Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 31 do 45 z 92

Temat: Polska Fabryka Cen - Zanim popêdzisz kupiæ TANIEJ z og³oszenia w POmrocznej ....przeczytaj i porównaj.

  1. #31
    money
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Znaj±c ¿ycie to ja dostane,a Andrebar jako zaufany importer i cudo twórca,obdarowywuj±cy bezwypadkowymi samochodami za marne pare PLN zarobku waluty obowi±zuj±cej w strasznym kraju jakim jest POmroczna w którym nie da siê ¿yæ a ju¿ w ogóle kupiæ u¿ywanego samochoduzaatakowany przez usera Money zostanie pominiêty...
    Kris taki ma³y ¿arcik... ju¿ nie przeginam...
    Ostatnio edytowane przez money ; 11-01-11 o 01:16

  2. #32
    carpasja
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    "...Polska
    Mieszkam w Polsce
    Mieszkam w Polsce
    Mieszkam tu, tu, tu, tu...."


    panowie, czytam was z prawdziwym podziwem i czekam na wiêcej...a Kazio leci mi w tle na lapku...jak¿e to na czasie...

  3. #33
    money
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Wiecej nie bedzie bo sam sobie obieca³em po ostatnim temacie z blankerem,¿e nie bede wdawa³ siê w awantury.

  4. #34
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    I tak Ciê nie lubiê ...mogê ??? ...nienawidzê manipulatorów wpisów ...s± jak krety i J-23 ...takie Mata Hari w ch³opskim wydaniu ... zmieni³e¶ swój post szanowny kolego -money- czy nadal idziesz w zaparte ???? przed ca³ym Forum , ¿e nie zmieni³e¶ - pytam uprzejmie P. kolegê jak i obserwatora -Carpasjê- czy co¶ zauwa¿y³ ...czy mu umk³o ??
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

  5. #35
    money
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    No kochani czemu zosta³y usuniete wszystkie moje posty??????????????????????
    Ca³e szczê¶ci,¿e zrobi³em kopiê.
    Carpasja widzia³es temat od poczatku wiêc bedziesz móg³ potwierdziæ przy innych u¿ytkownikach.....
    Czy chodzi Ci o wpis na moim profilu,¿e lubi kolege B itp.

    Jedyny co zrobi³em z tym wpisem jak zobaczy³em go u siebie to zaznaczy³em wcisno³em kopiuj i wklei³em na forum,....

    Nie napisa³em go i nie zmienia³em.

    Czemu po naradzie z Krisem usuneli¶cie moje posty,a ty raptem zrobi³es siê grzeczny?????? Bo odkry³em szar± prawdê??? Moje szczêsci,¿e zda¿y³em wszystko skopiowac... i poka¿e innym jak kulturalny jest zaufany importer z forum.

    Carpasja co jak co ale mam nadzieje,ze potwierdzisz jakie rzeczy wypisywa³ Andrebar,

  6. #36
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Money, usun±³em to, bo posty Ciê obra¿a³y - w³a¶nie dlatego. Do tego Andre dosta³ dwa ostrze¿enia.
    Same jego posty nie nadawa³y siê do publicznej dyskusji - dlatego ja SAM je usun±³em. I oczywi¶cie poprosi³em Go o kulturalne zachowanie.
    Masz z tym problem?

  7. #37
    money
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Tak mam z tym problem bo rozwine³a siê dyskusja w której pokaza³ swoje drugie oblicze to jedno,a po drugie nie widze u niego ¿adnych ostrze¿eñ tylko podziekowanie.
    Jutro poproszê kolegê co ma pojecia o komputerach,¿eby pomóg³ mi posk³adac do kupy to co z kopiowa³em i wstawie na forum.
    Jest tam powiedziane wiele ciekawych rzeczy min. to jak naprawde wyglada sprowadzanie aut przez super importera i prawda o jego kulturze osobistej,jak Carpasja przywo³ywa³ go do porzadku. Taki stary ch³op a budzi³ Cie Kris w nocy,zeby¶ usuwa³ posty bo mu nogi jak galareta chodziæ zacze³y???
    Prosze was..... na pierwszym forum wszystkie nie wygodne posty by³y usuwane,ale mysla³em,¿e tu bedzie inaczej...

  8. #38
    carpasja
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    NIe wiem co kto edytowa³ bo sobie zerka³em na wasz± wymiankê z doskoku miêdzy prac±, rozgrywkami Ligi Mistrzów w FM2010 i korespondencj± z klientami. Storzyli¶cie sobie tu jakie¶ piekie³ko to sobie teraz sami to za³atwiajcie. Post o pupie delikatnie mówi±c by³ nie na miejscu ze strony kolegi Andreabar'a, reszty nie oceniam, wasz problem.

  9. #39
    money
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    fajnie dzieki... Ok nie chcesz siê wtr±caæ spoko....

    Gdzie te ostrzezenia dla andrebara??? gdzie sie to sprawdza bo nie widze...
    Ostatnio edytowane przez money ; 11-01-11 o 03:36

  10. #40
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ money Zobacz post
    Tak mam z tym problem bo rozwine³a siê dyskusja w której pokaza³ swoje drugie oblicze to jedno,a po drugie nie widze u niego ¿adnych ostrze¿eñ tylko podziekowanie.
    Jutro poproszê kolegê co ma pojecia o komputerach,¿eby pomóg³ mi posk³adac do kupy to co z kopiowa³em i wstawie na forum.
    Jest tam powiedziane wiele ciekawych rzeczy min. to jak naprawde wyglada sprowadzanie aut przez super importera i prawda o jego kulturze osobistej,jak Carpasja przywo³ywa³ go do porzadku. Taki stary ch³op a budzi³ Cie Kris w nocy,zeby¶ usuwa³ posty bo mu nogi jak galareta chodziæ zacze³y???
    Prosze was..... na pierwszym forum wszystkie nie wygodne posty by³y usuwane,ale mysla³em,¿e tu bedzie inaczej...
    To popatrz dok³adnie.
    Nie rozwine³a siê dyskusja tylko to by³a taka odpowied¼ Andrebara w jego stylu (ostatnio). A ¿e by³a za ostra to j± wyedytowa³em.
    I nie ma te¿ co ukrywaæ, ¿e sam prowokujesz.
    Tyle ode mnie.

  11. #41
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    -Money- PUBLICZNIE przed ca³ym FORUM nazywam Ciê zak³amanym manipulatorem NIEKTÓRYCH wpisów ....najpierw piszesz - wci±gaj±c w dyskusjê a potem zmieniasz swój wpis .....edytujesz I TAK BY£O W TYM PRZYPADKU - edyt na szczê¶cie zosta³ ....
    Szarañcza przy tobie to chyba najmniejsze z³o .....uwielbiam Ciê kolego ...jestem Heppi czytaj±c Twoje wpisy i opisy ...sam miód z ula p³yn±cy ..jeste¶ prawie boski ...czy mogê zostaæ Twoim ma³ym fanem ...tak dawno nie czyta³em tulu z serca Twojego p³yn±cych podpowiedzi tudzie¿ wysoce wa¿kich spostrze¿eñ ....Dziêkujê Ci uprzejmie kolego za tak cenne wpisy ....bêd± dla mnie przyk³adem poprawno¶ci forumowej i wskazówkami w marketingu . ....
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

  12. #42
    money
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Super dziekuje bardzo poka¿ mi tylko palcem gdzie s± ostrzezenia w jego profilu bo u siebie jako¶ widzia³em,a tu nie mogê...

    Andrebar pokaz mi palcem o jaki dzisiejszy wpis ci chodzi, ja mysla³em ze chodzi ci o wpis kiedys tam w temacie blankera na moim profilu
    Ponawiam pytanie,¿eby nie powtarzaæ postów??
    Gdzie w dzisiejszej dyskusji wyedytowa³em post zmieniaj±c go na tyle,¿e odbiega³ znaczaco od tematu???? Zacytuj prosze
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 11-01-11 o 04:05

  13. #43
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Proszê bardzo:







    Przy okazji powiniene¶ dostaæ warna za nie stosowanie siê do regulaminu - patrz zasady odpowiadania bezpo¶rednio pod swoimi postami.


    Cytat Napisa³ money Zobacz post
    Super dziekuje bardzo poka¿ mi tylko palcem gdzie s± ostrzezenia w jego profilu bo u siebie jako¶ widzia³em,a tu nie mogê...

  14. #44
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    -money- ja to ju¿ uwielbiam Twój styl dyskusji ...poka¿ palcem ....a ja wolê wskazaæ Twój wpis z 10.01.godz21.38" - wa¿ne - edytowany o 23.47" i ten pó¿niejszy równie wa¿ny o 23.41" edytowany o 23.56" .........kole¿anka mi proponowa³a ³ó¿ko w psychiatryku ...no ale w niedzielê gra³a orkiestra ¦P - Owsiaka i je¶li by³aby taka konieczno¶æ to uj tam ³o¿ko ...mogê za serduszko odst±piæ .....potrzebuj±cemu . W koñcu zdrowie najwa¿niejsze ....tym bardziej psychiczne .
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

  15. #45
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Andre, na moje oko, to tam nic nie by³o jako¶ specjalnie z³ego.

    Ja Was smole, nie pozabijaæ mi siê do jutra - i tak wszystko wyedytuje...
    Ja idê spaæ.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •