Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 80

Temat: Współpraca forum z portalami motoryzacyjnymi/aukcyjnymi.

  1. #16
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Naklejek ludzie nie bardzo chcą naklejać, sam zresztą też nie jestem zwolennikiem, ale są fajne paski magnesowe z nadrukiem, nie rysuje lakieru,można przełożyć na inne auto...

    mpDante-jasne jak najbardziej masz rację, chodziło mi tylko o uproszczenie procesu sprzedaży.

  2. #17
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Fakt, jak zmieniasz samochód co pół roku to może być problem . Pasek magnesowy - ja jestem za.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #18
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Popieram inicjatywę .........tylko jakoś tak ostatnio po frekwencji wpłat "cegiełka na forum" sceptycznie niestety to widzę

    No chyba , że będziemy oferować cosik po baaardzo zaniżonej wręcz dumpingowej "cegiełce"
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #19
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Pasek magnesowy, który ktoś ci z "zazdrości" ściągnie z auta... pomijam już większe koszty nie uważam za dobre rozwiązanie.
    Koszt naklejki to ok.5zł, więc nie zbiedniejesz jak kupisz 2-3, będziesz miał w zapasie na następne auta

    BTW: Jak będziemy mieć logo w krzywych... i ewentualnie hasło, to jestem w stanie podjąć się realizacji naklejek i ewentualnie ramek pod tablice. Zbierze się najpierw zamówienia, a potem kupi odpowiednią ilość - do ceny doliczymy jakąś składkę na forum i będzie OK.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  5. #20
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Gdyby brali z zazdrości to chyba nawet bym się ucieszył, większa reklama . Inna sprawa, że jakimś handlarzom magnesik może się spodobać/nie spodobać.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  6. #21
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Co do ramek jestem na tak Nawet poświęciłbym zdjęcie jednej z RLKP i zamiast niej wsadzenie naszej Oczywiście na tył bo w korkach ludzie czasem czytają co jest na samochodzie

  7. #22
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Stickery bardzo fajnie wyglądają. Wygląda jak lakier i jest bardzo trwałe. Mozna dać na szybę pasażera z tyłu. Tylko jakimś handlarzyną z forum może się to nie spodobać np. tym którym uniemozliwiliśmy sprzedaży szrotu i będą próbowali zemścić sie na naszych autach ;D

  8. #23
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    345
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    @pablos-współpraca z allegro to małe kroczki?
    Nie, ale nikt nie mówi od razu o krokach milowych Cały bajer polega na tym, aby przekonać innych że ten zlepek ludzi naprawdę zna się na tym co robi To po 1, a po 1 - nikt nie oczekuje od razu współpracy z allegro. Na początej wystarczyłoby ( moim zdaniem ) rozesłanie prośby o rozpowszechnienie forum wśród swoich znajomych, znajomych znajomych itd. W pełni popieram też propozycję takietam. Należy zrobić jakieś nalepki na szybę auta z chociażby adresem strony + informację typu " dzięki nam kupisz naprawdę dobre auto " ( coś w rodzaju klub.bez-wypadkowe.net. ). Uważam, że jak ktoś zobaczy taką nalepkę to wejdzie tutaj z samej ciekawości, a jak wejdzie to osobiście przekona się, że nie jesteśmy jakimś zlepkiem pseudofachowców tylko naprawdę znamy się na rzeczy.

  9. #24
    Starszy użytkownik Avatar zubeer
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Zawiercie/Kraków
    Postów
    531
    Podziękowano Thanks Given 
    107
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Ja się na tym nie znam zupełnie,ale popróbowałem :-)



    Pozdrawiam,

    Maciek

    Był Passat, 2010, 2.0D,170KM, DSG - jest Mazda 6, 2,5 AT 2015r i niestety - jest rozczarowanie...

  10. #25
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Stickery (wiem mówie to 100 raz) ; D są z vinylu. Koszt produkcji mały w zakładzie się tym zajmujący ; ) Można zrobić logo z tym koszykiem i autem w środku i link do stronki kolor biały na szybę, lakier, lub czarny na jasne auta ; ) Choć dowolność kolorów jest olbrzymia ; )

  11. #26
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Widzę, że po przekalkulowaniu ryzyka dostania gwoździem po drzwiach od miłego handlarza, duch walki w narodzie trochę upadł. . W sumie to chyba nic dziwnego.
    To może z innej strony? Pomyślmy nad popularyzacją portalu w Internecie.

    Jak już ktoś wcześniej pisał, wielu z nas udziela się na innych forach, można wstawić link w stopce.
    Dalej, jeśli byłby banner to można próbować umieścić go na innych forach tematycznych.
    Na wielu stronach/blogach istnieje możliwość pisania komentarzy i tam podania swojej strony domowej - można wpisać adres forum
    Może znacie jeszcze jakieś sposoby bezkosztowe?

    Mi po głowie chodzi wystawienie ogłoszenia na otomoto z jakimś bajkowym opisem, w którym udałoby się przemycić adres forum. Jestem ciekaw jak dokładnie kontroluję te ogłoszenia. Można też spróbować wpisać na chama i liczyć na to, że kilka osób przeczyta zanim otomoto takie ogłoszenie zrzuci.

    Przy większej ilości środków można pokusić się o wykupienie reklamy w jakimś portalu. Cenniki głównych graczy są co prawda masakryczne (otomoto, gratka, autocentrum - około 50 zł/1000 wyświetleń) ale mniejsze portale mogą mieć niższe ceny. Nigdy nie próbowałem też Ad words może ktoś ma w tym jakieś doświadczenie.

    Wiosna idzie Panowie, oprócz standardowych poszukiwaczy okazji na zakupy wybiera się również cała masa nieświadomych ludzi. Dobry czas aby kilku z nich otworzyć oczy.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  12. #27
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    To jest bardzo dobry pomysł. Na Allegro takie ogłoszenie szybko by zniknęło ale na OTOMOTO nie bedzie problemu skoro nawet "zaliczki" wisza sobie spokojnie po kilkanaście dni.

    Jedynym problemem jest to,że otomoto zasłania linki do ogłoszeń więc trzeba bedzie to w jakiś sposób przemycić.

  13. #28
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Przemycić można nie dodając www, bo tak rozpoznawane są strony, lub http://, czyli trzeba napisać bez-wypadkowe.net i będzie grała gitara.

    AdWords-za drogi gips i właściwie czemu miałby służyć?Technika do pozyskiwania nowych userów bardzo droga, sprawdza się w handlu.

    Linki-podstawa jestestwa w internecie, każdy link gdziekolwiek ma moc mniejszą lub większą, wiadomo-setki linków z mniejszą mocą dają moc większą...Tylko muszą być robione z głową, tzn z anchor textem itd.

  14. #29
    cukiernik
    Gość

    Domyślnie

    A co myślicie o "zapachach" do auta?

    A co myślicie o facebook?

  15. #30
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Zapachy jak najbardziej tylko to bardziej dla siebie niż dla reklamy.

    Facebook-nie wiem, nie mam tam konta i nie zamierzam, podobno coś tam społeczność można podkręcić.

    LUBIĘ TO-takiego przycisku nie używam, natomiast lubię jak kobieta tak stwierdza w trakcie aktu

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •