Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Van diesel ok. 40 tys

  1. #16
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A co z B-Klasą? Mi się jeszcze bardzo podoba Honda FR-V.
    Do tego Peugeot 807/Citroen C8...
    Mitsubishi Grandis 2.0 DiD ? A może Volkswagen Golf V Plus ?

  2. #17
    pocoto
    Gość

    Domyślnie

    Może Multipla?
    Raczej nie.


    A może Ford S-Max? Mercedes B-Klasse?
    O S-maxie myślałem, ale tak jak ktoś już wyżej pisał ciężko by było znaleźć w tych pieniądzach, poza tym jednak jest za duży.
    O B-klasse myślałem, bardzo ładne auto, tylko zastanawiam się jak wyglądają koszty użytkowania?


    A co z B-Klasą? Mi się jeszcze bardzo podoba Honda FR-V.
    Do tego Peugeot 807/Citroen C8...
    Mitsubishi Grandis 2.0 DiD ? A może Volkswagen Golf V Plus ?
    807, C8 i Grandis są trochę za duże.
    Golfa nie brałem pod uwagę, warto?
    FR-V mi też się podoba, tylko nie wiem czy wyrobiłbym się w cenie, a ponadto to nie jest auto dla mnie, i osobie która ma nim głównie jeździć średnio przypadł do gustu.
    Ostatnio edytowane przez pocoto ; 18-12-10 o 09:42

  3. #18
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał damian_rm Zobacz post
    Sądząc po wymienionych autach przez pocoto, to jednak trochę zależy mu na wyglądzie. A Multipla to szczyt tandety
    Szczyt tandety to złote zęby i klapki na skarpety. Multipla po lifcie wygląda już bardzo podobnie do samochodu ale nie każdemu podejdzie. Pocoto może niech ta osoba powie co jej się najbardziej podoba bo tak to przewiniemy tu cały segment i 2 sąsiednie.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  4. #19
    pocoto
    Gość

    Domyślnie

    Ostatnio najczęściej mi mówi o Corolli verso, wcześniej się nastawiał na Mazdę 5. Generalnie wygląd nie ma aż tak dużego znaczenia, w sumie pokazywałem mu sporo modeli i jedynie FR-V odrzucił.

  5. #20
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Mitsubishi Grandis 2.0 DiD ? A może Volkswagen Golf V Plus?
    Golf Plus nie jest zbyt duży, nawet nie wiem czy Altea nie jest większa... chociaż VW będzie lepiej wykonany, a że jest to niszowy model to cena też nie powinna być wygórowana.

    W Grandisie jest Volkswagenowski 2.0TDI

    Również sugeruję zakup Fiata Croma, do 40tys. jest szansa na egzemplarz po FL, a tam masz już 5 lat gwarancji. Poza tym, to bardzo duże auto. Corolla Verso nie może się z nim równać.

    @Tradelux: Trochę dziwne, bo opinie jakie uzyskałem w różnych ASO są odmienne od twoich No, ale każdy ma swoje racje, więc uznaję temat silników za zamknięty
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #21
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Mazda 5 do 40tys zł nie ma szans. Za samo auto bez opłat trzeba dać 11-12tys €. Toyota przysporzy kłopotów z bardzo drogim serwisem eksploatacyjnym.
    Jeśli ma być dużo miejsca, tanio w utrzymaniu, mało zawodnie i sporo miejsca to tak jak wspomniałem:
    - Opel Zafira
    - Ford C-Max
    jako alternatywę można wziąć pod uwagę:
    - Saab 9-5, Volvo V70 lub Honda Accord (potężne kombi)
    - VW Passat w tych latach tylko z 1.9TDI (bagażnik jak w Zafirze)
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  7. #22
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    co do B Classe to nie za 40k PLN ;( chociaz to bardzo cacy autko

  8. #23
    tEREk
    Gość

    Domyślnie

    Jestem posiadaczem Zafiry B od marca tego roku. Z autka jestem zadowolony cztero osobowa rodzina z dużym bagażem spokojnie się mieści. Przy zakupie musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy które lubią w ZB przy określonych przebiegach się psuć np..

    alternator (120-150tyś)

  9. #24
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    578
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Zafira jak najbardziej ale lepiej z silnikiem 8 zaworowym Z19DT ,120km za około 40 k spokojnie jakiś ciekawy egzemplarz w fajnej wersji powinieneś kupić. Ceny części na przyzwoitym poziomie, stosunkowo rzadkie interwały (co 30 tyś) rozrząd co 150 tyś. Ja osobiście mam Vectre z takim motorem i złego słowa nie mogę powiedzieć. A naprawa alternatora nie jest wielkim kosztem :-)

  10. #25
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    B-klasse mam pod domem. Szalu nie ma, gdyby nie to ze byla to okazja cenowa, nie kupilbym tego do domu.
    Wielkosc wnetrza - z przodu OK, z tylu dwie osoby dotykaja sie lokciami. Bagaznik skromniutki, niby duzy wizualnie, ale jest waski i dlugi - bez przesuniecia kanapy nie wchodzi stelaz od wozka. Pozycja za kierownica jak w starej A-klasse, mojej zonie jest bardzo wygodnie, ja po przejechaniu 200km musze sie przejsc. Komfort resorowania rowniez jak w starej a-klasie, na nierownosciach auto podskakuje jak szalone. Satysfakcjonujacy silnik ok.110 KM, w jezdzie mieszanej 5,5 l na komputerze przy niezlych osiagach, zadyszka powyzej 150 km/h.

    Jestem fanem mercedesa od lat, ale w tym modelu nie ma zadnego klimatu tej marki. jest za drogi jak na to co oferuje. Moj egzemplarz z 2006 roku wg PZU wart jest 53 tys złotych i raczej pozbede sie go po zimie. Za te pieniadze osobiscie jezdze rok starszym w203 sport edition o duzo lepszej funkcjonalnosci.

  11. #26
    ROTO
    Gość

    Domyślnie

    Może VW Touran z długowiecznym 1,9TDI, choć to co prawda minivan...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •