Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Zepsuta roleta bagażnika w Mazda 6 kombi

  1. #1
    kara.kahn
    Gość

    Thumbs up Zepsuta roleta bagażnika w Mazda 6 kombi

    Kierowco! Gdy zepsuje Ci się roleta bagażnika w Twojej Madzi, nie lamentuj, nie załamuj rąk, nie wydawaj 800 PLN na wymianę w ASO. NIE BĄDŹ FRAJEREM!

    Rozwiązanie jest w zasięgu ręki- wystarczy kliknąć na ten link google, ustalić szczegóły i się umówić.
    Ostatnio edytowane przez Sherlock ; 28-05-12 o 12:13

  2. #2
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Napisz ,,dlaczego reklamujesz tą firmę,,,bo z ich strony nie wynika dlaczego są specami od rolet w Mazdzie,,,,,,,,,,,,,,


    Co do rolety w Mazdzie 6....
    na allegro,,,za 150 zł naprawią
    na mazdaspeed za darmo,,,
    http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?t=55602
    Ostatnio edytowane przez Sherlock ; 26-05-12 o 20:56

  3. #3
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Reklamuję bo mi ją naprawili. Szybko, solidnie i tanio. Są na stałe w Warszawie Gość z allegro też naprawia, ale drożej, a dodatkowo nie jest w Warszawie, tzn niby jest a raczej bywa, ale trzeba do niego jechać na giełdę w niedzielę. W niedzielę, połowa społeczeństwa budzi się zezowata po sobocie, więc pozostaje wysłanie rolety paczką, co zwiększa koszt o 50 PLN.
    Można oczywiście reperować za darmo, na własną rękę, ale to wcale nie jest dobre rozwiązanie, bo często się mechanizm rozsypuje itd. Poza tym, jest to zwykle prowizorka na jakiś czas.
    Oni się jeszcze nie specjalizują w tego typu usłudze, bo robili mi tę roletę jako pierwszemu. Teraz będą je robić, i to jest ważna informacja dla posiadaczy Mazd, bo te rolety mają wadę fabryczną, więc się często psują. Wielu ludzi szuka ekonomicznego rozwiązania bo koszt wymiany to 800 PLN
    Mam nadzieję, że wyczerpująco wyjaśniłem powód reklamy

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    W sumie można naprawić samemu, ale nie każdy ma czas i ochotę majsterkowac powiedz jeszcze jaki był koszt usługi, może pomoże komuś kto będzie miał dylemat robię sam/zlecam komuś

  5. #5
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Pewnie, że można ale, tak jak napisałem, istnieje ryzyko, że się element rozsypie. Na Mazdaspeed napisali, że po takiej naprawie własnoręcznej dość szybko pęka jakaś tulejka. Poza tym, tak jak piszesz, nie każdy ma czas, ochotę i uzdolnienia.
    Nie chcę się im wbijać w ustalanie cen, niech każdy sam negocjuje. Ja zapłaciłem wyjątkowo tanio bo im sprzedałem ten patent, ale będą z pewnością tańsi niż ten gość z allegro czyli poniżej 150 PLN

  6. #6
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Kara.kahn,,,,dlaczego trzeba cię ciągnać za jezyk..? reklmujesz firmę nie podając od razu z jakich powodów....padło pytanie o koszt usługi,,,to podaj ile zapłaciłeś, wtedy Twoja informacja będzie kompletna , użyteczna i zasadna.

  7. #7
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Sherlock, znowu rozumujesz z dopy strony. Nie bądź upierdliwy. Jestem po paru drinach i ciężko mi się logicznie wysłowić
    To, mam nadzieję, użyteczna informacja, bo niektórym trudno znaleźć rozwiązanie, wcale nie rzadkiego problemu. Reklamuję firmę przy okazji możliwości jego rozwiązania, które dla niektórych może nie być wcale takie proste. Powody zresztą podałem w pierwszym poście. Moja cena nie jest istotna bo ją ustaliłem indywidualnie. Gdy na przykład zadzwonisz Ty i będziesz miał dobre argumenty, być może nic nie zapłacisz. Nie podaję mojej ceny bo gdy ktoś powie, że kara.kahn zapłacił tyle a tyle to gościowi się nie będzie opłacało wykonać tej usługi i osoby w potrzebie stracą możliwość taniego rozwiązania.

  8. #8
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Usunąłem reklamę"przypadkowej " firmy..która po raz pierwszy naprawiała roletę samochodową a specjalizuje się w działalności usługowej w zakresie wypożyczania różnego sprzętu, serwisu tego sprzętu oraz wykonawstwa konstrukcji stalowych i prac ślusarskich....
    To nie jest powód aby polecać,,ukrywanie kosztu usługi uprzejmie przemilczę,,

    Temat zamykam , jeśli ktoś będzie miał coś pożytecznego do dodania w temacie naprawy rolety w maździe 6 (rozwiązania techniczne ,,,,,) chętnie otworzę....
    Ostatnio edytowane przez Sherlock ; 28-05-12 o 12:24

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •