Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: OC przez internet

  1. #1
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie OC przez internet

    Niebawem kończy się OC mojego grata i chciałbym wykupić nowe. Ostatnim razem zrobiłem to nie wychodząc z domu za pomocą karty i spodobała mi się taka forma. Możecie podać nazwy znanych wam ubezpieczalni, gdzie można taką transakcję przeprowadzić. Muszę zrobić porównanie i wybrać najtańszą opcję. Z tych, które kojarzę w ej chwili to:

    Liberty Direct
    Axa Direct
    Link4
    mBank
    Proama

    Czekam na więcej. Pozdrawiam

  2. #2
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Prawie każdy ubezpieczyciel sprzeda ci ubezpieczenie tzw. direct, musisz tylko podzwonić na ich infolinie.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Jeśli nie stuknęła Ci jeszcze 30-stka to tu powinno być najtaniej https://www.youcandrive.pl/direct/home.seam

  4. #4
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Jestem ostrożny co do reklam, ale może zajrzysz na stronę rankomat.pl i opiszesz jak się ta wyszukiwarka miała do Twojej aktualnej oferty? To ta stronka, gdzie dziewczyna z dość dużym "przodem" w TV obiecuje wyszukanie najlepszej oferty
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Rankomat kłamie jak jasny gwint, nic się nie zgadza co podaje w necie, u agenta zawsze będzie coś tańszego, bo to jedna fima ma jakąś promocje a to inna itp a rankomat tego nie uwzględnia, ( nie uwzględnia także zmian jakie dość często są wprowadzane w towarzystwach) i podaje dziwaczne ceny, po za tym agenci czasem mają jakiś tam limit z danej firmy na coś tam z czego mogą dać dodatkowy upust, więc rankomat nie ma racji bytu w żaden sposób, sprawdzałęm juz go, i podał inna wyzszą cene polisy danej firmy avivy w moim przypadku , potem sprawdziłęm avivie, sam a u agenta było jeszcze inaczej oczywiście taniej. Ta reklama właśnie uświadomiła mi że można ludzią wmówić że czarne jest białe itd..

  6. #6
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Miałem do czynienia z liberty direct oraz Link4, z tych dwóch bardziej polecam Link4, wyszło taniej i sprawniej...

  7. #7
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie

    Sprawdziłem w Allianz, Aviva, AXA, Benefia, Generali, Liberty, Link4, MTU, Proama i You Can Drive. Najtaniej wyszło w Avivie - 130 zł mniej niż zapłaciłem w zeszłym roku w Liberty.

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ja korzystam z mBank i zawsze wychodziło najtaniej. Jedyny problem to 'zielona karta' gdybyś chciał do Bośni czy gdzieś w te rejony uderzyć

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •