Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Passat

  1. #1
    mriusz
    Gość

    Domyślnie Passat

    Witam.Kolega chce kupić passata b6 105km ,rocznik 2007-2008.Za jakie pieniadze moze kupić coś sensownego,i jaki przebieg tego typu samochód bedzie miał.Dziekuję i pozdrawiam.

    Za olewanie zasad forumowych, temat do kosza!
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 09-07-13 o 23:34

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar Lalbel
    Zarejestrowany
    kwi 2013
    Skąd
    Grodzisk Wielkopolski
    Postów
    377
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Passat z tego przedziału rocznicowego to za około 34tyś w górę. powinien być wybór zadbanych egzemplarzy, przebieg około 150-200tyś km różnie to z tym bywa, awaryjne są jednostki 2.0 TDI. ja bym tutaj polecał 1.9TDI 105km tak jak uważa również twój kolega, ale wszystko zależy czego ten kolega oczekuje od tego b6.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Kiedy planuje zakup?Bo mój ex pasztecik niebawem będzie do sprzedania, 105KM po chipie na 143, 2 kpl alufelg, letnie mają ok 7 tyś przebiegu Uniroyal Rainsport, zimowe ok 50% zużycia, dwumasa wymieniona jakieś 10 tyś wstecz, przebieg ok 200 (albo zaraz będzie albo już lekko po), mechanicznie stan bdb, blacharski bdb -, jest nieduża wgniotka "od zawsze", jakieś obicia maski delikatne od kamyczków. Auto nie miało dzwona, znane od nowości, prawa lampa zmieniana, zderzak i kawałek róg przedniego błotnika podmalowany, bo koleś przy parkowaniu zaiwanił w betonowy kosz. Rocznik 2006, modelowo 2007, wersja comfortline z chromami, kolor czekoladowa mocca, sedan, 2 kluczyki. Sprzedaż albo zamiana na jakiegoś SMaxa, bo rodzinka się rozrasta o 3 dziecko...Cena pewnie w okolicach 34 będzie, ale to już z właścicielem trzeba by rozmawiać. Ja byłem bardzo zadowolony, kolega również.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •