Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: 407 2.0 HDi

  1. #1
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie 407 2.0 HDi

    Witam. Szukam samochodu dla żony. Po długich przemyśleniach doszliśmy do dwóch modeli:
    Fiat Grande Punto 1.9JTD 130KM
    Peugeot 407 2.0HDi 136KM
    Prosiłbym posiadaczy peugeota o pare informacji dotyczących samochodu. Nigdy nie miałem żaby i nie wiem czego się spodziewać Pozdrawiam.

  2. #2
    mushroom
    Gość

    Domyślnie

    mialem 407 przez dwa lata, (przebieg 100 tys i sprzedawalem mial 180 tys), w tym czasie wymienilem jeden wentyl z czujnikiem cisnienia w oponie, jak drugi padla to wylaczylem pomiar cisnienia (komputerowo w aso), raz musialem sie wybrac na dolewke jakiegos plynu (mokry dpf tam byl) a tak poza tym to bardzo fajne autko, bardzo sie podobal zonie ale nie lubila nim parkowac, kiepska widcznosci w lusterkach i do tylu, nisko zawieszony przedni zderzak, jako ze jestem dosyc dlugi, po cofnieciu fotela kierowcy, z tylu miejsca na noki prawie nie bylo (porownujac do civica nawet lub accorda), bardzo ladnie wyciszony, jedyne co wkurzalo to to ze przy nawet tak malym przebiegu powyzej 100km/h drzaly lusterka (cos tam sie wyrabialo) i moglo to sprawiac problemy. Tak po za tym to bardzo fajne autko (ja mialem kombi), aha no i trzeba co kilka miesiecy smarowac tylnia wycieraczke bo sie tam cos wyrabia i wycieraczka przestaje dzialac. Auto nawet w biednej wersji jest wg na full opcji, fajny panoramiczny dach w kazdym kombi z elektrycznie zamykana zaslona. Generlanie moge polecic

  3. #3
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Dzieki za konkrente informacje.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •