Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Carens III

Hybrid View

Poprzedni Post Poprzedni Post   Nastepny Post Nastepny Post
  1. #1
    howard
    Gość

    Domyślnie Carens III

    Mam prośbę o opinie nt. Kia Carens III 2.0 benzyna 2007/08 r. z automatyczna skrzynią biegów. W internecie auto to zbiera bardzo dobre oceny, niestety od niewielu użytkowników. Zaś w warsztatach prezentują dosyć skrajne opinie.

  2. #2
    maczekUKP
    Gość

    Domyślnie

    witam
    co prawda mam 2-litrowego diesla(136 KM) z 6-biegowym manualem, ale autko w czasie mojego użytkowania zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. przez 3 lata użytkowania wymiany wymagały jedynie wysprzęglnik hydrauliczny z pompą hamulcową i obecnie tarcze hamulcowe na przedzie. rozrząd jest bez obsługowy, co jest kolejnym plusem. w trasie spalanie mieści się w granicach 7 litrów. ogólnie autko jest przestronne i dosyć komfortowe. niestety plastiki są bardzo delikatne i rysują się niemilosiernie (głównie przy stacyjce). plusem jest też dosyć bogate wyposażenie w porównaniu do konkurencji. trzeba tez się przyzwyczaić w niektórych modelach do hamulca postojowego włączanego *****em obok *****u sprzęgła (czasem zdarza się przejechać kawałek drogi na zaciągniętym hamulcu postojowym( hamulec postojowy słabo trzyma, możliwe że przytarte są okładziny)-z początku trudno było się przyzwyczaić, ale z czasem wchodzi w krew)

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •