Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Handlarze w Słupcy

  1. #1
    zetoxxx
    Gość

    Domyślnie Handlarze w Słupcy

    Witam. jestem nowym użytkownikiem tego forum. Szukając Bmw e39 trafilem na handlarza ze słupcy http://auto_grzegorz.otomoto.pl/osobowe
    Czy ktoś widział samochody które ma, bo ceny są raczej niezłe ale zdjecia kiepskie , koles mowi ze samochody są ok i są w "typowo niemieckim stanie" cokolwiek to oznacza. Zauważyłem ze w Słupcy jest wiecej okazyjnych beemek które można spotkac na allegro. Skąd to sie bierze?? zna ktos to miejsce może coś powiedziec??

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    ceny są raczej niezłe
    no właśnie- cena.
    Jeżeli uważasz, że za 4900 kupisz "igłę" e39, za 6900 e46 "wsiąść i jechać" czy "ideał, zobacz jaki kozak" e60 530d za 21900 to gratuluję optymizmu.
    Wystarczy pomyśleć- tym bardziej, że większość samochodów jest "po drobnych kolizjach", które mi wyglądają na typowe "podciąganie do zdjęć".

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -zetoxxx- jak chcesz wiedzieć "Skąd się to bierze ?? " to wystarczy abyś przy każdym oferowanym przez nich aucie poszukał w Niemczech podobnego ( model silnik rok ) i szybciutko zauważysz ,że jak złapiesz tę jedną z pierwszych NAJTANSZYCH ofert z mobile czy scouta to wtedy bedziesz miał wyjaśnienie SKĄD ?
    co do ".typowo niemieckim stanie.." to jedynie bąka mogę w tym momencie puścić bo raczej są to typowo szrotowate stany zalegającego złomu na pobliskich ( byłe NRD ) placykach.

    Tak więc zamiast snuć domysły i podniecać się cenami proponuję zacząć od porównania cen ofert w Kraju skąd toto zostało zwiezione .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #4
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Takie typowe auta na kilogramy.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #5
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem czy zauważyliście ale wszystkie auta są do opłat... Dodatkowy powód żeby się nie interesować tymi ofertami

  6. #6
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ceny nie są niezłe , nawet pomijając to że ceny są podawane bez jakichkolwiek opłat, to one już zaczęły być wręcz bardziej promocyjne niż na złomowiskach w zachodniej Europie

    Chyba Wielkopolska po latach zwożenia szrotu zaczeła już zjadać własny ogon w kwestii produkcji cen , bo nawet wliczając już sam realny koszt transportu (widać że chyba mają własne lawety), to żeby na miejscu sprzedać BMW za 4'900, jeszcze do negocjacji i coś na tym zarobić to samochód musiał być kupiony tak za 500 może 600 Euro E46 z z 2000 za 6'900 , E46 Coupe za 7'900 więc z góry możesz zakładać że te drobne obicia to tylko tak dla uzasadnienia okazji a reszta to będzie stan polski, ruski czy inny mało cywilizowany a nie niemiecki po emerycie, lekarzu, rocznik 1930

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •