Poka¿ wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: EWEX Ewa Domañska - Sochaczew - zna kto¶ t± firmê ?

  1. #1
    ppp
    Go¶æ

    Domy¶lnie EWEX Ewa Domañska - Sochaczew - zna kto¶ t± firmê ?

    EWEX Ewa Domañska
    M³ynarska 11d
    96-500 Sochaczew
    tel.: 0-606-41-10-3

    Witam, zna kto¶ w/w firmê? Ich firmowy email oraz nr telefonu po wrzuceniu w google wychodzi na to ¿e jest to nowa nazwa dawnej firmy Autogol z Sochaczewa która nie cieszy³a siê zbyt dobr± opini±. Kto¶ mo¿e ogl±da³ co¶ u nich? Pozdrawiam

  2. #2
    peterxx
    Go¶æ

  3. #3
    ppp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Tyle, to wiem ju¿ sam. My¶la³em ¿e mo¿e kto¶ z forum mia³ do czynienia z t± firm± np by³ ogl±daæ auta. :-)

  4. #4
    dremp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ale po co miec z nimi cokolwiek do czynienia?

  5. #5
    Kris
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Dremp pewnie maj± same okazje i a¿ szkoda przepu¶ciæ

  6. #6
    TADEK1
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Witam w nawi±zaniu do pytanie chcia³bym siê podzieliæ swoimi do¶wiadczeniami z firm± EWEX Ewa Domañska. Jaki¶ czas temu znalaz³em auto które mnie zainteresowa³o by³ to VW PASSAT B6 auto z ma³ym przebiegiem i z dobrym wyposa¿eniem (wersja HIGHLINE) cena by³a bardzo przystêpna. Zadzwoni³em wiêc do firmy EWEX z zapytaniem o wspomniany samochód uzyska³em informacje ¿e jest to auto poleasingowe ¿e mia³o malowane dwa elementy w skutek drobnej szkody nic nie budzi³o wiêkszych zastrze¿eñ. Poprosi³em wiêc o numer VIN w celu sprawdzenia samochodu, otrzyma³em go SMS-em po 5 minutach. sprawdzi³em VIN w ASO wszystka w jak najlepszym porz±dku. Wtedy jednak natkn±³em siê na poni¿sze opisy no i zrezygnowa³em z zakupu. Obserwowa³em jednak og³oszenie które zniknê³o po czterech dniach jak siê pó¼niej okaza³o auto zosta³o sprzedane (trochê ¿a³owa³em ale usprawiedliwia³em swoj± decyzjê stwierdzeniem ¿e tek widocznie musia³o byæ).
    Po oko³o trzech miesi±cach (moje poszukiwania auta trochê trwa³y) ponownie natkn±³em siê na ciekawe auto z dobrym wyposa¿eniem by³a to tym razem SKODA OCTAVIA ELEGANCE jak siê okaza³o równie¿ sprzedawana przez EWEX. Tym razem postanowi³em nie czekaæ. ca³a procedura od pocz±tku. Najpierw telefon. I tym razem uzyska³em obszerne informacje na temat auta. Pro¶ba o VIN który jak w przypadku pierwszego kontaktu otrzyma³em SMS-em. Po wstêpnym sprawdzeniu wszystko ok wiêc postanowi³em zaryzykowaæ i umówi³em siê na spotkanie (odleg³o¶æ ok 100km).
    Na miejscu spodziewa³em siê najgorszego jednak ku mojemu zaskoczeniu wszystko wygl±da³o zupe³nie inaczej ni¿ sobie to wyobra¿a³em. Kontakt ok. Auto zgodne ze wstêpnym opisem poza ma³ym obtarciem na zderzaku o którym sprzedaj±cy mo¿e i zapomnia³ powiedzieæ jednak by³ to jaki¶ argument do negocjacji i uwaga samochód zakupi³em.
    Po zakupie auta przyzna³em siê, ¿e ju¿ kiedy¶ planowa³em siê wybraæ do EWEX ale wystraszy³y mnie opisy i fakt ¿e wcze¶niej firma dzia³a³a pod nazw± AUTOGOL. Uzyska³em jednak informacje ¿e nie ja pierwszy przyje¿d¿am z t± informacj± lecz EWEX z AUTOGOLEM ³±czy jedynie adres prowadzenia dzia³alno¶ci. EWEX jest w³a¶cicielem placu który AUTOGOL swego czasu wynajmowa³ a w³a¶ciciel EWEXU nigdy nie by³a ani w³a¶cicielem ani wspó³w³a¶cicielem firmy AUTOGOL. Co do zakupionego auta to je¿d¿ê nim ju¿ ok pó³ roku i jak do tej pory wszystko ok.
    Pozdrawiam firmê EWEX.

  7. #7
    Starszy u¿ytkownik Avatar Mariianek
    Zarejestrowany
    pa¼ 2011
    Sk±d
    Belgia/Szczecin okazjonalnie.
    Postów
    223
    Podziêkowano Thanks Given 
    39
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    13

    Domy¶lnie

    To siê czyta jak opis w³a¶ciciela, czy tylko ja odnios³em takie wra¿enie? Wspólny adres itd itd Bajki panie/i bajki dzieciom nie doros³ym.
    Moja pasja to Zoom - Zoom
    ¯ycie jest jak gówno na kole...raz na górze, raz na dole...

  8. #8
    Starszy u¿ytkownik Avatar Muniek1310
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Sk±d
    Szczecin
    Postów
    819
    Podziêkowano Thanks Given 
    733
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    11

    Domy¶lnie

    Nie tylko Ty. I ten ostatni akapit... ; D

  9. #9
    Starszy u¿ytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziêkowano Thanks Given 
    199
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    I ¿yli d³ugo i szczê¶liwie amen.

  10. #10
    U¿ytkownik
    Zarejestrowany
    pa¼ 2012
    Sk±d
    Warszawa
    Postów
    68
    Podziêkowano Thanks Given 
    7
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    12

    Domy¶lnie

    PPP nie wydaje Ci siê to dziwne ¿e wszystkie auta maj± nie wiêcej jak 200 na blacie, a ju¿ o cenach nie bêdê siê wypowiada³

  11. #11
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    dolno¶l±skie
    Postów
    4,071
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,821
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ TADEK1 Zobacz post
    ...i umówi³em siê na spotkanie (odleg³o¶æ ok 100km).
    Tak, tak... TADEK1 by³ tak zachwycony transakcj±, ¿e postanowi³ po¶lubiæ EWEX i oboje ¿yj± teraz w Sochaczewie

    # Szanuj moderatora swego, bo mo¿esz mieæ gorszego #
    - Inspekcje @ dolno¶l±skie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcjê FB Uwaga na Lenovo

  12. #12
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    Co Wy chcecie wymagaæ od baranów , którzy swoje oferty kieruj± do im podobnych .....jaki odbiorca taki dostawca
    Chc± bajek to maja swojego Pinokia
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •