www.auto-orszulak.otomoto.pl - komis oszukujący ludzi - KORYGUJE LICZNIKI !!!!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: www.auto-orszulak.otomoto.pl - komis oszukujący ludzi - KORYGUJE LICZNIKI !!!!

Moderator Kris75 jest na dobrej drodze Avatar Kris75
    Podziękowania
    1,500
    Podziękowano 2,490 razy w 1,430 wiadomości
    Siła Reputacji
    11
    Bardzo Miłe Wrażenia

Aby zobaczyć obrazy w stopce musisz mieć 10 lub więcej postów. Obecnie napisałeś 0 postów.

Inspekcje - ŚLĄSK
    Aby zobaczyć obrazy w stopce musisz mieć 10 lub więcej postów. Obecnie napisałeś 0 postów.

kontakt:

gg: 8675378

2. 10 użytkowników dziękuje Kris75 za tą użyteczną informację:

Andrebar (30-11-10), blanker (30-11-10), feeble3 (02-02-12), grzywka (30-11-10), LECZU (07-07-11), mpDante (30-11-10), PabloG (06-04-11), Rolandinho (06-07-11), wojtuch (30-11-10), Wolf (31-01-12)

Starszy użytkownik money jest na dobrej drodze
    Podziękowania
    32
    Podziękowano 46 razy w 36 wiadomości
    Siła Reputacji
    5

Domyślnie

Jadą ostro całkiem całkiem wyglada ten komis,ładny plac itp... wzbudza zaufanie u potencjalnego nabywcy...
    Podejrzewam,że oni raczej nie mają na aucie 10% skoro bawią się w cofanie liczników na taką skale.

4. Następujący użytkownik dziękuje money za tą użyteczną informację:

Kris75 (30-11-10)

Moderator mpDante jest na dobrej drodze Avatar mpDante
    Podziękowania
    1,096
    Podziękowano 439 razy w 302 wiadomości
    Siła Reputacji
    8

Domyślnie

Widocznie nadal jest zainteresowanie furami z niskim przebiegiem. Cały czas mnie dziwi, dlaczego Policja nic z tym nie robi. Wystarczy wejść na to forum i dowody same się znajdują, a jaką mieliby podwyższoną wykrywalność

# Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    -
    -

Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB

6. 2 użytkowników dziękuje mpDante za tą użyteczną informację:

blanker (30-11-10), Kris75 (30-11-10)

Starszy użytkownik satanek jest na dobrej drodze Avatar satanek
    Podziękowania
    119
    Podziękowano 20 razy w 16 wiadomości
    Siła Reputacji
    5

Domyślnie

hmm a ja się tak zastanawiam, skoro cofanie licznika nie jest karalne, a wprowadzenie w błąd celem podwyższenia wartości auta poprzez cofniecie jest... to można rzec wtf? bo chyba imć jegomoście nie zrobili tego dla zabawy... auto z normalnym przebiegiem musiałoby być sporo tańsze niż typowe igiełki, aby ktoś się nim zainteresował - a ceny są na poziomie innych igiełek - wiec samo przez się widać, że do regułki o procederze łamiącym prawo pasuje. Tylko dlaczego nie można się tym zająć już tylko dopiero jak ktoś kupi... wychodzi na to, że policja wierzy, że podczas zakupu pan z komisu powie "a właśnie licznik skreciliśmy o połowe" sic...

8. Następujący użytkownik dziękuje satanek za tą użyteczną informację:

Kris75 (30-11-10)

Starszy użytkownik blanker jest na dobrej drodze Avatar blanker
    Podziękowania
    305
    Podziękowano 31 razy w 19 wiadomości
    Siła Reputacji
    5

Domyślnie

poza tym krecenie hurtowe to chyba nie przypadek. mam nadzieje ze kto sie za to wezmie w koncu
    Czterosladom, cwiartkowozom, szpachlowozom, kameleonom, wodnikom szuwarkom, polskim igielkom i polskim bezwypadkom mowimy ZDECYDOWANIE raczej NIE
    . 189 tys przebiegu - komu Wy to chcecie wcisnac ? nie z nami ta gadka. Swiadomosc KUPUJACYCH wzrasta.

10. 2 użytkowników dziękuje blanker za tą użyteczną informację:

Andrebar (30-11-10), Kris75 (30-11-10)

Podziękowania
    1,096
    Siła Reputacji
    8

Domyślnie

Może warto spróbować złożyć zawiadomienie do prokuratury?

-
    -

12. 2 użytkowników dziękuje mpDante za tą użyteczną informację:

Andrebar (30-11-10), Kris75 (30-11-10)

Starszy użytkownik Andrebar jest na dobrej drodze Avatar Andrebar
    Podziękowania
    708
    Podziękowano 822 razy w 501 wiadomości
    Siła Reputacji
    8

Domyślnie

nie wiem jak Was kilku zacytować na raz ......ale ciekaw jestem jakby to miało wyglądać od strony technicznej ....kto przeciw komu ?? ...Forum mające dowody - przeciw komisowi ? ....nie wiem ....może to byłby precedens ( czy jak to zwał)
    Obawiam się , że w 99% komisów jest podobnie jak nie identycznie ....
    Ale mawiają , że kropla drązy skałę ....i aby gdzieś dojść trzeba zrobić pierwszy krok.

Jedno jest pewne .....pocofki to plaga ....********uchy następna.....a wszystko to nawet wyłożone czarno na białym nikogo nie rusza ...oprócz Nas i Nam podobnych.

Ja MAM też inną równoległą PROPOZYCJĘ .....myślę, że ciekawą ....znajdżmy w POmrocznej oferty z PRAWDZIWYMI opisami i przebiegami (też udowodnionymi) ....idę o zakład, że to o wiele wiele trudniejsze .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

14. 2 użytkowników dziękuje Andrebar za tą użyteczną informację:

blanker (30-11-10), Kris75 (30-11-10)

Starszy użytkownik sardzent jest na dobrej drodze Avatar sardzent
    Podziękowania
    22
    Podziękowano 68 razy w 46 wiadomości
    Siła Reputacji
    5

Domyślnie

niestety @andrerbar chyba masz racje rynek kupujacego a kupujacy wymaga wiec stan, cena i przebieg do ustalenia

16. Następujący użytkownik dziękuje sardzent za tą użyteczną informację:

Kris75 (30-11-10)

Podziękowania
    1,096
    Siła Reputacji
    8

Domyślnie

Cytat Napisał andrebar Zobacz post
    nie wiem jak Was kilku zacytować na raz ......ale ciekaw jestem jakby to miało wyglądać od strony technicznej ....kto przeciw komu ??
    Jeżeli mówisz o zawiadomieniu do prokuratury, to tutaj akurat sprawa jest prosta. Piszesz zawiadomienie o PODEJRZENIU popełnienia przestępstwa, podajesz z jakiego art.K.K. i załączasz dowodu forumowe + ogłoszenia, ale wiem czy jak nie ma pokrzywdzonego to wezmą się za to z urzędu.

-
    -

18. Następujący użytkownik dziękuje mpDante za tą użyteczną informację:

Kris75 (30-11-10)

Nowicjusz adirogal2 jest na dobrej drodze
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 0 razy w 0 wiadomości
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie witajcie

Witajcie jestem nowy na tym forum i mam problem chciałbym kupić Mercedesa Sprintera jest taki oto on
    http://otomoto.pl/mercedes-benz-spri...-T2095233.html
    to jest sprinter od tego komisu gdzie skręcają liczniki czy w tym samochodzie też skręcili??Warto go kupić??

Starszy użytkownik Roadkiller jest na dobrej drodze Avatar Roadkiller
    Podziękowania
    173
    Podziękowano 437 razy w 235 wiadomości
    Siła Reputacji
    6

Domyślnie

adirogal2 poproś o VIN to zobaczymy

Z góry dzięki

Starszy użytkownik Jakoob jest na dobrej drodze
    Podziękowania
    192
    Podziękowano 253 razy w 211 wiadomości
    Siła Reputacji
    6

Domyślnie

Dokładnie poproś o VIN i jak wydusisz z nich to też stary numer rejestracyjny, niemniej przebieg w ogłoszeniu wygląda nadwyraz sympatycznie
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

Nowicjusz igor jest na dobrej drodze
    Podziękowania
    0
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

Mało prawdopodobne, żeby ktoś busem jeszcze do zabudowy robił 20 tyś rocznie. Ale ważniejsze przy takich samochodach nie jest może sam przebieg, a wiadomość co było nim wożone. Jak jeździł przeładowany to zazwyczaj dużo rzeczy jest na wykończeniu.

Nowicjusz pawelsz7 jest na dobrej drodze
    Podziękowania
    0
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post na forum, i od razu mam pytanie odnośnie auta. Proszę o sprawdzenie tego autka, auto-orszulak.otomoto.pl/mercedes-benz-s...-winda-T1985943.html vin: WDB9036131R752365 , dokładnie chodzi mi o przebieg wg. ogłoszenia 194tyś. Auto sprowadzone z Danii. Jest to autko z tego samego komisu, co auta z pierwszego postu.Z góry dziękuję

Starszy użytkownik carl23 jest na dobrej drodze Avatar carl23
    Podziękowania
    356
    Podziękowano 896 razy w 552 wiadomości
    Siła Reputacji
    8

Domyślnie

Więc odpowiedz sobie sam kolego na ile przebieg prawdziwy...Poproś również sprzedawcę o numery rejestracyjne na których się poruszał w Dani, napisz mu wprost, że to celem sprawdzenia serwisowania itd, zobaczysz jaka będzie odpowiedz, my chyba już ją znamy....

Czy 1/2 auta + 1/2 auta=całe auto?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia