Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: A4 B7 TDI 2.0, A4 B8 czy Mondeo

  1. #1
    arify
    Gość

    Domyślnie A4 B7 TDI 2.0, A4 B8 czy Mondeo

    Witam. Mam takie zapytanie. Chcę kupić nowe auto na firmę. Do wyboru mam:
    A4 B7 TDI 2.0 2006 kombi przebieg 180 tys. - 32 tys. zł sprowadzony
    A4 B8 Quattro TDI 2.0 2008 kombi przebiego 100 tys., po lekkiej stłuczce - 70 tys. zł w leasingu
    Mondeo Ecoboost 1.6 2012 kombi powystawowy - 85 tys. w leasingu

    Roczny przebieg 15-30 tys. km. Od auta wymagam, żeby był komfort jazdy, wizualnie musi się podobać, spalanie nie jest takie ważne, ale w normie, musi być przestronne wnętrze (Focus odpada). Klimatyzacja, asystent parkowania, średni bagażnik. Wygodne na dłuższe wyjazdy, ale większość na mieście.

    Proszę o radę. W grę wchodziło też BMW serii 5, ale akurat nie trafiłem jeszcze na dobry egzemplarz.

  2. #2
    adaś
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co się orientuję A4 B7 też nie jest zbyt obszerne w środku, szczególnie z tyłu; bagażnik też jest malutki jak na kombi klasy średniej.

    A jeśli chodzi o sposób zakupu, to moim zdaniem leasing zawsze jest jakimś dodatkowym obciążeniem. Będziesz miał poślizg w płatnościach, pojawią się problemy z firmą leasingową. Ja bym skłaniał się bardziej do zakupu auta za gotówkę, mimo, że będzie trochę starsze i może bardziej zużyte.

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Lalbel
    Zarejestrowany
    kwi 2013
    Skąd
    Grodzisk Wielkopolski
    Postów
    377
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Ja na twoim miejscu celowałbym w A4 b7 ale nie 2.0tdi tylko i wyłącznie 1.9 TDI 116KM, nie będziesz mieć niemiłych niespodzianek z tą jednostką, bryła auta ładnie wygląda i cieszy oko, co do przestrzenności pasażerowie z tyłu mogą narzekać bo może być ciasno, b7 najlepsza opcja jak dla mnie. ale twoja kasa twój wybór.

  4. #4
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    C5 kombi

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •