200km na darmo. Pozdrawiam

    Nie nie nie to nie był "regulator faz i łańcuch". Ten dźwięk szedł z turbiny, tak jakby od razu po przekręceniu zapłonu startowała z wysokimi obrotami. Nie potrafie tego określić bo nawet dobry mechanik potrzebuje czasu aby wydać diagnozę. Ale jak pisałem wyzej sam mam 1.8T oraz ogladałem juz kilka takich i ten silnik pracował najgorzej z wszystkich. Mój co ma 280 tys km i też nie wiadomo czy oryginalnegy to pracuje znacznie ciszej, i przyjemniej wchodzi w obroty.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 31-07-13 o 07:56

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    brakuje oslonki nad filtrem powietrza

  7. #7
    gsekulski
    Gość

    Domyślnie

    To jest osłonka od akumulatora do polowy odłamana) Ale jak ktoś ma blisko to proponuje osobiście się przejechać i wydać swoją opinię tak samo jak oglądałem identycznego w Ostrowi Mazowieckiej... auto niby "bez wkładu finansowego, zadbane" a miało zamontowany układ który miał na celu oszukać sterownik silnika iż jego temperatura jest zimniejsza aby dostawał większa dawkę paliwa. I na zdjeciach nie było widać tych przewodów które szły do czujników. Na jeździe próbnej do 2 biegu auto w miarę jechało ale juz na trójce w momencie kiedy turbina powinna się załaczyć auto nagle się zamulało. Pracował porównywalnie do 2.0 131 koni

  8. #8
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    No racja. Jak to możliwe,żeby stare Audi wymagało wkładu finansowego... nie do pomyślenia.

  9. #9
    gsekulski
    Gość

    Domyślnie

    Absolutnie nie do pomyślenia

    Ten rocznik tego auta chodzi na allegro od 18 tys do 23 tys zł. I jak jadę ogladac auto za 21900+opłaty lub w Ostrowi Maz za 22900+opłaty to rozumiem, że mógł mieć coś lakierowane, jakieś tarcze, amorki słabe. Ale liczy się na to, ze za coś go się ceni więcej i przynajmniej silnik będzie dobrze pracował.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 31-07-13 o 07:57

  10. #10
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał gsekulski Zobacz post
    To jest osłonka od akumulatora do polowy odłamana)
    znasz 1.8 T a nie wiesz gdzie jest filtr powietrza? :>

  11. #11
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał gsekulski Zobacz post
    Ten rocznik tego auta chodzi na allegro od 18 tys do 23 tys zł. I jak jadę ogladac auto za 21900+opłaty lub w Ostrowi Maz za 22900+opłaty to rozumiem, że mógł mieć coś lakierowane, jakieś tarcze, amorki słabe. Ale liczy się na to, ze za coś go się ceni więcej i przynajmniej silnik będzie dobrze pracował.
    To teraz wejdź przykładowo tu -> mobile.de i zobacz co kupisz za hmmm powiedzmy 18 tys PLN (bo handlarz to nie PCK) i wyjdzie ci co ściągają do Polski. Sam przymierzam się do takiej A4 i myślę że minimum 5 tys ojro za samo auto + koszty sprowadzenia i rejestracji. W twoim budżecie szukaj zadbanej A4 b5 lub nadal szukaj okazji.
    Z drugiej strony gość się podzielił spostrzeżeniami na temat tego auta może innemu łowcy zaoszczędzi jazdy, więc nie ma co kotów drzeć

  12. #12
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał gsekulski Zobacz post
    Powiem tak VIN nie spisywałem.
    Właśnie VIN podajemy po to jak auto znowu gdzieś wypłynie np. od przyszłego niezadowolonego właściciela aby wiedzieć że o te włąśnie chodzi jak ktoś trafi na ten temat lub wygoogla.

  13. #13
    gsekulski
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    znasz 1.8 T a nie wiesz gdzie jest filtr powietrza? :>
    Tak jest to osłonka nad filtrem powietrza lecz wszędzie widnieje jako osłona akumulatora. Patrzyłem na allegro jej koszt i stąd tak napisałem. Ale masz rację jest pod nią filtr powietrza. Troszkę to się robi złośliwe w moja strone. Po prostu obejrzałem uważam ze nie jest wart tych 21900+ opłaty i odradzam. Nie szukam w cenie 18 tys, jestem skłonny dać 22-23+oplaty ale i w tej cenie ciężko kupić aby przynajmniej silnik normalnie pracował.

    Z 2 mies temu ogladałem w Radomi za 21500zł i oprócz dachu cały lekierowany, dwie naderwane wlepki z różnymi numwerami VIN w bagażniku(jedna na drugiej naklejona) oraz ślady po szlifierce pod maska w pobliżu tabliczki znamionowej. Teraz jak dowiedziałem się o tym forum staram się tylko podzielić swoja opinią iż auto zupełnie odbiega od togo co jest w opisie.
    Cytat Napisał jacenty84 Zobacz post
    Właśnie VIN podajemy po to jak auto znowu gdzieś wypłynie np. od przyszłego niezadowolonego właściciela aby wiedzieć że o te włąśnie chodzi jak ktoś trafi na ten temat lub wygoogla.
    Dziękuje za informacje, jestem tu nowy i bedę wiedział na przyszłosć
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 31-07-13 o 07:58

  14. #14
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Widzę że kolega nie rozumie...powodzenia w szukaniu.

  15. #15
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał gsekulski Zobacz post
    Tak jest to osłonka nad filtrem powietrza lecz wszędzie widnieje jako osłona akumulatora. Patrzyłem na allegro jej koszt i stąd tak napisałem. Ale masz rację jest pod nią filtr powietrza. Troszkę to się robi złośliwe w moja strone. Po prostu obejrzałem uważam ze nie jest wart tych 21900+ opłaty i odradzam. Nie szukam w cenie 18 tys, jestem skłonny dać 22-23+oplaty ale i w tej cenie ciężko kupić aby przynajmniej silnik normalnie pracował.
    Dlatego polecamy sprowadzić takie auto samemu bądz z pomocą jakiegoś zaufanego importera.
    wyłowienie w PL dobrej sztuki to trudne zadanie o czym powoli sie przekonujesz..
    Tylko wtedy zapewene budżet bedziesz musiał miec tak koło 27tyś - 28tyś ale w tej kwesti niech sie wypowiedza inni

    Napisałem ci tak jak napisałem bo mówisz że masz atuto z tym silnikiem więc znałem detal który mi od razu rzucił sie w oczy mimio że już pare lat mineło od czasu jak przeganiałem ten silnczek:]
    Osłonka aku owszem jest połamana czesciowo a tej co osłania filtr powietrza i przepłwke nie ma poprostu

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •