Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Audi A3 Krzeszowice k. Krakowa

  1. #1
    adrianw
    Gość

    Domyślnie Audi A3 Krzeszowice k. Krakowa

    Witam wszystkich, mam na imię Adrian i jestem świeży na forum jako użytkownik zalogowany, ale raz na jakiś czas przeglądam anonimowo

    Na wstępie chciałem powiedzieć, że bardzo się cieszę z istnienia tego forum, który "sieje motoryzacyjną oświatę" dla takich ludzi jak ja, czyli mało znających się na samochodach, ale użytkujących i co jakiś czas "zmuszonych" do zakupu. Zmuszonych bo sam się przekonałem, że ciężko jest kupić wartościowy samochód i to co może wydawać się przyjemnością, może okazać się przykrą koniecznością.

    Mam serdeczną prośbę o ocenę tego świeżego ogłoszenia: http://otomoto.pl/audi-a3-okazja-z-g...C24436294.html

    Cena wydaje się być zbyt atrakcyjna. Czy ktoś zna ten komis? Ma jakieś doświadczenia?

    Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Zdjęcia mega kiepskiej jakości :/ Nikt nie obiecuje, że bezwypadkowy - a jeśli handlarz nie zaznacz że bezwypadek to nawet laik pozna że coś nie tak. Brak znaczków na tylnej klapie może świadczyć o jakiejś naprawie. Brak zdjęć środka auta...no i nazwa "Skup i sprzedaż TANICH samochodów" mówi samo za siebie. Ja bym odpuścił

  3. #3
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Witamy Chyba jednak mało nas czytasz. A3 z sekwencyjnym gazem za 7200 do negocjacji? Coś do urwania, marża handlarza, to za ile ją wytargał? 6000 zł.? Zależy czego od samochodu wymagasz. Jak ma nieźle wyglądać, chronić przed deszczem i nieraz dowieźć na miejsce to można się interesować. Jak coś więcej, to na pewno nie to auto.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  4. #4
    luk.d
    Gość

    Domyślnie

    No nie wygląda to zachęcająco. Taka cena za pełnowartościowe A3 jest nierealna. Generalnie szukając auta w takim budżecie nie szukaj konkretnego modelu, tylko egzemplarza w jak najlepszym stanie. Zdecydowanie łatwiej może być znaleźć coś mniej popularnej marki niż Audi i innych marek premium.

  5. #5
    adrianw
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi. To auto dla kumpla, wiedział, że ja już mam "doświadczenie" w zakupie więc mnie poprosił o ocenę, a ja znam się tyle co i nic

    Oczywiście, każdy chce auto, które będzie trwałe na lata, dlatego wystawiłem ten post, żeby ludzie tacy jak wy znający realia ocenili chociażby poziom samego ogłoszenia. Ostateczna decyzja zawsze jest po stronie kupującego.

    Oferent w rozmowie telefonicznej z kumplem mówi "że taki tani dlatego, że się zadłużył i pieniędzy potrzebuję"... ciekawe czym będzie jeździł.

    Jeszcze raz dziękuję za posty i proszę o więcej sugestii jeśli na coś zwrócicie jeszcze uwagę, zwłaszcza kogoś kto kiedykolwiek był w tym komisie. Pozdrawiam!

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Przedni zderzak cały w kolorze auta, dół powinien czarny.
    Ogólnie: kupno bezwypadkowej A3 to niezła sztuka, kupno bezwypadkowej A3 za 7 koła to mission impossible.
    Na co zwrócić uwagę? Jeśli koniecznie A3 to musisz pogodzić się z naprawa lakiernicza mniejsza lub większa- może znajdzie się ktoś kto uczciwie powie co było robione. Ale bezpieczniej jest chyba mimo wszystko poszukać czegoś marki budżetowej, nie premium, jak już koledzy powiedzieli.
    Ja polecam Puga 306, Citroena Xsare. Do jakiejs przyzwoitej Astry II, czy Focusa chyba troszkę brakuje, chociaż...

  7. #7
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    156 z początku produkcji ludzie oddają półdarmo, bo rynek włoskich aut nie lubi.
    Niech kolega sprecyzuje wymagania i rzuci tematem w "Jakie auto kupić" tam będzie można rozwinąć skrzydła.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •