Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: rocznik 2003 za 15000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #16
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    "Sprzedam Octavia I 1999 SLX + LPG" cena 10tys zl.
    Jak chcesz wiecje informacji to pisz.
    Auto z klubu octavi.

  2. #17
    kochin
    Gość

    Domyślnie

    ERES dzieki za ofertę ale LPG odpada. Nie mogę trzymać auto z butla w swoim garażu podziemnym pod blokiem :/

    Wybór padł na Renault Laguna II 1.8 2003 rok. Samochód sprowadzony przez kolegę z mocno przetartym bokiem. Przez to cena niezwykle okazyjna a cała reszta w super stanie. Dużo poniżej budżetu a auto pewne. Dzięki za podpowiedzi ale w końcu kupiłem coś co spali pewnie wiecej niż te 10 l ale już nie mam siły szkuać dalej. Cóż, różnica w cenie pójdzie na dalszy remont mieszkania

    Temat do zamknięcia.

  3. #18
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Sprawdziles ta lagune zgodnie z poradnikiem z forum?

  4. #19
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Pokaż no zdjęcia - zobaczymy co za wehikuł kupiłeś

  5. #20
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    A tak przed zamknięciem tematu odnośnie tego spalania w mieście, i tej niby dynamicznej jazdy ... policzcie sobie czas przelotu z punktu a do b, w mieście, nie mówię o miasteczkach, na pełnym ogniu i spokojnie. Już o tym kiedyś mówiłęm, A potem się trzeba puknąć w głowę za taką oszczędność czasu, jak się lata spokojnie po mieście, delikatnie, tak jak powinno sie jeżdzić, i nigdzie w mieście się nie spieszyć, to i mało będzie auto paliło, jak chcem to w 11l po mieście się mieszczę z palcem w d...e w 3,0 benzyna automat, ( nie mówię że czasem też się człowiek zapomni i popłynie ...tylko potem sam się nazywam *****em i na pytanie po co ??? nie umiem sobie odpowiedzieć) a tzw dynamiczna jazda po mieście prędzej czy póżniej bedzie spieszącego się, kosztowała tyle że mozna sie powiesić ze szczęścia, bo i wpadające na pasy bez ostrzeżenia i oceny sytuacji mocherowe berety mogą posłać kogoś za kraty, albo niewiadomo z kąd trącony motocyklista. Życie uczy iż po mieście spieszą sie *****e. Kiedys może różnice w czasie były opłacalne, ale dziś choćby się paliło to nie sensu latać szybciej jak przepisy pozwalają a wtedy są inne wartości spalania pojazdu.

  6. #21
    kochin
    Gość

    Domyślnie

    Cenne uwagi grzechu.
    Rzeczywiscie sam sie lapie, że troche tym swoim civiciem V zbytnio szleje ale auto daje mnostwo frajdy. Jednak zdjęcia z wypadkow i crash test tego modelu zadzialaly mocno na wyobraznie. Mam też nadzieje, że wiecej palacy samochod nauczy mnie bardziej odpowiedzialnej jazdy w miescie.

    Co do zarezerwowanej laguny to zdjęcia dzisiaj podesle. W pracy nie mam dostepu do skrzynki prywatnej.
    Poradnik w pdf juz wydrukowany. Bede korzystał w czasie ogladania.
    Ostatnio edytowane przez kochin ; 23-07-12 o 13:35

  7. #22
    kochin
    Gość

    Domyślnie

    Po oględzinach laguny.
    Przekładka z anglika, cały malowany, opony do wymiany, drążki do wymiany, znieżność ustawić, troche porysowany. Skrzynia automatyczna ładnie chodzi, cena atrakcyjna. Zdjęć nawet nie chce mi się ładować Jednak poszukiwania trzeba wznowić. Trade-lux ma ładną mazdę 6 Może tu będzie inaczej ....

  8. #23
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Trade-lux ma ładną mazdę 6 Może tu będzie inaczej ....
    z anglika może nie przełożył, ale wątpię żeby zjechał Ci z ceny z 23 na 15 Chyba że w międzyczasie budżet poszybował w górę

  9. #24
    kochin
    Gość

    Domyślnie

    Poszybował i juz jestem szczęśliwym posiadaczem 6-tki. Jak wróci z malowania i jeszcze nią sobie cos pojeżdżę do podzielę się wrażeniami. Także tymi z zakupu

    Temat do zamknięcia.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •