Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki od 106 do 119 z 119

Temat: Audi A4 B8 AVANT 2.0 TDI 2009 - Świdnica - Przekręt na VAT

  1. #106
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie


  2. #107
    Taurus
    Gość

    Domyślnie

    To w porę zajrzałem tu forum. Jako ciekawostkę zrobiłem sobie kalkulację AC właśnie dla modelu mondeo MK4 z przesłanego linka i w prawie wszystkich wartość auta wyceniona na ok. 43 tyś.
    Więc zakup po cenie z oferty to wałek na Vat gwarantowany.

  3. #108
    Użytkownik Avatar jogiwrc
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Skąd
    BOLESŁAWIEC
    Postów
    88
    Podziękowano Thanks Given 
    16
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał X-TRANSPORTER-X Zobacz post
    Koledze grozi 10 lat pracy w kamieniołomach - i utrata całego majątku. Więc musi poczytać bezwypadkowe.net i na pewno chłopaki rozpracują temat.
    Powiem tylko że czytam to i chce mi się śmiać ! Do jakiego wy lekarza chodzicie co on wam przepisuje za prochy bo to co wypisujecie to jest żałosne. Ktoś normalny z zewnątrz potwierdził by to samo.
    Dla was drodzy koledzy informuję że nie jestem ze Świdnicy i nie miałem nic wspólnego z żadnym handlarzem a nick wybrałem taki specjalnie żebyście mieli co pisać.
    Fakt widziałem aukcje o takiej nazwie i muszę przyznać że samochody i podejście do pokazania tego co się oferuję ma gość doskonałe i profesjonalne a tu na tym forum jest banda zazdrosnych cwaniaków co zamiast zająć się kobietą to biją konia pod zdjęcia i obgadują innych. Panowie jesteście gorzej jak BABY - myślę że wasze kobiety są mądrzejsze od was i jak wy siedzicie na tym forum to one dobrze się bawią. Ja stąd spadam i więcej tu nie mam zamiaru zawitać więc żegnam was i myślę że buraki o mnie nie zapomnicie. A i pamiętajcie o tym chłopaku z dużymi pieniędzmi co od teścia dostał na rozkręcenie interesu zadzwonię zaraz do niego i dam mu namiary na te popierd..... forum a ciebie koleżko " unfaler - podam mu twoje namiary. Złotoryja nie jest daleko.
    Więc żegnam was.....
    Ale się cwaniaczek zagotował Na odległość ''waniajet'' Świdnicą

  4. #109
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    No i chłopaki wrócili z nowym pre-paidem, kolejna piątka zmarnowana.
    http://allegro.pl/ford-mondeo-mk4-ti...183845855.html

    Po każdej wizycie usera X-Transporter Mondek z ogłoszenia zmienia się na gałkę, ciekawe czy teraz zadziała. Abra kadabra.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #110
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    No titanium jest, jest, cena jest jest, jelen jest - pewnie juz jedzie obsliniony - a tablice coc gwarantuja leasing NL i wał na vat.

    A najbardziej wk.ce jest czytanie takiego gó*na:

    "Zgadzam się oczywiście na wszelkie ekspertyzy. Wszystkim zmęczonym oglądaniem również dość zmęczonych aut w okazyjnych cenach, o magicznie niskich przebiegach, podpadających na pierwszy rzut oka, gwarantuje wiarygodność mojej oferty. Jeżeli szukasz takiego modelu, to jest oferta, która spełni Twoje wszelkie oczekiwania."


    Do pełni brakuje, zeby lepili jeszcze plakietki z euro na szybę.

    Gdybyśmy nie zyli w dzikim kraju to taki jeden z drugim dawno by zostali wyeliminowani z rynku, a tak to Państwo przez swoją nieskuteczność eliminuje uczciwych sprowadzaczy, których wykończy konkurencja z takimi "firmami" . No ale cóż - w takim żyjemy kraju gdzie dobrze mają sie k*rwy i zło****e.
    Ostatnio edytowane przez noto ; 18-04-13 o 14:43

  6. #111
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał noto Zobacz post
    Zgadzam się oczywiście na wszelkie ekspertyzy. Wszystkim zmęczonym oglądaniem również dość zmęczonych aut w okazyjnych cenach, o magicznie niskich przebiegach, podpadających na pierwszy rzut oka, gwarantuje wiarygodność mojej oferty.
    Ale z tego właśnie wynika że nieświadomi poszukiwacze okazji łykną taki samochód jak ciepłe bułki , bo pewnie ten egzemplarz jest w dobrym stanie to i inspekcji sprzedający się nie boi , a jak takiemu jeleniowi potwierdzą w ASO że wszystko OK i do tego ta cena , to na co będzie czekał, odrazu kasę położy żeby mu drugi poszukiwacz okazji nie podkupił . Wtedy nawet pewnie nie zauważy już że dokumentacja serwisowa to po holendersku jest bo ważne że po zagranicznemu no i że ten mityczny wręcz jedyny niemiecki właściciel to jest nim tak pewnie od 2 tygodni
    Generalnie ten proceder tak przybrał na sile w przypadku kilkuletnich importowanych poleasingów że zwyczajni ludzie poszukujący prywatnie samochodu i nie potrzebujący faktury VAT, wchodząc na Allegro czy Otomoto już naprawdę mają problem ze zorientowaniem się że taka cena jest mocno podpadająca, jeżeli 95% ofert tego typu samochodów leci dokładnie na tym samym patencie .

  7. #112
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Bo to tak funkcjonuje Bartek - dokładnie tak.
    Auto będzie w świetnym stanie, historia potwierdzona. Do tego świetna cena - no niestety.
    Kiedyś nie było problemu takiego jak usuwanie faktur VAT, kupowałeś i po sprawie.
    Dlatego ja się ludziom nie dziwię.
    Dziwie się osobom odpowiedzialnym za taki stan w Polsce i w UE.
    Z drugiej strony - im to zwiewa i powiewa od kogo ściągną podatek VAT zaległy... Czy od nowego właściciela czy od byłego kupca, czy od handlarza...
    Nie ma znaczenia - Oni swoje dostaną.

  8. #113
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    tylko, że jak ktoś kupuje auto ze świadomością przekrętu na VAT i podejściem ("nic mi nie zrobią", "a gdzie jest napisane, że mnie ukarzą", "pewnie Ci z FV23 chcą więcej zarobić", "po co mi VAT") to już nie jest niewiedza, a zuchwalstwo i głupota.
    Doskonały przykład to fora dot Fordów- wniosek jeden: lakier ori, wypas dobry, cena niska- brać. Żadnych konsekwencji nie ma. Aż se chyba kupie jakiegoś Titanium X z alcantarą, duża navi etc za 32 tys PLN, jak część tamtejszych forumowiczów. W końcu jeżdżą już miesiąc i nic

  9. #114
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    bo Adeljada poleca to trzeba brac

  10. #115
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ale to chyba już taka nasz narodowa specjalność że każdemu się wydaje że jest mądry, cwaniak nad cwaniaka i każdego przeroluje A do tego ta wielka chęć popisania się przed sąsiadem, rodziną itp.. za czym często nie nadąża realna zasobność portfela no więc rynek wymaga to musi być tanio i full wypas
    Niby to forum ma nazwę bezwypadkowe, tylko patrzcie po paru latach jak to poszukiwanie powypadków i kręconych liczników uświadomiło ludzi wiedzą już że jest miernik lakieru, chociaż najczęściej i tak nie potrafią go prawidłowo obsługiwać wiedzą już że liczniki się kręci, to by chcieli najlepiej rachunki nawet za wymiany żarówek od momentu wyjechania z salonu tylko ciągle jedno się nie zmienia, wszyscy szukają tanio, a że rynek nie lubi próżni to jest oferta i mają samochody gdzie mogą sobie używać czujnika do woli, mają teczkę papierów z którą mogą sobie lecieć do ASO i powiedzą im że są autentyczne I nikt sobie w w/w sytuacji nie zada pytania czemu jest tak tanio, że przez 3 lata samochody potraciły ponad 50% swojej pierwotnej wartości jeżeli nic im nie dolega bo przecież lepiej się podniecić jak to ja jestem cwany i tanio wyrawłem igiełkę Mnie tylko ciekawi jakie będą następne kreatywne pomysły żeby polak dostawał taniej niż najtaniej bo że rynek się oczyści to raczej niema co liczyć, może za pare pokoleń to nastąpi

  11. #116
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Pisałem w tym temacie tylko raz ( post # 71) ....teraz napiszę po raz drugi -
    W obecnym czasie nie ma takiej możliwości aby zabronić poszukującym kupić taniej i nabywać auta u oferentów co takowe proponują jak i tym oferentom zabronić prawnie sprzedaży tychże oferowanych !! .( o ile NIE SĄ SĄDOWNIE UDOWODNIONE, że pochodzą z przestępstwa )

    Panowie to zwykła polityka - CO NIE JEST PRAWNIE ZABRONIONE JEST DOZWOLONE (a jak udowodnisz "wałkowarzowi" na VAT , że on nie chciał tych podatków później z karą zapłacić ? )
    - Fakt nijak tu się ma etyka sprzedawcy, uczciwa konkurencja i dobro konsumenta ....ale tak naprawdę to kto o to dobro dba ?

    Nawet Nasze Forum jest ostatnio zdominowane przez większość takich ogłoszeń - i jak tu pomóc pytającemu / poszukującemu skoro w "takich" anonsach przebieg prawie zawsze jest potwierdzony , skorupa prawie zawsze w oryginale , super wygląd , wypas-marzenie i cena sporo bo o dobre KILKA TYSI NIŻSZA .

    Trudno - nikogo co nie umie czytać i wyciągać wniosków nie uchronimy przed jego własną decyzją ......my róbmy swoje - choćby dla tej pozostałej 20% części POmrocznej populacji co woli kupić lub sympatyzuje z Nami lub Nam podobnymi .

    PS;
    widzę ...bo czytam ....szkoda, że tak wielu "ukrytych" nie ogłaszających się oficjalnie uczciwych sprzedawców tak późno podnosi rękawicę spod opuszczonej przyłbicy ,,,,,
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 18-04-13 o 19:13 Powód: liter
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  12. #117
    Bernard
    Gość

    Domyślnie

    JA ze swojej beczki. czy kupując samochód np. w DE w komisie np. takim http://home.mobile.de/CARMAXNUERNBERG#ses moge spodziewac sie wałków? juz jestem tak zagubiony, i nie dziwie sie ze ludzie kupuja te tansze bo uwierzcie albo nie, tylko fora sie rozpisuja, w informacji podatkowej nic nie wiedzą, w urzedach skarbowych nic nie wiedzą, każdy z komisu / sprzedawca wciska kity ze napewno kupiony od osoby prywatnej albo od posrednika z niemiec na vat marże...czy tam umowę ... Labo trzeba to zdementować albo charytatywnie otowrzyc portal bez-walkow_na_vat.pl bo to jest straszne!! współczuje uczciwym sprzedawcom gorzej że oni tez moga sie nagiąć bo niektórzy wycfanili sie i nawet nie dają niskich cen tylko normalne z wałkiem .... Chory kraj to mało powiedziane.. jak ktoś to odczytał to aby nie zapomiec prosze o ocenę wyżej wymienionego komisu

  13. #118
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Tam się nadziać nie powinieneś. Czy musisz mieć koniecznie auto sprowadzone?? to jakiś wyznacznik jakości?? Poszukaj krajowych/poleasingowych/od prywatnych osób.

  14. #119
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Z Carmaxu moze Pan kupowac bez obaw o machlojki podatkowe. Auta marżowe sprzedają na rachunek zwolniony, auta z odliczeniem Vatu sprzedają na pełne faktury vatowskie.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •