Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: AUTO HANDEL Arkadiusz Konieczny KOLEJOWA 42 TARCHAŁY WIELKIE +48 601-565-559

  1. #16
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    No właśnie. Po co te nerwy? Wrzucić fotki przed naprawa i po sprawie
    Duży plus za brak "bezwypadkowy" w ogłoszeniach aut, które bezwypadkowe nie są- niemniej jakoś nie dziwie sie sprzedajacemu, jeśli wcześniej te auta wyglądały tak jak te nienaprawione ze strony pana Arka (a są to imo spore kolizje, nie obcierki). Jeśli... Bo zdjęć C30 póki co nie mamy

  2. #17
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał arezyy Zobacz post
    Kris 75 miałem nie pisać więcej, ale powyższym postem przesadziłeś w posądzeniach i insynuacjach - rozumiem że sugerujesz mi "podszywanie się" , dlatego proszę o info jakiego dowodu potrzebujesz żeby przyjąć do wiadomości, że nie jestem Panem Arkadiuszem Koniecznym (może być na priv). W zamian ja oczekuję przeprosin na Forum - nawet nie przeprosin, bo na tych od osób tak się zachowujących mi nie zależy - wystarczy suche info że niesłusznie podejrzewałeś. Czy zbieżność imion jest dla Ciebie dowodem? Myślę że posunąłeś się za daleko zupełnie bezpodstawnie czego szczególnie Mod nie powinien robić - proponuję, abyś:
    - poszukał na innych forach - kiedyś jak jeszcze miałem 80 B4 byłem na audi80klub, teraz czasami coś napiszę na BMW sport i BMW Klub (Volvo jest dla żony - sam używam BMW i na tych forach jestem zalogowany pod tym samym nickiem od wielu lat);
    - podał, jakie masz konkretne dowody na to, żeby insynuować że nie piszę prawdy;
    - jako Moda proszę o oficjalne info w tym wątku kiedy, co i na podstawie jakich dowodów można w tym wątku pisać;
    Jeżeli nie otrzymam od Ciebie info w jaki sposób mam Tobie udowodnić że sugerujesz mi ******wo niesłusznie, za jakiś czas napisze tu krótkie info, że z Twojej strony skończyło się na oszczerstwach niczym nie popartych.
    Oczywiście, że sugeruje, bo polecanie handlarza z Koziej Wólki (gdzie nawet na mapie trudno to znaleźć) jest dziwne.
    Polecasz handlarza działającego w zagłębiu handlarskim słynącym z wszelakiej maści przekrętów.
    Nie znam Cię, nie jestem w stanie zweryfikować Twojej tożsamości, natomiast na filmiku pan Arkadiusz Konieczny z Tarchał Wielkich prezentuje swoje gołębie.
    Nic nie napisałeś, że to nie Ty, wręcz przeciwnie.

  3. #18
    arezyy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    wracjac do mojego zapytania z postu numer 2

    Link do auta juz mamy wiec to jedna rzecz o jaka mi chodzilo i ktora daje odpowiedz na 2 kolejne.
    Obejrzelibysmy chetnie tez te fotki sprzed naprawy.
    Poniżej link (fotki z pierwszego i drugiego wiersza czarnego c30) - na chwilę obecną jak pisałem tylko to zostało w necie. Fotki po naprawie jak pisałem wcześniej podeślę najszybciej jutro jak już go przerejestruję.
    https://www.google.pl/search?q=c30+t...w=1280&bih=628


    Cytat Napisał Lukas.s Zobacz post
    Duży plus za brak "bezwypadkowy" w ogłoszeniach aut, które bezwypadkowe nie są- niemniej jakoś nie dziwie sie sprzedajacemu, jeśli wcześniej te auta wyglądały tak jak te nienaprawione ze strony pana Arka (a są to imo spore kolizje, nie obcierki). Jeśli... Bo zdjęć C30 póki co nie mamy
    Ja nie piszę o całej ofercie Sprzedawcy tylko o egzemplarzu który kupiłem - na nim opieram swoją opinię, a nie na tym co sprowadził w przeszłości i sprowadzi w przyszłości i w jakim stanie bo tego nie wiem.

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Oczywiście, że sugeruje, bo polecanie handlarza z Koziej Wólki (gdzie nawet na mapie trudno to znaleźć) jest dziwne.
    Polecasz handlarza działającego w zagłębiu handlarskim słynącym z wszelakiej maści przekrętów.
    Nie znam Cię, nie jestem w stanie zweryfikować Twojej tożsamości, natomiast na filmiku pan Arkadiusz Konieczny z Tarchał Wielkich prezentuje swoje gołębie.
    Nic nie napisałeś, że to nie Ty, wręcz przeciwnie.
    ad.1 I za to że to dla Ciebie dziwne masz podstawy żeby sugerować mi ******wo, bez żadnych konkretnych dowodów (poza filmikiem i zbieżnością inicjałów)? Pozostawię to bez komentarza.
    ad.2 Chyba napiszę Mu żeby się przeprowadził bo mieszka w "zagłębiu handlarskim" i przez to nie mogę Go polecić - może niech sprzedaje złom ale w miejscu "czystym" wg Ciebie (a propos gdzie takie m-ce jest?), to wtedy będę mógł ;-)
    ad.3 I właśnie dlatego nie powinieneś oczerniać mojej osoby insynuacjami i sugestiami wyssanymi z palca.
    ad.4 Tego nie rozumiem - gdzie napisałem, że to nie ja a wręcz przeciwnie?
    PS. Jako Moda ponownie proszę o info dot. zasad pisania w tym dziale, a jako osobę która rzuciła póki co bezpodstawne podejrzenia i sugestie pod adresem mojej osoby proszę o ich sprostowanie bądź też rzetelną argumentację i dowody na to, że jestem osobą "podszywającą się" i nieuczciwą.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 18-06-13 o 07:01

  4. #19
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ja tylko się spytam o jedną rzecz - cały czas piszesz, że Cię oczerniam, że zarzucam Ci ******wo...
    Wskaż mi chociaż w JEDNYM MOMENCIE gdzie oczerniłem Twoją osobę.

    I jeszcze tak gwoli wyjasnienia - to w końcu kupiłeś te auto, sprzedałś czy jak?
    http://gielda.autocentrum.pl/volvo-c...C28520648.html

  5. #20
    arezyy
    Gość

    Domyślnie

    Wskażę Tobie dwa momenty - wyraźnie sugerujesz "podszywanie" się pod Sprzedawcę w celu "autoreklamy" - poniżej cytat Twojego posta:

    "Ok - czyli wychodzi, że Arkadiusz Konieczny to ty...
    Patrząc po nicku - jakoś tak mi nawet pasuje..."


    Zresztą otwarcie o tym piszesz i na mojego posta cyt.:

    "Kris 75 miałem nie pisać więcej, ale powyższym postem przesadziłeś w posądzeniach i insynuacjach - rozumiem że sugerujesz mi "podszywanie się" , dlatego proszę o info....."

    odpisujesz cyt.:

    "Oczywiście, że sugeruje, bo polecanie handlarza z Koziej Wólki (gdzie nawet na mapie trudno to znaleźć) jest dziwne."

    Jeżeli chodzi o linka z ogłoszeniem którego zamieściłeś to auto kupiłem i nie sprzedaję. Sprzedawca jak widać nie zdjął tego ogłoszenia - może "sprawdza rynek i zainteresowanie", może wyjechał po auta i nie ma jak, może zapomniał - nie wiem.

  6. #21
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    288
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    arezyy wydaje mi się, że po prostu gdybyś był zwykłym zadowolonym klientem, nie chciało by Ci się produkować i pisać takich elaboratów, a usilnie to robisz coraz bardziej przyznając się do winy.
    Może wszyscy się mylą i jest tak jak piszesz, no ale wiesz, na tym forum nowy nie ma zero punktów na starcie, tylko -100 i musi się tłumaczyć

  7. #22
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał arezyy Zobacz post
    Wskażę Tobie dwa momenty - wyraźnie sugerujesz "podszywanie" się pod Sprzedawcę w celu "autoreklamy" - poniżej cytat Twojego posta:

    "Ok - czyli wychodzi, że Arkadiusz Konieczny to ty...
    Patrząc po nicku - jakoś tak mi nawet pasuje..."


    Zresztą otwarcie o tym piszesz i na mojego posta cyt.:

    "Kris 75 miałem nie pisać więcej, ale powyższym postem przesadziłeś w posądzeniach i insynuacjach - rozumiem że sugerujesz mi "podszywanie się" , dlatego proszę o info....."

    odpisujesz cyt.:

    "Oczywiście, że sugeruje, bo polecanie handlarza z Koziej Wólki (gdzie nawet na mapie trudno to znaleźć) jest dziwne."

    Jeżeli chodzi o linka z ogłoszeniem którego zamieściłeś to auto kupiłem i nie sprzedaję. Sprzedawca jak widać nie zdjął tego ogłoszenia - może "sprawdza rynek i zainteresowanie", może wyjechał po auta i nie ma jak, może zapomniał - nie wiem.
    Wskaż mi, gdzie Cię oczerniam.

  8. #23
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Powiem tak - aut sprzedałem liczone w tysiacach juz, a feedbackow zadowolonych klientow jest mniej, niz 1%
    Niezadowolony zawsze jest zdeterminowany, zeby narozrabiac w internecie i przykoloryzowac
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  9. #24
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    I jeszcze tak gwoli wyjasnienia - to w końcu kupiłeś te auto, sprzedałś czy jak?
    Aż mnie cisnęło co jak i gdzie... Dzwoniłem to auto jest sprzedane mimo, że ogłoszenie jest nadal widoczne.

    A my dalej czekamy na zdjęcia sprzed naprawy oraz jakieś aktualne.

  10. #25
    arezyy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Wskaż mi, gdzie Cię oczerniam.
    Jeżeli nadal nie widzisz to raczej to się już nie zmieni, bo wydaj mi się że masz problem z przyjęciem do wiadomości, że popełniłeś błąd. Być może wg Ciebie funkcja Moda daje Ci prawo do bezpodstawnego i bezkarnego opiniowania skutkującego postawieniem neznanej Ci osoby w niekorzystnym świetle. Wg. mnie trudno się nie zgodzić z faktem, że bezpodstawne rozgłaszanie nieprawdziwej informacji o nieuczciwości i podszywaniu się pod inną osobę nazywane jest m.in. oczernianiem, oszczerstwem itp.
    Cytując za PWN "oczernić — oczerniać «rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle»"

    Cytat Napisał Roadkiller Zobacz post
    Aż mnie cisnęło co jak i gdzie... Dzwoniłem to auto jest sprzedane mimo, że ogłoszenie jest nadal widoczne.

    A my dalej czekamy na zdjęcia sprzed naprawy oraz jakieś aktualne.
    Fotki przed naprawą - info zamieściłem kilka postów wyżej, jeżeli link:

    https://www.google.pl/search?q=c30+t...w=1280&bih=628

    nie działa to można wpisać w google:
    "volvo c 30 r design turchały" po czym wybrać opcję pokaż grafikę - czarne c 30 z dwóch pierwszych wierszy.

    Fotki auta po naprawie zamieszczę na dniach (powód - brak czasu, więc dla kreatorów teorii spiskowych kolejne pole do snucia podejrzeń ;-)).
    Ostatnio edytowane przez arezyy ; 18-06-13 o 21:04

  11. #26
    arezyy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    Powiem tak - aut sprzedałem liczone w tysiacach juz, a feedbackow zadowolonych klientow jest mniej, niz 1%
    Niezadowolony zawsze jest zdeterminowany, zeby narozrabiac w internecie i przykoloryzowac
    Jakieś 3 lata temu dzwoniłem do Ciebie (i Carpasji) w sprawie możliwości znalezienia i sprowadzenia BMW E46 330D touring w m-paku 04 rok - bogatej wersji ze skrzynia manualną - rozmawialiśmy 2 czy 3 razy telefonicznie. W sumie to po 2 tygodniach auto trafiło się w kraju i nie mieliśmy okazji pohandlować ;-).

  12. #27
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Tak cały czas czytam arezyy i czytam - i nie wiem w czym masz problem. Bo to sam mi zarzucasz, że jestem podejrzliwy (!), stawiam teorie (!), że rozgłaszam niesprawdzone informacje (!) itd.
    Po pierwsze - jako moderator taka moja rola.
    Po drugie - nigdzie Cię nie oczerniłem - normalnie uwielbiam to słowo.
    Po trzecie - musisz to zrozumieć w końcu chłopie, że jako nowy user reklamując coś lub kogoś startujesz na tak skonkretyzowanym forum od -100 do honoru i zaufania - niestety. Wynika to z jakiejś tam tradycji nowych userów, którzy wpadali, wpadają i będą wpadać po to aby zareklamować coś lub kogoś. Zazwyczaj coś swojego i siebie. Albo oczernić faktycznie konkurencję (tu te słowo MA RACJĘ BYTU).
    Po czwarte - zaufanie zdobywa się uczestnictwem w forum, rzetelnym pisaniem
    Po piąte - zanim znów wyrazisz swoje oburzenie - pomyśl nad tym, jaka jest specyfika forum, czy można ufać każdemu nowemu userowi i czy każdy nowy user piszę prawdę i tylko prawdę?

  13. #28
    arezyy
    Gość

    Domyślnie

    Kris 75, to ostatni mail w którym Tobie odpowiadam, ponieważ dalszą dyskusję uważam już za bezcelową. Nawet nie zależy mi, czy wykasujesz posty w których kierujesz pod moim adresem bezpodstawne podejrzenia ponieważ sądzę, że albo tylko udajesz albo naprawdę nie rozumiesz (nie wiem co gorsze) tego, że najpierw musi być konkretny dowód żeby móc oceniać (w szczególności negatywnie). Odnosząc się do dalszej części Twojego posta;
    - po pierwsze - piszesz że m.in podejrzliwość to rola Moda - ok, ale w związku z podejrzeniami mogłeś mi napisać, że ponieważ masz wątpliwości oczekujesz ode mnie tego i tego celem uwiarygodnienia posta... nie zrobiłeś tego, tylko od razu osądziłeś moje intencje, kim jestem i w jakim celu napisałem posta. Nie zarzucam Tobie że jesteś podejrzliwy - jak piszesz "mam problem" z tym, że bezpodstawnie mnie osądziłeś na Forum, czyli poniekąd publicznie. Idąc Twoim tokiem myślenia mogę o Tobie napisać wiele niekorzystnych treści, bo mam takie podejrzenia choć oczywiście tego nie zrobię z przyczyn chyba dla większości zrozumiałych...
    - Twoje "po drugie" - ten temat odpuszczam zupełnie, ponieważ każda osoba która przeczyta nasza wymianę zdań będzie mogła na podstawie treści postów ocenić po czyjej stronie by się opowiedziała. Dlatego też początkowo miałem zgłosić oficjalną prośbę do Admina, a teraz uważam że to nie mi powinno zależeć na usunięciu niektórych wpisów tylko Tobie, bo do tej pory żadnego dowodu na słowa które o mnie napisałeś nie masz przez co nie jesteś w stanie ich uwiarygodnić a na chwilę pisania tego posta licznik odwiedzin tego wątku przekracza 1700 odsłon.
    - po trzecie - nie pisz mi proszę że coś muszę, a jeżeli taka jest tradycja to być może warto ja zmienić i najpierw poprosić o uwiarygodnienie a potem ocenić a nie odwrotnie.
    - po czwarte - uwierz że starałem się napisać rzetelnie swoja opinię, a żeby mieć 1000 postów wcześniej muszę mieć 1,5,20 itd. to dość oczywiste. Zalogowany tu jestem wydaje mi się dość długo (jeszcze na poprzednim forum), a to że nie piszę za wiele (a od kilku dni wręcz odwrotnie ;-)) to dlatego że nie będę tego robił jak nie widzę że moja opinia coś wniesie.
    - po piąte - cyt. część odpowiedzi z punktu 3: "...może warto ja zmienić i najpierw poprosić o uwiarygodnienie a potem ocenić a nie odwrotnie...". Ponadto będąc tu zalogowany od blisko 3 lat myślę że nie jestem nowym userem (częstotliwość logowań i możesz sprawdzić).
    p.s. O regulamin pisania w tym dziale już nie pytam - widzę że z Twojej strony jest dość poważny problem z odpowiedzią.
    Ostatnio edytowane przez arezyy ; 19-06-13 o 11:29

  14. #29
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Arezyy - nie mam powodu by coś wykasować.
    Każdy może sam ocenić nasz że tak powiem "spór".
    Mi absolutnie nie zależy na kasowaniu - nie obrażasz nikogo, piszesz kulturalnie - więc jest ok.
    A czy na moją korzyść czy niekorzyść - nie wiem.
    Co do zmiany tradycji - wierz mi - próbowaliśmy.
    Każdy nowy user miał szansę - kończyło się naprawdę czasem dramatycznie. Więc aby uniknąć w przyszłości - przy reklamowaniu czyjegoś warsztatu, jakiegoś sprzedawcy czy handlarza - prosiliśmy o dowody.
    Kończyło się to zawsze - ok, wrzucę. Po czym praktycznie nikt nie wrzucał.
    Jedna czy dwie osoby faktycznie coś wrzuciły ale pozostałe osoby - a było ich pewnie kilkadziesiąt "zapominały" o wrzuceniu czegokolwiek.
    Więc teraz każdego ja osobiście traktuje z osobliwą podejrzliwością trzymając się pewnego powiedzenia filmowego doktora - Everybody Lies.
    Jeśli czujesz się urażony z tego powodu - jakoś to przeżyję
    Ale na pewno Cię nie oczerniłem w żaden sposób.

  15. #30
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    A mozemy dostac VIN moze byc na Priv?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •