Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Kombi rocznik 2005 za 20-24 zł na ON. miasto > 50%

  1. #16
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    doczytalem ze silnik w vectrze 2.2 155 km jest trudny do zagazowania , a 2.2 147km normalnie sie gazuje

  2. #17
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Przy zakładanym przebiegu 10000 km zastanawiałbym się czy w ogóle warto kupować diesla, a i czy gazowanie benzyny ma sens...

  3. #18
    juras
    Gość

    Domyślnie

    Remek 100 % racji , jeśli kupisz diesla i głównie po mieście jazda z tak małym przebiegiem to masz problem , jeśli diesel z filtrem cząstek stałych to masz jeszcze większy problem ( zapychanie i częste wypalanie a to zaraz paliwo w oleju i itp. ) tylko benzyna a nad gazem można się tylko zastanowić ( kwestia modelu silnika z którym gaz b.dobrze współpracuje i masz ochotę jeździć tym samochodem ponad 5-6 lat ) za mala różnica w cenie paliw ON a Pb i różnica w spalaniu w mieście żeby się pchać w diesla .

  4. #19
    koscielskipl
    Gość

    Domyślnie

    Też tak myślę. Brat kupił*nie dawno Insignie z dieselem i właśnie puka się w czoło. Doszliśmy do wniosku, że diesel przy mojej planowanej jeździe odpada z w/w powodów, o których wspomina @juras.

    Jakby co to nie długo będę miał bardzo fajną*Fabkę do sprzedania

  5. #20
    koscielskipl
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, wróciłem właśnie z wakacji i chyba będę poszukiwać Skody Roomster. Fabia sprawdziła się jeśli chodzi o spalanie, komfort itd. Problem pojawił się tylko przy pakowaniu rzeczy do bagażnika Znalazłem na internecie kilka ofert, które by mi odpowiadały, ale to oczywiście postaram się już wrzucić w odpowiednim dziale.
    Dzięki za pomoc raz jeszcze.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •