Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 5678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 188

Temat: Andrebar

  1. #121
    chz15
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    Jest to już drugi zakup auta z Andrzeja pomocą więc nie będę się bardzo rozpisywał. Zakupione autko to Opel Astra H z 2006 roku. Wszystko przebiegło jak zwykle błyskawicznie. Wysłałem maila do Andrzeja, że szukam takiego autka i na drugi dzień miałem odesłanych kilka linków z ofertami. Niestety z pierwszym autem nie wyszło bo Niemiec w ostatniej chwili przełożył spotkanie, ale na następny dzień rano pojawiło się nowe ciekawe ogłoszenie. Andrzej od razu zadzwonił, wypytał szczegóły i umówił się na oględziny na następny dzień. Ja niestety nie mogłem jechać do Niemiec, więc Andrzeja pojechał sam. Po obejrzeniu autka dostałem telefon ze szczegółami i autko zostało zakupione i dostarczone do Łodzi. Astra w super stanie, bezwypadkowa, w dobrym wyposażeniu, 2 komplety kół, oryginalny lakier, świeżo po niemieckim przeglądzie i oczywiście z pełną dokumentacją. Przegląd w Polsce przeszła bez zastrzeżeń. Także kolejny raz szczerze polecam Andrzeja jeśli ktoś chce kupić dobre i pewne auto z Niemiec.
    Pozdrawiam Łukasz.

  2. #122
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dzięki za pamięć mam nadzieję że Teściowie będą bezproblemowo jak najdłużej ją eksploatowali ( czego im życzę ) .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  3. #123
    musicmadness
    Gość

    Domyślnie

    Witam,

    U mnie historia taka sama jak zwykle, szukałem auta, dniami i nocami przeglądałem allegro i otomoto, czytałem opisy jak z folderów, oglądałem zdjęcia jak to ujął Andrebar zrobione jak z wesela . Jednak mnie te wszystkie ochy i achy nieco odstraszały. Szczęśliwie jak się później okazało trafiłem na bez-wypadkowe.net. Mail do Andrebara, kilka ofert, niestety rezygnacja z początkowo upatrzonego modelu bo wyszło na to, że mnie nie stać. Tydzień później następny mail już z innym autem. Pierwsze oględziny nie wyszły, po przejażdżce pan Andrzej uznał że nie warto. Auto które sam zaproponowałem sprzedało się nim Andrebar obejrzał. Ostatecznie kupiłem samochód którego nie widziałem nawet na zdjęciach . Jednak uznałem że skoro tylu ludzi poleca Andrzeja, to wie co robi i można mu zaufać. Rozmowa telefoniczna z miejsca, warto-warto, no to biorę. Na trzeci dzień było do odbioru w Łodzi, kilka godzin jazdy busem, mały zgrzyt z odszukaniem się i w końcu zobaczyłem samochód. Koniec końców jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E90.

    Ach, no i plusik za muzykę gdy się dzwoni do Andrzeja. Jeśli dobrze pamiętam to Led Zeppelin - Kashmir .

    Dzięki i pozdrawiam.

    PS: O sposobie zapłaty nie będę się rozpisywał bo każdy będzie tak chciał .

  4. #124
    AsiaM
    Gość

    Domyślnie

    Ja rowniez tą drogą chcialam podziekować P.Andrzejowi za pomoc przy zakupie w niemczech Hondy Jazz kilka lat temu ( wtedy jakos nikt inny z forum nie umial / nie chcial / nie byl w stanie) mi pomóc.
    A u Pana Andrzeja sprawa okazala się i prosta i szybka oraz bardzo przejrzysta .
    Po doslownie trzech dniach mój mąż ( wtedy narzeczony) pojechałl autobusem do Mannheim a z dworca razem pojechali do zarezerwowanej Hondy.

    Auto od prywatnej wlascicielki z dwoma kompletami kół ( jednen alu-lato drugi zwykle-zima ).
    Pieniadze mąż placił sprzedającej Hondę i tablice do przyjazdu do domu pomógł załatwić p.Andrzej.
    Wszystko odbyło się sprawnie i mąż był już z powrotem w Dąbrowie G. około północy
    Pewnie jeżdzilabym do tej pory gdyby mi pod koniec 2014r ktos nie zrobil garażu z bagażnika .
    Odezwalam sie ponownie do P.Andrzeja bo potrzebowalam czegoś niedrogiego na szybko tymczasowo do jeżdżenia zanim zakończy się sprawa odszkodowania i decyzji o nowszym aucie.
    I z Golfika jestem również zadowolona a przed wakacjami zapewne wspólnie z Pana pomocą nabędziemy już auto docelowe na następnych kilka lat

    Dziękuje i polecam tego człowieka bo dziś wcale nie łatwo o uczciwych pasjonatów tego czym się zajmują .

    Asia .

  5. #125
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -musicmadness - mam nadzieję ,że auto ( choć go nie widziałeś wcześniej nawet na fotkach ) spełniło Twoje oczekiwania i jesteś / będziesz "Pan zadowolony" .
    Wykazanie odrobinę zaufania w tym pier.dol.niku ofert aut używanych to nie lada zaleta i odwaga - ale jak zauważyłeś działa w dwie strony.
    Muzyczki już nie posłuchasz bo coś poknociłem w telefonie ale nie był "kashmir " tylko -" whole lotta love"

    Joanno dzięki - jak będę mógł to pomogę .
    Tymczasem bezproblemowej eksploatacji życzę .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  6. #126
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    gru 2012
    Postów
    1
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Witam
    Ja również chciałem dopisać się do grona zadowolonych ze współpracy z Andrzejem. Początkowo chciałem kupić focusa kombi, nagle niespodziewany mail że jest pewna meganka kombi pierwszy właściciel, pewny przebieg itd tylko trzeba się szybko decydować. Szybka decyzja- kupuję. Mogę powiedzieć jedno, nie żałuję. Auto w stanie więcej niż bardzo dobrym, wszystko na razie pięknie jeździ. Ja nie chciałem jeździć po Niemczech za samochodem i zdałem się kompletnie na Andrzeja- nie żałuję. Szczerze polecam, bardzo miły gość . Jeśli w przyszłości coś będę potrzebować na pewno się do Niego zgłoszę. Jego dewiza to UCZCIWOŚĆ i tak naprawdę jest
    Krystian

  7. #127
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Foki kombi w tej kasie sam bym Ci nie kupił bo jak tłumaczyłem ....szkoda kasy ( za dużo na I za mało na II )

    Masz Megane 2006r po tym lekkim lifcie w sumie z mega śmiesznym przebiegiem i 2-ma kpl kół .

    Zaufanie i uczciwość w interesach to podstawa ...... w razie potrzeby wiesz jak mnie szukać
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #128
    mariusz5891
    Gość

    Domyślnie

    Panie Andrzeju proszę o kontakt, nie mogę wysłać PM bo nie mam wystarczającej ilości wiadomości a również chciałbym dołączyć do grona zadowolonych klientów .
    [email protected]

  9. #129
    bodogo2
    Gość

    Domyślnie

    Po pierwszym udanym zakupie z Andrzejem auta dla siebie zdecydowałem się na ponowny kontakt. Tym razem potrzebowałem samochodu dla teścia. Miał to być niewielki samochód, dla starszej osoby, do którego przede wszystkim łatwo się wsiada/ wysiada. Padło na Suzuki Ignis. Sprawa równie szybko załatwiona jak przy pierwszym aucie. Przebieg auta jak i stan techniczny w najlepszym porządku. Samochód już zarejestrowany. Teściu zadowolony. Ja również z ponownej udanej współpracy z Andrzejem. Jeszcze raz dziękuję.

  10. #130
    wojaaq28
    Gość

    Domyślnie

    Andrzej jest ok, kilka razy miałem okazję się o tym przekonać,

  11. #131
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -wojaaq28- czy Ty czasem to nie ten z okolic Świeradowa Zdr. od Hondy ? ....co "służbowo" pomyka KTO- Rosomakiem ?
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  12. #132
    Emptyhuman
    Gość

    Domyślnie

    Drugie auto kupione od Andrzeja
    Wszystko cacy , facet mimo że starszy ode mnie kupę lat rozmawia się z nim jak rówieśnikiem
    Wszystko na cacy

  13. #133
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -bodogo2-
    sam widziałeś ,że te R-Modusy w tych widełkach cenowych to niestety w większości paździerze i kupa gruzu
    Ignis w nowszej szacie z tak małym ori przebiegiem od 1go wł. choć 2003r to moim zdaniem bardziej racjonalny wybór.

    -Emptyhuman -
    nie ma w sumie 15-to letnich aut idealnych przy takich egzemplarzach najważniejsze aby każda włożona w niego złotówka jakoś procentowała choćby zadowoleniem z użytkowania
    Starszy ...młodszy - jaka to różnica jeśli rozmawia się o swoim hobby z podobną mu osobą .

    Jedni traktują auta jak plantatorzy jabłka - a inni mają tylko nieliczne specjalne ich odmiany

    Szerokości i jak najdłuższej bezproblemowej eksploatacji życzę .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  14. #134
    mariusz5891
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Przyszedł czas na mnie by dołączyć do osób zadowolonych ze współpracy z Andrzejem. Od dobrego roku zbierałem fundusze na zakup nowego autka, były różne przemyślenia i analizy jednak zawsze na koniec wracałem do Mazdy 6. Mimo sporej ilości negatywnych opinii o rdzy i próbach przekonania mnie przez znajomych czy rodzinę ja się uparłem i postawiłem na swoim.
    Niedawno trafiłem własnie na to forum, obserwowałem jakiś czas, czytałem opinie i spostrzeżenia na temat problemów przy zakupie używanego auta w Polsce. Przygotowałem się nawet na kilka miesięcy siermiężnych poszukiwań, jednak na szczęście trwało to dużo krócej. Z pewnością dlatego, że postawiłem na dobrego "konia" (Andrzej mam nadzieje, że się nie obrazisz za to określenie ). Otóż zwróciłem się z prośbą właśnie do kolegi Andrebar o pomoc w znalezieniu dla siebie autka, na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Nie wymyślał swoich filozofii na temat innej marki, tylko przesłał link z kilkoma ofertami aut z Niemiec, wybrałem po konsultacji egzemplarz dla siebie i pozostało już tylko dogadać się ze sprzedającym i ruszać w drogę za naszą zachodnią granicę.
    Madzia okazała się być w super stanie, bezwypadkowa, w dobrym wyposażeniu, 2 komplety kół, oryginalny lakier i oczywiście z pełną dokumentacją.
    Dokumenty na miejscu udało się załatwić dość sprawnie, oczywiście przy nieodzownej pomocy Andrzeja.
    Przegląd w Polsce przeszła bez zastrzeżeń.
    Po moje autko wyjechaliśmy wieczorkiem o 21, następnego dnia o 23 już byłem w domu, byłbym pewnie z godzinkę wcześniej gdyby nie świeżonka, no ale było warto.
    Jeszcze raz serdecznie dziękuje i polecam Andrzeja bo w obecnych czasach ciężko o uczciwych ludzi, którzy lubią pomagać innym!
    Pozdro

  15. #135
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jak zauważyłeś pewnie nie każda Mazda rdzewieje na potęgę .....
    Miło było poznać .
    szerokości .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 5678910111213 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •