Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Citroen Xsara Picasso 1.8 16V 2003 - Oleśnica

  1. #1
    decek_1984
    Gość

    Domyślnie Citroen Xsara Picasso 1.8 16V 2003 - Oleśnica

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Citroen
    VIN
    -
    Model:
    Xsara Picasso
    Silnik
    1.8 16V
    Rocznik:
    2003
    Miejscowość:
    Oleśnica
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witajcie. Możecie mi ocenić to auto ? Cena jest mega niska moim zdaniem, pewnie belka i inne bolączki do wymiany. Co o nim sądzicie ?Dzięki

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Ta za 16 tys. okazała się prawdopodobnie walnięta, więc postanowiłeś poszukać tańszej?

  3. #3
    decek_1984
    Gość

    Domyślnie

    tamta okazja jest młodsza o dwa lata i z gazem, więc droższa - proste. Ile według Ciebie powinienem przeznaczyć na auto z 2003 roku w benzynie

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    No tak sobie myślę, że jak to ma być bezwypadkowe Picasso z takim przebiegiem (ok. 180 tys) z 2003 to pewnie z 14-15 tys. To, które tu wrzuciłeś należy raczej do kategorii najtańszych, co sam przyznałeś:
    Cytat Napisał decek_1984 Zobacz post
    Cena jest mega niska moim zdaniem

  5. #5
    decek_1984
    Gość

    Domyślnie

    dobra, możemy sobie dywagować tak bez końca. Ja proszę o ocenę osób, które się znają na temacie i mogą po zdjęciach coś o aucie powiedzieć... dzięki

  6. #6
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Wróżenie z fusów tylko do 20ej, potem wróżka pije piwo.

    Cytat Napisał decek_1984 Zobacz post
    możemy sobie dywagować tak bez końca
    Nie ma co dywagować, jak szukasz ceny to nie licz na cud, proste jak ....ekhhhhh nie powiem co!!

  7. #7
    decek_1984
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxxpl Zobacz post
    ....
    ja to Was nie rozumiem. Jak nie macie nic do dodania, to nic nie piszcie. Pokazując ofertę liczę na powiedzenie, że coś jest z autem nie tak i to mówie o stronie wizualnej. Nie mówie przecież o silniku czy zawieszeniu! Źle przyklejone emblematy, wytarte fotele czy coś innego - tak jak w poprzednim moim zapytaniu na tym forum. A tutaj od pierwszego postu jazda na mnie. Darujcie sobie. Wróżbitów nie szukam.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 01-11-12 o 16:56

  8. #8
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ale Decek - no właśnie zrozum nas źle - poprzednia oferta była po prostu dość sensowna - ta jest po prostu średnio sensowna.
    Sam opis ogłoszenia sugeruje że to mogą być osoby prywatne - więc tu też może być różnie.
    Albo trafisz faktycznie na perełkę, okazję, albo trafisz na "perełkę" czyli tzw. "okazję". Różnicy nie muszę Ci tłumaczyć
    Jakość zdjęć z gratki nie jest niestety powalająca i trudno mi coś cokolwiek powiedzieć.
    Koledzy - widzicie coś jeszcze?

  9. #9
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    ze zdjec wyglada ze igla, bierz, tylko troche drogo...

    wstawiasz na forum samochod ktory jest CCC ludzie Ci o tym mowia, a Ty sie jeszcze pultasz, gratuluje podejscia, nie ma w tym co mowia grosza obrazania Cie, tylko informacyjnie Cie ostrzegaja dla twojego dobra, a Ty masz z tym duzy problem jak widac

    po co zatem wstawiasz skoro wiesz lepiej? jedz i kup, ze śwagrem co wie najlepiej

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Nie no Decek nikt tu po Tobie nie chce jechać - wiadomo, że chcesz kupić jak najtaniej i jak najlepiej. Ale musisz pamiętać, że nikt nie odda dobrej fury za bezcen. Cena zazwyczaj z czegoś się bierze i najczęściej jest odzwierciedleniem stanu. Tu jak piszą doświadczeni koledzy ciężko coś ze zdjęć wywnioskować. Końcem września auto było na Gratce za 12 tys.

  11. #11
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Prawy reflektor nowszy czy to tylko tak światło pada ?

  12. #12
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Osoba fotografująca rzuca akurat cień na prawy reflektor. Może to być złudzenie.
    W CXP "szkła" wyglądają nadzwyczaj dobrze po przebiegach ok. 200.000 km
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  13. #13
    decek_1984
    Gość

    Domyślnie

    witajcie. Dziękuję niektórym tutaj za sensowne odpowiedzi - sami wiecie komu. Z klientem rozmawiałem , znam mniej więcej przyczyny niskiej ceny. Żeby było ciekawiej to sam mi się przyznał, ze jakiś miesiąc temu auto było za 11999 wystawione i nie było zainteresowań. Jako, że kolega mieszka niedaleko to podskoczy je obejrzeć i się okaże czy to "okazja" czy okazja. Żebym miał więcej kasy to bym pewnie szukał auta za wyższą sumę, ale niestety. Po prostu mój target cenowy jest niższy i takiego auta szukam (zresztą tak jak pisałem dysponuje gotówką 12 tyś, a w przypadku większej sumy musiałbym się posiłkować kredytem) . Oczywiście ze zdjęć nic nie można ocenić oprócz emblematów i innych charakterystycznych elementów dla wymażonego pikusia i w tym celu proszę o info, bo po prostu to będzie mój pierwszy citroen i nie znam się.... Auta nie kupię bez kommpletnego, odpłatnego przeglądu w serwisie cutroena wskazanym przeze mnie, na szczęście we Wrocku jest ich kilka. I się okaże wtedy./ Planuje sprawdzić wszystko od zawieszenia, belki tylmen , magłownicy itp przez lakier, wnętrze i silnik a na końcu komputer + pełna historia auta . No jeżeli taki test przejdzie to będzie chyba okej. Jak nie , trudno , szukamy dalej.
    pozdrawiam i dzięki jeszcze raz.

  14. #14
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał decek_1984 Zobacz post
    Auta nie kupię bez kommpletnego, odpłatnego przeglądu w serwisie cutroena wskazanym przeze mnie, na szczęście we Wrocku jest ich kilka. I się okaże wtedy./ Planuje sprawdzić wszystko od zawieszenia, belki tylmen , magłownicy itp przez lakier, wnętrze i silnik a na końcu komputer + pełna historia auta . No jeżeli taki test przejdzie to będzie chyba okej. Jak nie , trudno , szukamy dalej.
    pozdrawiam i dzięki jeszcze raz.
    Takiego testu nie przechodzą 2 letnie auta za 50 tyś.zł,a co dopiero za 10 Zawsze znajdą coś przy zawieszeniu,jakieś błędy w kompie,malowane elementy i wyciek z silnika.

    Kołki - matołki z ASO w diagnozach (nietrafnych) są z reguły bardzo dobrzy więc przygotuj się,że dostaniesz długą listę z rzeczami do wymiany.

  15. #15
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    I do tego z cennikiem z kosmosu
    Cennik usunięcia usterek na spokojnie przeanalizuj, bo zamiast np. 6 tys zł - wystarczy wsadzić np. 1500 zł - i będzie gitara.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •