Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Renault Laguna II Radomsko

  1. #1
    anfel
    Gość

    Domyślnie Renault Laguna II Radomsko

    Bardzo proszę o ocenę, następującego egzemplarza, chcę jechać zobaczyć na żywo, gdyż mam dość blisko, i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Sprzedający powiedział, że maska była malowana, lecz nie było to wynikiem kolizji.

    Ogłoszenie

    http://otomoto.pl/show?id=C29465808



    Dodatkowe informacje od sprzedającego:



    w 2010 sprowadzony z Holandii
    przebieg ma aktualnie 192 tys km
    na rozrządzie może z 10 tys km zrobione
    Przegląd do 05/2014, OC 11/2013
    wszystko sprawne- żadnych komunikatów o błędach
    Nawigacja fabryczna- mam mapę Polski
    zestaw głośnomówiący Nokii



    Wrzucam paczkę ze spakowanymi zdjęciami, gdyż jest ich dość sporo.

    http://sendfile.pl/7231/Laguna.rar



    Z góry dziękuję za komentarze.

  2. #2
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Cena niska, wersja Dynamique o ile się nie mylę... Przebieg jeżeli nie jest udokumentowany to raczej mało wiarygodny...

  3. #3
    anfel
    Gość

    Domyślnie

    Auto zostało sprowadzone w 2010r a obecnie jest zarejestrowane w kraju a sprzedający handluje autami.

    Byłem dziś zobaczyć samochód i:

    okazało się, że:

    -przednia szyba była wymieniana po sprowadzeniu w kraju

    -brakowało osłony pod silnikiem

    -auto serwisowane w ASO do czasu sprowadzenia do PL czyli do 2010r. ostatni zarejestrowany przebieg za granicą 160tys km w 2010r.

    -wymienione sprzęgło z dwumasą, turbina, elektrozawór o którym pisałeś podobno był wymieniany w ASO

    Generalnie sprzedający podał VIN (jutro sprawdzę w Renault, to co mówił), i nie widział problemu sprawdzenia auta w jakimkolwiek serwisie łącznie z ASO, gdyż niema nic do ukrycia



    Błotniki oba z 2004r. Folia na progach była. Zastanawiały mnie zespojenia na progach, które były widoczne po otwarciu tylnych drzwi, i nie wiem czy to jest tak fabrycznie, gdyż nie mam porównania z innym egzemplarzem. Zastanawiam się czy ta wersja występowała bez ESP.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •