Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 28910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 188

Temat: Andrebar

  1. #166
    DobryDinozaur
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    Mam pytanie. Czy sprowadza Pan również samochody na zamówienie, czy trzeba jechać osobiście? Jeżeli jest możliwość sprowadzenia, to prosze o nr tel. lub inny kontakt do Pana, w celu dalszych ustaleń. Mój e-mail: [email protected]

  2. #167
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Andrebar - czy mógłbyś na priv podać e-mail firmowy do siebie? Chciałem napisać przez formularz na stronce, ale max. 1500 znaków, a ja się tak ładnie rozpisałem jakie wyposażenie itp. ; ) Dzięki

    EDIT: W sumie to sam mogłem napisać na priv. Ciapa ze mnie. Sorki za spam.

  3. #168
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -DobryDinozaur - kontakt do mnie masz w moim profilu ..... unikam/y dodatkowych reklam .
    -Powell- Ty stara wygo - no właśnie Ci odpisałem .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #169
    glen
    Gość

    Domyślnie

    Panie Andrzeju czy pomoc w kupnie samochodu nadal aktualna? Temat od kilku miesięcy śpi...

  5. #170
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Na stronie masz podany nr telefonu

  6. #171
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Uprzejmie informuję , że do Lutego 2018r będę nieaktywny i nie podejmuję się żadnych zleceń .
    Oczywiście w wolnej chwili i dostępu do neta nadal mogę służyć ( ograniczoną ) pomocą
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #172
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jestem już aktywny ....jeśli mogę w czymś pomóc to służę pomocą .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #173
    qba83
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym prosił o pomoc w poszukiwaniu Peugeota 407 2.0 sedan. Da radę coś pomyśleć w tym temacie? Pozdrawiam

  9. #174
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ziomek ...pisz na maila lub zadzwoń
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #175
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Od lat o tym piszemy i próbujemy tłumaczyć dlaczego WARTO przy zakupie auta ( gdzie często kierują nami emocje i chęć "zaoszczędzenia jak najwięcej $$$ " ) zadbać o jego sprawdzenie w temacie bezwypadkowości .!!

    Należy pamiętać , że są przypadki kiedy te "parę zaoszczędzonych złotych" może skutkować niepowetowaną / wręcz TRAGICZNĄ STRATĄ jaką są nasi najbliżsi
    Dlatego Ci którym nie jest obojętne bezpieczeństwo kupują auto pewne i sprawdzone .

    Parę dni temu dostałem takiego oto maila od klienta , który ok 5-ć lat temu był ze mną w DE po "droższe" niż te oferowane w PL auto ; ...warto doczytać do końca .

    Tekst + link ;



    Cześć Andrzeju,

    Michał z Krakowa z tej strony.

    Pamiętasz tę Hondę, którą kupowaliśmy w okolicach Monachium w lecie 2013? Fajna! Miała swoje bolączki, ale zawsze dawała radę. Przedwczoraj miała swoją ostatnią podróż i też stanęła na wysokości zadania.

    Mieliśmy z żoną i córką wypadek w Kotlinie Kłodzkiej (poniżej masz link). Ja kierowałem, córka za mną (ciasno zapięta w dobrze zamocowanym foteliku), żona z tyłu po prawej.

    http://doba.pl/dsw/artykul/wypadek-n...ideo-/19766/31

    Po fikołku przez barierę (1,5 obrotu) wylądowaliśmy na narożniku dachu nade mną, a potem przekoziołkowaliśmy po polu jakieś 35 metrów. Przednie poduszki wystrzeliły, ale nie zrobiły tego zaraz po uderzeniu w bok (pamiętam, że podczas fikołka oglądałem niebo jak w myśliwcu). Musiały wystrzelić dopiero po "wylądowaniu".

    Żona ma połamane 3 żebra i mostek. Ja mam pozszywaną głowę (od czoła do samego tyłu) i trochę nadwyrężony kręgosłup. A córka? Ma małe zadrapanie nad oczkiem i siniaka na udzie i łokciu! Praktycznie nic jej się nie stało! Jak oprzytomniałem i ją zobaczyłem to, z zachwytu, aż nie mogłem w to uwierzyć! Zresztą dalej to widzę w kategoriach cudu. Nadprzyrodzonego albo inżynieryjnego. Wszystko mi jedno

    Patrzę na to drugie zdjęcie z tego artykułu i tak sobie myślę, jak to wszystko by się skończyło, gdyby Honda była wyprostowana i odświeżona po poprzednich przygodach. Jak wyglądałaby dziś moja głowa, gdyby na przednim słupku był spaw od ćwiartki.

    Masz jeszcze kontakt z Tylikiem? Jeśli tak, to przekaż mu moje podziękowania za oświecenie mnie kilka lat temu. I, że co jakiś czas wchodzę na jego bloga z jakąś nikłą nadzieją na reaktywację. Dzięki Wam obu!

    Cóż... Pewnie za jakiś czas pojedziemy po następną (Hondę?). Odezwę się, jak się trochę wyliżę. Trzymaj się!

    Pozdrawiam

    PS;ode mnie
    Niech Moderator ewentualnie przeniesie lub zrobi Nowy Temat z tego ..... wiadomość dostałem od klienta to i tu ją umieszczam ....jak uznacie ,że warto przeniesć gdzie indziej to b.proszę
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  11. #176
    Kris75
    Gość

    Domyślnie


  12. #177
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Andrebar

    W sumie ważne ,że dziś nadal Michał porusza się bezwypadkową Hondą ....ale Accord z 2011r w kombi 2.0i 156KM ..... jak będzie chciał to wrzuci parę fotek z zakupu
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  13. #178
    Bywalec
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    29
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Andrebar

    W zeszłym tygodniu i ja dołaczyłem do grona zadowolonych, którzy mieli przyjemność skorzystać z pomocy Andrzeja przy sprowadzeniu samochodu. Od paru miesięcy szukałem na naszych portalach Forda C-max, diesel, 2013-2014, w wersji Titanium, ale nic wartego zainteresowania nie udało się znaleźć. I wtedy, po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy postanowiłem napisać do Andrzeja. Wcześniej przeglądałem niemieckie strony z ogłoszeniami i w mailu do Andrzeja podałem przykładowy link do takiego auta jakie szukam. Andrzej postanowił je sprawdzić i kiedy okazało się, że wszystko jest w porządku, po krótkim wahaniu zapadła decyzja, że jedziemy. Wyjazd w środę wieczorem, jak się okazało w towarzystwie dwóch Andrzejów, po drodze jeszcze wizyta w kantorze i rano byliśmy na miejscu. Auto okazało się takie jak w ogłoszeniu, bezwypadkowe, od pierwszego właściciela, w pełni udokumentowane i sprawne, więc po oględzinach zapadła decyzja, że kupuję. Na miejscu udało się jeszcze utargować parę euro z wcześniej ustalonej ceny tak, że wystarczyło akurat na tablice zjazdowe i po załatwieniu formalności mogliśmy wracać. Po niecałych 24 godzinach w czwartek wieczorem byłem już w domu. Przegląd już zrobiony bez najmniejszych problemów i auto zarejestrowane, więc teraz pozostaje już tylko cieszyć się mam nadzieję bezawaryjną jazdą.
    Tak więc, jeżeli szukacie kogoś, kto pomoże w sprowadzeniu pewnego i dobrego auta z Niemiec, to Andrzej jest jak najbardziej odpowiednią osobą. A na koniec jeszcze raz wielkie dzięki dla obu Andrzejów za udany wyjazd i miłe towarzystwo w podróży

  14. #179
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Andrebar

    Współpraca Radku z Tobą to była czysta przyjemność ....rzeczowa i konkretna.
    Pewnie wpływ na nią miał również Twój od lat kontakt z Forum ( jak widać od 2010r ) i jednym z byłych jego userów z pomocą którego zakupiłeś już wcześniej przed laty auto.
    Mi pozostaje podziękować Ci za pamięć / wpis i życzyć jak najdłuższej bezproblemowej eksploatacji w sumie wskazanego przez Ciebie auta , który moim zdaniem był bardzo dobrym i intratnym wyborem .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  15. #180
    cbazyx
    Gość

    Domyślnie Odp: Andrebar

    Cześć wszystkim. Z tej strony Michał, autor maila, którego Andrzej zacytował kilka postów temu. Cóż więcej mogę dodać? Może tyle, że decyzja sprzed lat o tym, żeby mu zaufać w tej kwestii była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Decyzją, która - najprawdopodobniej - uratowała życie moje i mojej rodziny.Od tamtej pory kupiłem z Andrzejem już cztery samochody. Ostatni z nich (Honda Accord 2011) - ledwie miesiąc temu, ale już dziś wiem, że kolejny, jaki kupię, też kupię z Nim - to dla mnie oczywista oczywistość. Dzięki temu będę mieć pewność, że będzie to dobry, pewny i bezpieczny samochód w dobrej (!) cenie. POLECAM ANDRZEJA Z CAŁEGO SERCA!> jak będzie chciał to wrzuci parę fotek z zakupuPóźna godzina, a jutro wyjeżdżam. Wrzucę, jak wrócę

Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 28910111213 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •