Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Audi A4 B6 - zamiana skrzyni?

  1. #16
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    To juz wiesz, ze w audi nie jest tak łatwo. Poza tym skyrznia na allegro chodzi po 3.5-4.5tys zl, wiec jak za granica auto mialo walnieta skrzynie to sadze, ze cena tez byla odpowiednio nizsza za takie auto.

  2. #17
    lukoz
    Gość

    Domyślnie

    Właśnie jestem po telefonie do ASO Audi w sprawie drugiego samochodu, gdzie potwierdzono, że w samochodzie powinien być Tiptronic, na co odparłem, że auto jest napędzane na jedną oś, a Tiptronic występował tylko w Quattro, Pan odparł, że w takim razie jest to multitronic.
    Zastanawia mnie tylko, czy sprzedawca wie o tym mankamencie...

  3. #18
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Pewnie wie jaka opinia cieszy sie multitronic i wpisal tiptronic

  4. #19
    lukoz
    Gość

    Domyślnie

    Sprzedawca wpisał w ogłoszeniu to co jest fizycznie w samochodzie, czyli manual, a ja pisałem o bazie Audi i dekoderze automo.pl, w której jest wpisany tiptronic.

  5. #20
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Dobrze ktoś mówisz wcześniej o przeszepie. A w VINie pokazało, że napęd 4x4? Bo pokazało Ci, że na 1 oś w dekoderze i tiptronic, ale nie ma takiej konfiguracji?

  6. #21
    lukoz
    Gość

    Domyślnie

    W obu przypadkach był to napęd na przednie koła. Z tego co wiem z innego forum ma opcji, żeby przy napędzie na 1 oś była skrzynia tiptronic, jedynie multitronic.
    W bazie jest tiptronic, może w ten sposób oznaczane są wszystkie skrzynie automatyczne (w tym multitronic) w tamtym okresie?

    Oto fragment z dekodera:
    Transmission shafts: [1WG] : Transmission shafts w/ 88 mm in diameter
    Transmission shafts, rear axle: [1YA] : Without transmission shafts f. rear axle
    Transmission specifications: [G0Z] : Variable gearing ratio
    Transmission types/gearshift mechanisms: [0G7] : Tiptronic

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •