Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 47

Temat: Fiat bravo 1.4 t-jet 2008 - zgierz

  1. #31
    blimey
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukas.s Zobacz post
    tu nie byłbym taki pewien, kiedyś na autobidzie widziałem Leona FR po nauce jazdy, po jakiś 2 tygodniach już w Polsce w megacenie (ale VATu nie skręcili- fv23 )
    no tak, ale nauka jazdy z lakierem maserati?

  2. #32
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Leona FR
    Leon FR, wersja sportowa, niby-kubełkowe fotele, niby-sportowe zderzaki, climatronic, 18calowe felgi, kolor żółty itd.
    W De jako auta do nauki jazdy nie jeżdżą podstawowe wersje jak w PL

    Oczywiście nie mówię, że ten Fiat Lką był

  3. #33
    Leon87
    Gość

    :) Kupiony

    Cześć wszystkim,

    z góry dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na temat auta. Tak się składa że byłem osobiście po to auto w Zgierzu. Kupilismy samochód, nie dla mnie lecz członka rodziny i musze przyznac że samochód naprawdę jest w b.dobrym stanie. Oczywiście wyszło przy oglądaniu że przednie drzwi były lakierowane ale zostało to wykonane w powiedzmy profesjonalny sposób. "Podobno" były przetarte. Samochód od strony mechanicznej też jest ok. Włąśnie stoi na warsztacie i czeka na przegląd oraz obsługę serwisową. Wydaje mi się że faktycznie udało się kupić dobre auto w jeszcze lepszej cenie. Na miejscu wynegocjowałem cenę o 2000pln niższą. Widziałem w komisie kilka aut łagodnie mówiąc podejrzanych

  4. #34
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    Oby Twoj przypadek przeczyl regule polski cen :}

  5. #35
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    A ja myślę,że niczemu nie przeczy a wręcz potwierdza ,że w POmrocznej najlepiej sprzedają się NISKIE ceny.

    I o ile można jeszcze zrozumieć desperację prywatnego sprzedawcy ,że "zjechał z ceny" i oddał poniżej jakiejś tam wartości dobre auto (aby tylko sprzedać) to już w ogóle nie widzę "ekonomi" aby takie "promocje" ( i to przy większości posiadanych aut ) robił autohandel , który z tego żyje i na tym zarabiał .......no ale ja nie ekonomista tylko prosty człek więc korzystam z chłopskiego rozumu
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  6. #36
    blimey
    Gość

    Domyślnie

    @Leon87: jestem ciekaw oględzin w warsztacie - zwłaszcza interesuje mnie kwestia silnika. Będziesz go jakoś dokładniej sprawdzał? Daj też znać czy nie było problemów z rejestracją.

    Acha i nie wiesz może co się działo z autem w okresie od wyrejestrowania w Niemczech pod koneic 2012 do dzisiaj?

    Ach no i jeśli wszystko ok, to gratuluję zakupu, bo połączenie tej wersji silnika, wyposażenia i lakieru to świetna kombinacja.

    Wciąż dziwi mnie bardzo cena.
    Ostatnio edytowane przez blimey ; 11-06-13 o 12:32

  7. #37
    Leon87
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o papiery to wszystko wygląda ok ale to okaże się dopiero w wydziale k. Auto będzie dokładnie sprawdzane jutro. Narazie zrobiło 600km i nic się nie dzieje. Auto kupił szwagier, ja jeżdzę LEONem i póki co nie zamieniłbym się na inne auto. W sprawie Fiata będe informował na bieżąco.

  8. #38
    blimey
    Gość

    Domyślnie

    i jak? są już jakieś wyniki? podpinaliscie pod komputer?

  9. #39
    Leon87
    Gość

    Domyślnie

    Cześć wszystkim,

    auto okazało się bezwypadkowe. Stan silnika ok. Wymieniony został uszczelniacz wału.. Do wymiany jest tłumik końcowy który nie wystepuje w zamienniku i kosztuje ok 650zł. Pozostałe elementy OK. Tak jak wspominałem drzwi były malowane ale raczej była to nie wielka stłyczka parkingowa. Po podpięciu do kompa wszystko OK. Zapomnieli podbic w komisie faktury i już trzeci dzień czekamy na kuriera..

  10. #40
    blimey
    Gość

    Domyślnie

    No to tylko pogratulować. Wygląda na to, że udany zakup

  11. #41
    blimey
    Gość

    Domyślnie

    Jestem ciekaw dalszych losów auta. Jak się sprawdza? Nadal wszystko w porządku?

  12. #42
    Leon87
    Gość

    Domyślnie

    Auto śmiga póki co bez zarzutu...własnie zostały założone 18" felgi i prezentuje się naprawdę ładnie.

  13. #43
    Starszy użytkownik Avatar machanek
    Zarejestrowany
    sie 2012
    Skąd
    Kraków
    Postów
    192
    Podziękowano Thanks Given 
    31
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    18 cali w Bravo... ja to chyba z innej epoki bo nawet sobie tego wyobrazic nie umiem.

  14. #44
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    przy 17 jest ok wiec ten cal więcej musi wyglądać ładnie, te oryginalne 17' dali czy nie dali do auta?

  15. #45
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    hmmm 18" to moze kolega chce sprzedac oponki zimowe :-) ?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •