Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 57

Temat: www.auto-orszulak.otomoto.pl - komis oszukujący ludzi - KORYGUJE LICZNIKI !!!!

  1. #1

  2. #2
    money
    Gość

    Domyślnie

    Jadą ostro całkiem całkiem wyglada ten komis,ładny plac itp... wzbudza zaufanie u potencjalnego nabywcy...
    Podejrzewam,że oni raczej nie mają na aucie 10% skoro bawią się w cofanie liczników na taką skale.

  3. #3
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Widocznie nadal jest zainteresowanie furami z niskim przebiegiem. Cały czas mnie dziwi, dlaczego Policja nic z tym nie robi. Wystarczy wejść na to forum i dowody same się znajdują, a jaką mieliby podwyższoną wykrywalność
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  4. #4
    satanek
    Gość

    Domyślnie

    hmm a ja się tak zastanawiam, skoro cofanie licznika nie jest karalne, a wprowadzenie w błąd celem podwyższenia wartości auta poprzez cofniecie jest... to można rzec wtf? bo chyba imć jegomoście nie zrobili tego dla zabawy... auto z normalnym przebiegiem musiałoby być sporo tańsze niż typowe igiełki, aby ktoś się nim zainteresował - a ceny są na poziomie innych igiełek - wiec samo przez się widać, że do regułki o procederze łamiącym prawo pasuje. Tylko dlaczego nie można się tym zająć już tylko dopiero jak ktoś kupi... wychodzi na to, że policja wierzy, że podczas zakupu pan z komisu powie "a właśnie licznik skreciliśmy o połowe" sic...

  5. #5
    blanker
    Gość

    Domyślnie

    poza tym krecenie hurtowe to chyba nie przypadek. mam nadzieje ze kto sie za to wezmie w koncu

  6. #6
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Może warto spróbować złożyć zawiadomienie do prokuratury?
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    nie wiem jak Was kilku zacytować na raz ......ale ciekaw jestem jakby to miało wyglądać od strony technicznej ....kto przeciw komu ?? ...Forum mające dowody - przeciw komisowi ? ....nie wiem ....może to byłby precedens ( czy jak to zwał)
    Obawiam się , że w 99% komisów jest podobnie jak nie identycznie ....
    Ale mawiają , że kropla drązy skałę ....i aby gdzieś dojść trzeba zrobić pierwszy krok.

    Jedno jest pewne .....pocofki to plaga ....********uchy następna.....a wszystko to nawet wyłożone czarno na białym nikogo nie rusza ...oprócz Nas i Nam podobnych.

    Ja MAM też inną równoległą PROPOZYCJĘ .....myślę, że ciekawą ....znajdżmy w POmrocznej oferty z PRAWDZIWYMI opisami i przebiegami (też udowodnionymi) ....idę o zakład, że to o wiele wiele trudniejsze .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    niestety @andrerbar chyba masz racje rynek kupujacego a kupujacy wymaga wiec stan, cena i przebieg do ustalenia

  9. #9
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrebar Zobacz post
    nie wiem jak Was kilku zacytować na raz ......ale ciekaw jestem jakby to miało wyglądać od strony technicznej ....kto przeciw komu ??
    Jeżeli mówisz o zawiadomieniu do prokuratury, to tutaj akurat sprawa jest prosta. Piszesz zawiadomienie o PODEJRZENIU popełnienia przestępstwa, podajesz z jakiego art.K.K. i załączasz dowodu forumowe + ogłoszenia, ale wiem czy jak nie ma pokrzywdzonego to wezmą się za to z urzędu.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  10. #10
    adirogal2
    Gość

    Domyślnie witajcie

    Witajcie jestem nowy na tym forum i mam problem chciałbym kupić Mercedesa Sprintera jest taki oto on
    http://otomoto.pl/mercedes-benz-spri...-T2095233.html
    to jest sprinter od tego komisu gdzie skręcają liczniki czy w tym samochodzie też skręcili??Warto go kupić??

  11. #11
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    adirogal2 poproś o VIN to zobaczymy

  12. #12
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Dokładnie poproś o VIN i jak wydusisz z nich to też stary numer rejestracyjny, niemniej przebieg w ogłoszeniu wygląda nadwyraz sympatycznie
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  13. #13
    igor
    Gość

    Domyślnie

    Mało prawdopodobne, żeby ktoś busem jeszcze do zabudowy robił 20 tyś rocznie. Ale ważniejsze przy takich samochodach nie jest może sam przebieg, a wiadomość co było nim wożone. Jak jeździł przeładowany to zazwyczaj dużo rzeczy jest na wykończeniu.

  14. #14
    pawelsz7
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post na forum, i od razu mam pytanie odnośnie auta. Proszę o sprawdzenie tego autka, auto-orszulak.otomoto.pl/mercedes-benz-s...-winda-T1985943.html vin: WDB9036131R752365 , dokładnie chodzi mi o przebieg wg. ogłoszenia 194tyś. Auto sprowadzone z Danii. Jest to autko z tego samego komisu, co auta z pierwszego postu.Z góry dziękuję

  15. #15
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Więc odpowiedz sobie sam kolego na ile przebieg prawdziwy...Poproś również sprzedawcę o numery rejestracyjne na których się poruszał w Dani, napisz mu wprost, że to celem sprawdzenia serwisowania itd, zobaczysz jaka będzie odpowiedz, my chyba już ją znamy....

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •