Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: UWAGA *****CI!!!, GLOBAL SAWA Sp. z o. o., tel: +48 95 7287397, +48 517156785, +48 530972240, Kazimierza Wielkiego 61, 66-400 Gorzów Wielkopolski,

  1. #16
    perceptron
    Gość

    Domyślnie

    Samo przyjmowanie zadatku nie wyklucza uczciwości firmy. Jeżeli zadatek przyjmuje firma działająca od kilku lat i posiadająca wiele a nawet bardzowiele pozytywnych opinii, mógłbym jej zaufać i wpłacić z góry część należności. Szukając informacji o Global Sawa w Internecie, nie znalazłem niczego, kompletnie nic. Zastanowiła mnie ta pustka i zacząłem przeglądać inne oferty. Wówczas zdałem sobie sprawę, że o mało sam nie zostałem oszukany. Pomyślałem wtedy, że trzeba tępić takie skur***ństwo. Aby inni nie mieli tego problemu co ja i mogli podejmować decyzje świadomie, w oparciu o spostrzeżenie moje i innych, opisałem swoje wątpliwości na forum samochodowym. I tak się to zaczęło i jakoś samo rozkręciło na skutek dyskusji na forum. Mam nadzieję, że takich tematów będzie coraz mniej.

  2. #17
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Tak czytam perceptron jeden z twoich wątków na FS i aż głowa mała. Jak świetnie zaplanowany jest to mechanizm to nie miałem pojęcia. Ogłoszenie to jedno ale jest i cała nadbudowa. Jest biuro, pracownice, sam pan "Sawa" to pewnie jakiś tuptuś z dworca - tu na prawdziwe dane bym nie liczył. Ale jest też zaplanowane i świetnie przeprowadzone pranie mózgu na forum. Na twoje wątpliwości od razu kilka nicków je rozwiało -a to ktoś już dostał a to ktoś ich zna, a to ktoś prezesa codziennie widuje. Do tego posty wspomagające - wyjaśniające dlaczego te samochody są tak tanie - oczywiście pisane spod innych nicków. Powiem szczerze, że w tak chytrze zastawione sidła trudno nie wpaść.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #18
    angel
    Gość

    Domyślnie

    Witam, chciałam poinformować, że oszukanych zostało około 30 osób + 2pracownice. Sprawe prowadzi wydział przestępstw gospodarczych w Gorzowie Wlkp. Jeśli pojawi się ktoś na tym forum, z oczukanych, proszę o kontakt z policją w swojej miejscowości i poinformowanie o zdarzeniu.
    Była pracownica "******a"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •