Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 55

Temat: Fiat Croma II Kombi 1,9 2007 - Skoczów

  1. #16
    ipman
    Gość

    Domyślnie

    Tak to jest z babami, tłumaczy się a one swoje Niech kupi, a przy wypadku wyskoczą gazety a nie poduszki ;]

  2. #17
    Lenka
    Gość

    Domyślnie

    Jeszcze nie napisałam, że kupuję :P
    Chciałam się zorientować i poznać Wasze zdanie teraz mniej więcej już wiem, na czym stoję.

  3. #18
    ipman
    Gość

    Domyślnie

    Po prostu w tej cenie i roczniku, celuj w grande punto, a nie w kombi klasy D które nowe kosztowało prawie 100 tys zł.

  4. #19
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Te ipman, dziewczyna normalnie się pyta, bez jęków, fochów i cudowania więc co ty taki ironiczny? Nie każdy jest taki ogarnięty jak ty.
    Po to jest to forum żeby pomagać a nie łacha ciągnąć. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia merytorycznego to lepiej nic nie pisz.

  5. #20
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Z Narodem tak jakoś jest ,że większość poszukiwaczy chciałaby coś co kosztowało jeszcze nie tak dawno ok.100tys zł za 20% tej wartości.
    Croma w tej konfiguracji w miarę normalnym stanie ( najtańsze są w Italii ) to wydatek - patrz poniżej + koszty sprowadzenia ;
    http://suchen.mobile.de/auto/fiat-cr...ateCar&lang=de

    tak więc -ipman- dobrze Ci prawi - z tym budżetem to i przy Grande P uważaj aby gdzieś po nauce jazdy nie wyhaczyć.
    ps;
    Naprawdę troszkę choć zaczerpnij lektury z Forum ......są jakieś Cromy w tym roczniku za ok 26-30 tys zł na rodzimym portalu ? czy ta była najtańsza ?
    Tak pytam - bez ironi
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  6. #21
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    to moze juz pol na pol i Bravo

  7. #22
    unknown
    Gość

    Domyślnie

    Widzę, że żonka już mnie uprzedziła i założyła temat... Podpięty pod komp był dzisiaj i generalnie silnik jest w porządku. Wyświetlił się błąd kolektora ssącego, błąd zaworu EGR i padnięta jest świeca. Poza tym łożysko kolumny MacPherson'a padnięte i będzie go wymieniał. Sprzedający zarzeka się, że autko jest cacy a diagnosta twierdzi, że nie muszę się tego wózka bać :/ Książka serwisowa pisana jest różnymi odcieniami niebieskiego i czarnego oraz różnym charakterem pisma... Sam już nie wiem. Nie cierpię kupować aut. Zalinkuję tu może fotki książki serwisowej...

    Ostatnio edytowane przez unknown ; 05-06-13 o 20:46

  8. #23
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja nadal Twój i małżonki wybór określam jako nieszczęśliwy
    .....no ale skoro już tańszych nie ma to ma się to co chciałoby się mieć
    Przytoczę moje dawno nie cytowane słowa ; - ...tania *****a pewny syf ...-

    PS;
    do reszty się nie odnoszę - bo nadal uważam ,ze nie czytacie Forum tylko szukacie najtańszych ofert ...wiec trudno Wam pomóc
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  9. #24
    Lenka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrebar Zobacz post
    ...
    Naprawdę troszkę choć zaczerpnij lektury z Forum ......są jakieś Cromy w tym roczniku za ok 26-30 tys zł na rodzimym portalu ? czy ta była najtańsza ?
    Tak pytam - bez ironi
    Takie, między innymi, znalazłam oferty:
    http://otomoto.pl/fiat-croma-C29254325.html
    http://otomoto.pl/fiat-croma-bezwypa...C29269518.html
    http://allegro.pl/fiat-croma-2-4-jtd...301766408.html
    http://allegro.pl/fiat-croma-2-4jtd-...277078958.html

  10. #25
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -Lenka- nie bij poniżej pasa bo kobiecie nie wypada
    co Ty mi tu wklejasz ? dwa najtańsze z 1.9 ( jeden Twój ) i dwa z 2.4 ....przestań - pytałem czy droższych nie ma ?

    http://otomoto.pl/osobowe/fiat/croma...napedowy/?gear[automatic]=automatic

    PS;
    jak nic do Was nie dotrze to przynajmniej mój post był w Waszym temacie - ostatni
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 05-06-13 o 21:09 Powód: PS
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  11. #26
    unknown
    Gość

    Domyślnie

    Czy to była najtańsza, tego nie sprawdzałem. W parametrach wyszukiwania ustawiłem możliwie najmniejszą odległość różnych samochodów i trafiłem na m.in. ten. Że blisko, to podjechałem i... teraz mam klina, bo ładnie wszystko wygląda a cena fakt niska :/ Droższe egzemplarze są, ale mają lepsze wyposażenie np. poszycie skórzane, blue&me, DVD pod dachem, 2 komplety kół (ten ma jeden i w dodatku łyse) :P
    Ostatnio edytowane przez unknown ; 05-06-13 o 21:13

  12. #27
    rpit
    Gość

    Domyślnie

    Doswiadczeni importerzy mowia Wam, ze nie da sie w tej cenie takiego auta bez przygod kupic. Z jakiegos powodu zostal tanio sprowadzony z zamiarem wiekszego lub mniejszego zarobku. Szukacie porady czy zbycia czesci odpowiedzialnosci w przypadku kupna trefnego auta?

  13. #28
    unknown
    Gość

    Domyślnie

    Jestem tu, by czytać rady uprzejmych forumowiczów. Nie jestem aż tak napalony na to auto, by w ciemno go kupować. Widzę, że większość z Was odradza ten zakup a nikt nie pochwala. Nie zamierzam zwalać odpowiedzialności na kogoś. Miałem nadzieję, że część z Was odpowie "tak, to jest realna oferta". Niestety :/ Chyba czas wyciągnąć wnioski i poinformować Pana, że może sprzedać auto tym ciągle wydzwaniającym

  14. #29
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    napiszcie maila korzystajac z naszych gotowcow na forum do http://www.wedam.de/cm/kontakt-anfahrt/kontakt.php moze dostanacie odpowiedz czy oststni wpis sie zgadza

  15. #30
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    288
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    w zeszłym roku szukając auta spoglądałem też na Cromę i za dobry egzemplarz z 2007 roku to bez 30 tysiaków nie było na co spojrzeć, a 20 po opłatach za bezwypadkowego diesla z takim przebiegiem jest po prostu nierealne

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •