+ Reply to Thread
Results 1 to 12 of 12

Thread: EWEX Ewa Domańska - Sochaczew - zna ktoś tą firmę ?

Nowicjusz ppp
    Thanks
    1

Default EWEX Ewa Domańska - Sochaczew - zna ktoś tą firmę ?

EWEX Ewa Domańska
    Młynarska 11d
    96-500 Sochaczew
    tel.: 0-606-41-10-3

Witam, zna ktoś w/w firmę? Ich firmowy email oraz nr telefonu po wrzuceniu w google wychodzi na to że jest to nowa nazwa dawnej firmy Autogol z Sochaczewa która nie cieszyła się zbyt dobrą opinią. Ktoś może oglądał coś u nich? Pozdrawiam

Nowicjusz peterxx
    Thanks
    0

Nowicjusz ppp
    Thanks
    1

Tyle, to wiem już sam. Myślałem że może ktoś z forum miał do czynienia z tą firmą np był oglądać auta. :-)

Starszy użytkownik dremp dremp's Avatar
    Thanks
    89

Ale po co miec z nimi cokolwiek do czynienia?

Starszy użytkownik Kris
    Thanks
    112

Dremp pewnie mają same okazje i aż szkoda przepuścić

Nowicjusz TADEK1
    Thanks
    0

Witam w nawiązaniu do pytanie chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami z firmą EWEX Ewa Domańska. Jakiś czas temu znalazłem auto które mnie zainteresowało był to VW PASSAT B6 auto z małym przebiegiem i z dobrym wyposażeniem (wersja HIGHLINE) cena była bardzo przystępna. Zadzwoniłem więc do firmy EWEX z zapytaniem o wspomniany samochód uzyskałem informacje że jest to auto poleasingowe że miało malowane dwa elementy w skutek drobnej szkody nic nie budziło większych zastrzeżeń. Poprosiłem więc o numer VIN w celu sprawdzenia samochodu, otrzymałem go SMS-em po 5 minutach. sprawdziłem VIN w ASO wszystka w jak najlepszym porządku. Wtedy jednak natknąłem się na poniższe opisy no i zrezygnowałem z zakupu. Obserwowałem jednak ogłoszenie które zniknęło po czterech dniach jak się później okazało auto zostało sprzedane (trochę żałowałem ale usprawiedliwiałem swoją decyzję stwierdzeniem że tek widocznie musiało być).
    Po około trzech miesiącach (moje poszukiwania auta trochę trwały) ponownie natknąłem się na ciekawe auto z dobrym wyposażeniem była to tym razem SKODA OCTAVIA ELEGANCE jak się okazało również sprzedawana przez EWEX. Tym razem postanowiłem nie czekać. cała procedura od początku. Najpierw telefon. I tym razem uzyskałem obszerne informacje na temat auta. Prośba o VIN który jak w przypadku pierwszego kontaktu otrzymałem SMS-em. Po wstępnym sprawdzeniu wszystko ok więc postanowiłem zaryzykować i umówiłem się na spotkanie (odległość ok 100km).
    Na miejscu spodziewałem się najgorszego jednak ku mojemu zaskoczeniu wszystko wyglądało zupełnie inaczej niż sobie to wyobrażałem. Kontakt ok. Auto zgodne ze wstępnym opisem poza małym obtarciem na zderzaku o którym sprzedający może i zapomniał powiedzieć jednak był to jakiś argument do negocjacji i uwaga samochód zakupiłem.
    Po zakupie auta przyznałem się, że już kiedyś planowałem się wybrać do EWEX ale wystraszyły mnie opisy i fakt że wcześniej firma działała pod nazwą AUTOGOL. Uzyskałem jednak informacje że nie ja pierwszy przyjeżdżam z tą informacją lecz EWEX z AUTOGOLEM łączy jedynie adres prowadzenia działalności. EWEX jest właścicielem placu który AUTOGOL swego czasu wynajmował a właściciel EWEXU nigdy nie była ani właścicielem ani współwłaścicielem firmy AUTOGOL. Co do zakupionego auta to jeżdżę nim już ok pół roku i jak do tej pory wszystko ok.
    Pozdrawiam firmę EWEX.

Starszy użytkownik Mariianek Mariianek's Avatar
    Thanks
    30

To się czyta jak opis właściciela, czy tylko ja odniosłem takie wrażenie? Wspólny adres itd itd Bajki panie/i bajki dzieciom nie dorosłym.
    Moja pasja to Zoom - Zoom
    Życie jest jak gówno na kole...raz na górze, raz na dole...

Starszy użytkownik Muniek1310 Muniek1310's Avatar
    Thanks
    162

Nie tylko Ty. I ten ostatni akapit... ; D

Starszy użytkownik czapaja czapaja's Avatar
    Thanks
    86

I żyli długo i szczęśliwie amen.

Użytkownik portofino
    Thanks
    4

PPP nie wydaje Ci się to dziwne że wszystkie auta mają nie więcej jak 200 na blacie, a już o cenach nie będę się wypowiadał

Moderator mpDante mpDante's Avatar
    Thanks
    1,092

Quote Originally Posted by TADEK1 View Post
    ...i umówiłem się na spotkanie (odległość ok 100km).
    Tak, tak... TADEK1 był tak zachwycony transakcją, że postanowił poślubić EWEX i oboje żyją teraz w Sochaczewie

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

# Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    -
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
    -

Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB

12. The Following User Says Thank You to mpDante For This Useful Post:

Andrebar (30-10-14)

Starszy użytkownik Andrebar Andrebar's Avatar
    Thanks
    708

Co Wy chcecie wymagać od baranów , którzy swoje oferty kierują do im podobnych .....jaki odbiorca taki dostawca
    Chcą bajek to maja swojego Pinokia
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

+ Reply to Thread

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks