Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Caroutlet Myślenice

  1. #1
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie Caroutlet Myślenice

    Witam,
    Panowie spotkał się ktoś może z tym komisem http://www.caroutlet.pl/, kolega wypatrzył u nich kilka Opli Astra II, które go zainteresowały. Auta mają mocno wypicowane, ceny raczej nie CCC. Był o nich chyba wątek na starym forum, poza tym znalazłem kilka niepochlebnych opinii w sieci - może ktoś z Was się spotkał.

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ja miałem, gdzieś chyba na forum opisywałem kiedyś. Auta mają przeróżne, najczęściej w stanie dobry-, dostateczny+. Auto oglądasz z jego "opiekunem" z firmy caroutlet. Dają ci do dyspozycji miernik lakieru oraz mini stację diagnostyczną na miejscu. Możesz oglądnąc auto z dołu, sprawdzić na szarpakach i dostać raport z przeglądu. Tak jak mówiłem auta są w stanie powiedzmy zadowalającym, czyli zawsze coś się znajdzie do zrobienia. NIetsty nie są zbyt skorzy do negocjacji ceny, nawet jeśli wytkniesz im mankamentu auta. Za dodatkowe kilkaset zł możesz podokupować całą gamę gwarancji na sprawność techniczną auta (wg mnie bzdura bo warunki gwarancji są śmieszne). Oglądałem tam w zeszłym roku fokę ze znajomym: auto faktycznie bezwypadek, ale drobna naprawa lakiernicza wołała o pomstę do nieba. Sam bym to lepiej pędzlem pomalował

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Gdzieś właśnie spotkałem opinię, że nie bardzo są chętni na sprawdzenie samochodu poza ich stacją diagnostyczną, ale myślę, że jak się pojawię z jakimś "szpecem-mechanikiem-szwagrem" to daje to możliwość rzetelnego sprawdzenia stanu auta

  4. #4
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Przy 500 autach raczej trudno pozwolic sobie na wyjazd kilku godzinny z kazdym klientem i autem na ASO
    Jak na miejscu jest podnosnik, szarpaki itd, to mechanik z ktorym przyjedziesz posprawdza kilka aut na miejscu i nie zaplacisz za kazde na ASO 200-500zl

    Auta w duzej ilosci kupuja od firm poleasingowych, wiec mozna prosic o raporty, zdjecia jak wygladaly podczas zakupu.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  5. #5
    copter
    Gość

    Domyślnie

    Odświeżę temat: zastanawiam się nad kupnem w tym komisie. Jeden znajomy polecał, ale troche mi to nie wystarcza. Warto tam kupować? Czy jak się juz zdecyduje, to koniecznie muszę jechać z mechanikiem? Czy lepiej szukać u prywaciarzy?

  6. #6
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2012
    Postów
    79
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Jeśli się nie mylę ten Caroutlet to dawny Auto-Bochenek. Poszukaj trochę w necie bo sporo o nich było i raczej mało pozytywnie. Swego czasu na moto.money.pl chyba nawet sami sobie opinie wystawiali bo były z tego samego dnia w odstępach jednominutowych. Ot takie samouwielbienie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •