Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Trade-Lux

  1. #1
    pees
    Gość

    Oko Trade-Lux

    Ja również dołączam się do grona zadowolonych klientów firmy Pana Łukasza i Pani Sandry.
    Dzięki firmie Trade-Lux stałem się szczęśliwym posiadaczem Opla Zafiry B w bardzo dobrym stanie technicznym z udokumentowanym przebiegiem 86 000 km!
    Należą się słowa uznania za podejście do klienta, wiedzę i cierpliwość na moje telefony

    Po otrzymaniu zdjęć samochodu i podjęciu decyzji, że to właśnie ten - otrzymałem propozycję odbioru mnie z Katowic lub Krakowa (firma ma siedzibę w Libiążu).
    Pełen profesjonalizm.

    Zanim stałem się posiadaczem samochodu, Pan Łukasz zadbał o wymianę oleju oraz filtrów powietrza i oleju.
    Zadbał również o pierwszy przegląd techniczny w kraju, ubezpieczenie pojazdu, nie wspominając o pełnej fakturze VAT z wpisanym przebiegiem.
    Za wymianę oleju z filtrami oraz przegląd zapłaciłem zero złotych
    Również w prezencie kurierem otrzymałem wewnętrzne lusterko - poprzednie uległo uszkodzeniu.
    Ostateczna cena pojazdu była niższa niż Pan Łukasz sugerował we wstępnych rozmowach.
    Należy dodać iż cena ta nie była jakąś wygórowaną kwotą, nie musiałem również wpłacać żadnych zaliczek.

    Następny samochód również będzie od sympatycznego rodzeństwa z Libiąża


    Pozdrawiam

    Paweł

  2. #2
    Strateg
    Gość

    Domyślnie

    To może jeszcze podaj jaki rocznik i ile zapłaciłeś za dobre auto. Wtedy, być może, ubędzie zbędnych wątków w "ocenie aut z ogłoszenia" rodem z Niemiec o kilka tysięcy tańszych


    p.s. Nie musiałeś zakładać nowego wątku, już takowy istnieje. Rozumiemy jednak twoje emocje spowodowane zakupem autka - stąd, zapewne, to przeoczenie
    Ostatnio edytowane przez Strateg ; 29-06-13 o 22:10

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Przepiszcie jego posta do wątku o Trade-luxie. A ten temat zamknąć, żeby się śmietnik nie robił.

  4. #4
    marlip
    Gość

    Oko

    Zakup samochodu w Trade-Lux to prawdziwa przyjemność...
    Fachowa pomoc, konkretne podejście do klienta. Kontakt wzorowy - odpowiedź na wszystkie pytania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z autka... formalności szybko, sprawnie i solidnie zostały załatwione. Faktura wystawiona jak należy - na wartość zakupionego samochodu - nie jak u większości właścicieli komisów zaniżona.
    Auto sprawne w 100% - z przyjemnością pokonujemy kolejne kilometry.
    Polecamy z czystym sumieniem tego sprzedawcę!!!
    Pozdrawiamy serdecznie Sandrę i Łukasza

  5. #5
    morgan31
    Gość

    Domyślnie

    Czy dalej twierdzicie że ten komis jest ok?

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ale to nie jest komis

  7. #7
    morgan31
    Gość

    Domyślnie

    acha. szukam albo zafiry1.9(120/150) albo skody1.6-102;1.9-105) , pewnie nic nie wiesz na ten temat

  8. #8
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Ogarnij się proszę nieco poczytaj regulamin bo za następne pisanie bez sensu i nie tam gdzie trzeba będzie urlop

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •