Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Vectra 1,9 150ps* cosmo

  1. #1
    Kwiatek
    Gość

    Domyślnie Vectra 1,9 150ps* cosmo

    Ocena auta z ogłoszenia

    Marka:
    Opel

    VIN
    nie mam

    Model:
    Vectra

    Silnik
    2,0

    Rocznik:
    2007

    Miejscowość:
    Warszawa Targówek

    Link do ogłoszenia:
    http://allegro.pl/vectra-1-9-150ps-c...291652957.html

    Treść:
    kumpel znalazł to auto i bardzo przypadło mu do gustu. Sprzedający ściąga auta, ma kilka w ofercie. Jadę jutro z nim obejrzeć i zmierzyć lakier, macie może wiedzę na co zwrócić w tym modelu uwagę?

  2. #2
    admiralbar
    Gość

    Domyślnie

    Oferta handlarza, wszystko pięknie i kolorowo i może jestem uprzedzony, ale na pewno nie uczciwie, auto ma jakiś sekrecik - niekoniecznie lakierniczy. Wszystko opłacone, tylko skąd te 740 zł

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    256+500

  4. #4
    admiralbar
    Gość

    Domyślnie

    aha czyli rejestracja + recykling

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Postów
    128
    Podziękowano Thanks Given 
    150
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    a jaki tam przebieg widnieje na wyświetlaczu?

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Roletki, sretki, pierdzietki, pamięć fotela, bizenon - wszystko się zgadza! COSMO jak w mordę.
    Pytanie tylko... dlaczego stosunkowo niedawno, wcale niewiele więcej z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ zapłaciłem za ...prawie gołą (co prawda Signum) i dwa lata starszą?
    Dałem się wydymać - przecież po tyle chodzą na Allegro!
    Teraz to dopiero mi narobiłeś wstręta. Jak ja siebie w lustrze będę teraz oglądał?
    Gość musi mieć dojścia. Całe pięć lat auta wozi.
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  7. #7
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    578
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    No cena średnio realna jak na Cosmo Plus - ciekawe kto w papierach widnieje no i przydał by się VIN .
    www.wymarzoneAUTO.pl - wiarygodne auta używane.

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Tablice - kolekcjonerskie ...ale z wyróżnikiem HD - Heidelberg tylko coś jakoś chyba 1-y raz widzę po wyróżniku ( HD ) - ZZ .... nie chcę snuć domysłów ( ale nalepki klasy czystości spalin też nie widzę ) czy to nie kolejna firma rejestrująca auta w Niemczech z reimportu ?

    PS;
    Chyba,że tablice poprzednie były celne (z czerwonym paskiem) i skonczyła im się ważność
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 07-06-13 o 08:31 Powód: PS;
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  9. #9
    Kwiatek
    Gość

    Domyślnie

    Dla mnie juz ogloszenie jest podejrzane, ale koniecznie mu sie podoba wiec niech mu bedzie, zerkniemy. O co chodzi z reimportem ?

  10. #10
    Kwiatek
    Gość

    Domyślnie

    PathLiner no stress, pojade i przekonam się czy masz mieć wstręta, bo mi to też wygląda na lipe, a że jest blisko to pojade z ciekawosci

  11. #11
    admiralbar
    Gość

    Domyślnie

    Kwiatek daj znać jak przebiegły oględziny. O vectrach i ich cenach było już na forum o np. http://bez-wypadkowe.net/showthread....-2006-SZCZECIN

    Zerknij na forum marki - może ktoś tam sprzedaje auto (oczywiście te też trzeba sprawdzić)

  12. #12
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Andrzej ma rację., HD ZZ to tablice z firmy rejestrującej auta spoza Niemiec w Niemczech na jeden dzien. Brak naklejki Feinstaub na szybie i ramek niemieckiego dealera utwierdza mnie w przekonaniu że to piekny np. Belg. Co smierdzi kupnem na lewo i wałkiem na vacie.

    Poza tym na liczniku ma chyba 171 tys km. Zresztą wg ogłoszenia ma 158 milionów z kawałkiem. Głąb i ściemniacz kolejny. Ale chętnych nie brakuje, jak znam życie to auto ładne, zadbane i bezwypadkowe. Tak się trzaska po min. 6 tysięcy na sztuce, droga młodzieży.

  13. #13
    Kwiatek
    Gość

    Domyślnie

    Byłem wkońcu wczoraj obejrzeć to cudo, i tak:

    1. Świeżo po malowaniu prawego tylnego błotnika i lekkie szpachlowanie nadkola, w sumie niegroźne,
    2. Klapa tylna otwierana elektrycznie i zamykana nie działa, popsuty siłownik albo sterownik.
    3. Silnik wymyty jakby go szczoteczkami do zebow szorowali, mimo to poci się turbina i dół silnika,
    4. Luzy na maglownicy, byliśmy na szybko w pobliskiej SKO

    I najlepsze, auto jadąc prosto i puszczając kierownicę ściąga na prawo lub lewo tak strasznie, że szok.

    Ponadto facet po pytaniu dlaczego nie zgadza się przebieg wydarł się z mordą że on ma dużo samochodów i ma prawo się mylić.

    Tak więc przypuszczenia Wasze i moje się w pełni sprawdziły. Najlepsze że z briefem miał już gotową wypisaną umowę na 1000 zł mniej, tylko do podpisania.

    Goście z , bratem' z Radomia ciągną samochody, sprowadzają same najlepsze egzemplarze to cytat Pana.
    Samochody trzymają na placu na Zaciszu w Warszawie na Lewinowskiej.

  14. #14
    Kwiatek
    Gość

    Domyślnie

    A i w ramach humoru na sobotę: kolo na pytanie o przebieg powiedział też: jak chcesz to sobie możesz cofnąć!
    Polski importer aut

  15. #15
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A wziąłeś spisaleś VIN?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •