Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Temat: SEAT LEON 1.8 T 2005 - Bolesław

Podgląd dyskusji

Poprzedni Post Poprzedni Post   Nastepny Post Nastepny Post
  1. #1
    xmathev
    Gość

    Domyślnie SEAT LEON 1.8 T 2005 - Bolesław

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    SEAT
    VIN
    VSSZZZ1MZ5R013284
    Model:
    LEON
    Silnik
    1.8 T
    Rocznik:
    2005
    Miejscowość:
    Bolesław
    Nazwa komisu:
    Laguna FHU Zdzisław Chojowski
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam.
    Wróciłem właśnie ze wstępnych oględzin powyższego autka. W ogłoszeniu macie kilka fotek natomiast ja poniżej zamieszczam kilka dokładniejszych na elementy które wzbudziły pewne obawy.

    http://imageshack.us/g/1/10198095/

    Proszę kogoś o fachowe opinie.

    Narazie z kolesiem jestem dogadany, iz przyjadę we wtorek i jedziemy na oględziny do serwisu.

    Na wstępie czy ktoś może dokładnie rozkodować numer VIN, gdyż strona http://vin-decoder.pl/ mówi mi, że to auto powinno być srebrnym dieslem...

    Historia auta jest pewną zagadką, auto wyprodukowane w hiszpani na rynek włoski (chodź wcześniej przez telefon jego znajomy mówił iż auto przyjechało z niemiec). Książka serwisowa ma ostatni wpis w 2007 roku przy przebiegu 44000 i planowany następny na 2008 przy 60000 (najśmieszniejsze, że w teczce od tego auta była książka serwisowa od innego auta, i troche zajeło wyjaśnienie).
    Mimo wszystko przebieg 128000 jest dość wątpliwy, jeśli spojrzymy na stopień zużycia kierownicy badź gałki zmiany biegów.
    Po tarczach i klockach hamulcowych też widać już zużycie więc pewnie do wymiany.

    W bagażniku widać, że chyba coś było klejone (zdjecia poniżej) w komorze silnika skolei kilka przetopień/obszarpań na osłonkach przewodów.

    Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy próbnej to raczej nie ma do czego się przyczepić, auto klei sie drogi i nawet nie było specjalnie czuć dziur, których było dość sporo), o przyśpieszniu też nie ma co mówić, czuć że ciągnie to auto jak powinno.

    Generalnie, pomimo pewnych oznak na lakierze (kilka lekkich zadrapań i otarć, bądź lekko uszkodzona listwa progowa) jestem dalej zainteresowany tym autem za tą cenę.

    Proszę o kilka porad na jakie powinienem zwrócić przy przeglądzie w serwisie Seata (niestety w internecie też znalazłem nie zbyt pozytywna opinie o pewnym przypadku również przed zakupowego przeglądu w serwisie Seata w Dąbrowie Górniczej). A może jest ktoś z okolic Katowic/Krakowa kto oglądnął by to autko ze mną.

    Pilnie czekam na odpowiedzi.
    Pozdrawiam.
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez xmathev ; 16-06-13 o 17:55

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •