Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 188

Temat: Andrebar

  1. #76
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    cze 2013
    Skąd
    OPO
    Postów
    57
    Podziękowano Thanks Given 
    3
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    https://lh5.googleusercontent.com/-c...522_093022.jpg
    https://lh4.googleusercontent.com/-O...522_093032.jpg

    Dodałem jeszcze dwa zdjęcia, przypomniawszy sobie o tej ścianie grodziowej, ktorej stan był powodem do grzebania w DNA auta, czy przypadkiem nie jest to "anglik"
    Niektórzy pamiętają pewnie moje posty sprzed trzech tygodni, kiedy szukałem dziury w całym i dopiero link do toyodiy.com rozwiał moje wszelkie wątpliwości.
    Nawiasem mówiac, wygląda na to, iż wygłuszenie zasmakowało widocznie jakiejś kunie albo kotu, bo na ingerencję człowieka to nie wygląda. Ani żadne przewody tamtędy nie przechodzą, ani nic pod tym nie było ukryte. Widocznie "ten model tak ma"... )

  2. #77
    Starszy użytkownik Avatar Bull_Byk
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    478
    Podziękowano Thanks Given 
    148
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Tak zwierzatka bardzo lubią to wygryzać, w zasadzie lepiej jak gryzą to wygłuszenie niż kable np wysokiego napięcia bo to juz realne problemy :/ Nawet ostatnio w nocy na parkingu pod praca widziałem jak jakaś kuna leciała sobie i co ciekawe przybiegła od strony 6 pasmowej drogi ale swoją drogą patrząc bardziej z perspektywy zoologa - to piękne zwierzątka

  3. #78
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał gmaj22 Zobacz post
    W aucie była płyta do nawigacji z rocznika samochodu, czyli 2007 roku. Udało mi się kupić aktualną E18 na angielskim eb...u za 25 funtow z wysyłką, tj. ok. 170 PLN ) Oryginalna nawet nie wiem, ile kosztuje
    to pewnie to samo co w leksach i az tak drogie nie jest 399pln ;] albo sciagasz "wersje testowa" z interneta \ wypalasz i testujesz ... aktualnie e19 jest

  4. #79
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    cze 2013
    Skąd
    OPO
    Postów
    57
    Podziękowano Thanks Given 
    3
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Czytałem, ze potem moga byc problemy z identyfikacja takiej "testowej" płyty przez czytnik dvd auta. Musza byc dobre nosniki, wypalane na jak najwolniejszych obrotach itp. Pewnie nie udałoby się za pierwszym razem, zniszczyłbym kilka płyt DVD-RW DL, a tanie nie są. Nie wypróbowałem tego, jednak nie omieszkam pewnie przetestować w ten spoób E19
    Ostatnio edytowane przez gmaj22 ; 22-05-14 o 19:59

  5. #80
    jack121
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    po zapoznaniu się z opiniami dołączyłem do grona osób zadowolonych ze wspólpracy z Andrzejem. Moge śmiało polecić jego wsparcie w całym procesie zakupu samochodu.
    Z jego pomocą stałem się włascicielem Megane Grandtour dCi 130 z 2011 roku. Takiego samochodu szukałem w Polsce jednak z uwagi na mało owocne poszukiwania zdecydowałem się na wyjazd.

    Całość sprawy naprawdę EXPRESOWO - pierwszy kontakt w niedziele o 22 i w poniedziałek o 14tej już jechałem na spotkanie do Andrzeja i dalej z nim po samochód.`
    Andrzej oczywiście wcześniej wybadał samochód przez telefon (były dwa u jednego dealera polisingowe ale jeden niestety był zarezerwowany i jak się na miejscu okazało sprzedał się.)

    Cena samochodu uwzględniając opłaty, honorarium Andrzeja i koszty rejestracji bardzo zbliżona do ofert rynkowych za ten rocznik.
    Nie szukałem okazji tylko pewnego samochodu wartego swojej ceny i to dostałem (udało się nawet zbić cenę o 250E w porównaniu do ogłoszenia)

    Jeżeli ktoś rozważa tą formę szukania i zakupu samochodu a sam nie wie jak to zrobić to polecam wsparcie Andrzeja.

    Co do samego auta:
    Po lisingu ze stanem licznika 190 000 serwisowany w ASO Renault.
    Dokumenty były kompletne
    Lakier oryginalny (co sprawdzał Andrzej)
    Technicznie bez zażutów.

    Jazda testowa odbyła się w warunkach parkingowych i niestety była deszczowa pogoda dlatego nie udało się zauważyć przed zakupem dwóch problemów:
    1. mały "pajączek" na szybie przedniej - już sprawdziłem, że naprawa u mnie to 150PLN
    2. Opony tylne po oględzinach "na oko" były podejrzane i jak sie okazało słusznie. W trasie słyszalne huczenie przy pewnych prędkościach.
    Byłem u wulkaniztora i stwierdził, że nie ma co nawet wyważać kół bo opony się nie nadają do dalszego użytku więc zamawiam nowe i sprawdzimy ( z przodu są w dobrym stanie niestety z różnym bieżnikiem więc również do wymiany conajmniej jedna - druga jest z 2013 marki continental

    I cenna uwaga:
    Byłem (już po powrocie do domu z samochodem) w salonie Renault (Rzeszów) z pytaniem czy dostanę historię pojazdu jako właściciel.
    Pani poprosiła tylko o VIN (nie sprawdzała nawet czy jestem właścicielem) i wydrukowała mi wszystkie prace jakie były wykonywane z tym samochodem.

    NIestety ale odpłatnie - 40PLN ale uważam, że warto.

    Okazało się, że wszystko co było w papierach samochodu (terminy przeglądów) jest zgodne ze stanem faktycznym.
    Jednak dzięki temu zyskałem szczegóły kiedy i jakie częsci były wymieniane - są drobnostki np. jak czujnik temperatury zewnętrznej ale również przy 160 000 zmieniany był kompletny rozrząd oraz całe sprzęgło natomiast przy 190 000 czujnik ciśnienia FAP. Np. również uszczelka pod głowicą była wymieniana co było widać przy zakupie, że jest nowa).
    Reszta zgodnie z wytycznymi Renault.

    Jeszcze raz dzięki dla ANdrzeja i "sory" za przydługi post ale może komuś się to przyda.
    Ostatnio edytowane przez jack121 ; 28-05-14 o 16:45

  6. #81
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jacek uszczelka pod głowicą ? czy pod deklem zaworów ??? bo to jest różnica

    No fakt ...pogoda nie dopisała
    A przegląd techn. honorowali u Ciebie ?
    Ale takich kumatych klientów jak Ty to tylko życzyć każdemu - milo było i jak najdłuższej bezproblemowej eksploatacji oraz szerokości życzę .

    Fakt ;
    takiego Speedy Gonzalesa jak Jacek to w życiu nie miałem ...gość mnie powalił amerykańskim podejściem do sprawy
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #82
    jack121
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiście pod deklem zaworów.

    A czy uchonorują przegląd to zależy od urzędnika do którego pójde jutro.
    U diagnosty nie będzie problemu - potrzebuje jedynie wytycznych od Urzędasa co mu potrzeba dodatkowo do karty pojazdu i zrobi za "jedyne" 40 PLN.
    Dziś tłumaczą się dokumenty i jutro mam "ambitny" plan papierologie pozałatwiać.

    PS. moją meganke ściąneli ze strony a "szara" jeszcze wisi (http://home.mobile.de/FAIRCARGMBH#des_194289179)
    Ostatnio edytowane przez jack121 ; 28-05-14 o 17:13

  8. #83
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    "Twoja" jeszcze 2godz temu też "wisiała " ....może szarą ktoś na raty w DE brał ...nie wiem .

    No mówiłem Ci ,że uszczelka pod deklem wygląda na nówkę ....po 190tys km. to tam pod maską wszystko było "podejrzanie czyste"

    Miałem już takiego klienta co z powodu nowych opon w Astrze mało nie zrezygnował z zakupu bo było mu to podejrzane ...ehh życie
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  9. #84
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @jack z ciekawostek to w moim WK uhonorowali przegląd bez kłopotu, nie było nawet potrzeby robić "doprzeglądu" gość powiedział, że wszystkie potrzebne dane są teraz w tych nowych niemieckich dowodach. Warunek to termin ważności niemieckiego badania przynajmniej rok do przodu i musi być ono wbite w dowód i przetłumaczone.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  10. #85
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    cze 2013
    Postów
    215
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Andrebar odezwiesz się do mnie - wyslałem maila ale zero odzewu

    Szukam autka za 20-25 tysi z 2009 roku lub nowszego takiego które będzie mało palić. Wielkościowo od Punto wzwyż

  11. #86
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jeśli dobrze odszukałem to mail poszedł ;

    Witam.
    Przepraszam za zwłokę ale nie zawsze jestem w stanie wszystkim pytającym odpowiedzieć a i czasami po prostu w toku wymiany korespondencji czy poszukiwań/wyjazdów z innych maili niektóre zapytania zwyczajnie potrafią mi umknąć

    ,,,,,,,,,,,,,,,,

    więcej w mailu ( o ile to Ty )
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  12. #87
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    cze 2013
    Postów
    215
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Trafiłeś odezwę sie po weekendzie jak coś znajde

  13. #88
    shellpln
    Gość

    Domyślnie

    gmaj22- Piękna Toyota. Można wiedzieć ile Cię wyniosła taka przyjemność? Jeśli nie chcesz pisać na forum to czy mogę prosić Cię o kontakt na [email protected]
    Szukam identycznej i bardzo byś mi pomógł.
    Z góry dzięki!

  14. #89
    Jankos
    Gość

    Domyślnie

    Panie Andrzeju,

    Proszę o pomoc w znalezieniu BMW E36. Wysłałem mail, w piątek 30.07.2014, w sobotę 1.08.2014 dzwoniłem ale nikt nie odbierał, pewnie jest Pan zagranicą szuka auta dla jakiegoś szczęśliwcy. Polecił mi Pana Kris75 więc piszę. Mam już na oku 3 modele ze strony mobile.de ale chciałbym aby to Pan rzucił na nie okiem.

    Pozdrawiam

  15. #90
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Andrzej z tego co pamiętam chyba do końca sierpnia jest w UK, pisz, dzwoń i czekaj cierpliwie. Jak nazbierasz punktów puść mu PW.

Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •