Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Allegrowicz adamzirl28 - ktoś zna?

  1. #16
    contes
    Gość

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Chciałbym tylko zapytać czy znalazł Pan coś/kogoś godnego polecenia. Sam zaczynam poszukiwania podobnego auta, niestety nie znam żadnych "zaufanych" sprzedawców.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam

  2. #17
    michal_pwr
    Gość

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich Forowiczów.

    Trafiłem na to forum gdy poleciłem zakup auta od Pana „Zbyszka z Mieczewa” dobremu Koledze. Kolega skontaktował się z Panem Zbyszkiem, Pan Zbyszek zaproponował mu mondeo po liftingu w wersji Tytanium z 2011r. Kolega obejrzał auto, zabrał vin i zaczął szukać informacji w encyklopedii wiedzy u wujka Gógla, po znalezieniu kilku informacji które w miarę pokrywały się z stanem faktycznym, prześwietlił również użytkownika „adamzirl28” i tak trafił na to forum… No i przekazał mi tę informację.
    Po przeczytaniu wypowiedzi Kolegów Forowiczów, również chciałbym napisać kilka słów o Panu Zbyszku z Mieczewa.
    Poznałem Pana „Zbyszka z Mieczewa” niecały rok temu. Był to kolejny handlarz którego odwiedziłem. Zgorszony obejrzeniem kilku aut na terenie Wielkopolski i próbach kończących się przeważnie fiaskiem wizyty w autoryzowanym serwisie (powodów było kilka, a to brak ubezpieczenia czy ważnych tablic, braku lawety czy też auta na którym można by było zawieź auto do serwisu) to u Pana Zbyszka informacja że pokrywa koszty w serwisie gdy zostaną wykryte nieprawidłowości troszeczkę mnie zachęciła. I tu u sprzedawcy nie usłyszałem wymówek że brak ubezpieczenia czy brak auto lawety. Sam zaproponował że ma auto lawetę i mam tylko wybrać serwis w którym chciałbym sprawdzić auto. Wybrałem autoryzowany serwis Forda w Poznań-Jelonek gdzie prześwietlone zostało auto. Okazało się że była malowana klapa bagażnika, czego Pan Zbyszek mi nie powiedział. Co się okazało po sprawdzeniu w historii napraw gwarancyjnych była informacja o akcji naprawczej wady fabrycznej. Koszty serwisu pokryłem ja, jako zleceniodawca. Pan Zbyszek przeprosił mnie że nie miał takiej wiedzy i zaproponował zwrot kosztów poniesionych w serwisie. Ja jednak byłem zdecydowany na zakup auta po trzymiesięcznym poszukiwaniu auta dla siebie. Pan Zbyszek zaproponował rabat do uzgodnionej wcześniej ceny o koszty serwisu. (chyba miał wyrzuty sumienia że w ogłoszeniu był zapis że auto nie miało malowanych elementów). Mile mnie zaskoczył tą propozycją i zgodziłem się zakupić od Pana Zbyszka auto. Jeżdżę autem do dzisiaj i jak będę zmieniał pierwszą osobą którą zapytam o nowe auto będzie z pewnością Pan z Mieczewa.

    PS. Zagłębiając się w posty na forum zauważyłem dużo bardzo podobnych wypowiedzi. Do końca nie jestem przekonany czy piszą to osoby rzeczywiście które spotkały się z nieuczciwymi sprzedawcami czy też może jedna z gałęzi nieuczciwej konkurencji i pseudo pijarów.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 09-12-14 o 16:41

  3. #18
    wojtek2000
    Gość

    Domyślnie

    Widzę,że Pan Zbychu broni sie jak może.zaobserwowalem ,że cały czas nieprzerwanie wypisuje w ogłoszeniach że odda wszelkie koszty,jezeli cos bedzie nie tak.
    Wnioskuję więc ,że jeżeli na liczniku samochodu jest 117 tys. ,a po sprawdzeniu przez rózne żródła (oczywiscie w polskim serwisie forda nie da sie tego sprawdzić,dodatkowo ciężko to zrobić w niemieckim,jezeli sprzedawca postawia ci falszywą książkę serwisową ,ale dla zdeterminowanych kupujacych nie ma rzeczy niemozliwych jak sie okazuje ,bo mi sie udało) okazuje się że samochód ostatni serwis w niemczech miał przy 198 tys ., a sprzedany został handlarzowi niemieckiemu przy 203 tys,to według Pana zbycha jest wszystko w porzadku i nie jest to nieprawidlowość bo w polskim serwisie nic nie wyszło i dlatego wyzej wymieniony Pan
    w pierwszej chwili kasy oddac nie chciał(ale w końcu oddał tak jak pisalem w poprzednich postach)

    p.s radzę Panie zbychu zmienic dostawcę ksiązek serwisowych i pieczątek i trochę bardziej przyłożyc się do falsów,bo jeżeli wszystkie(a na pewno dwie ktore widzialem) sa tak fabrykowane to może sie któregos razu nie udać tak miło jak ze mną i trafi sie jakiś dociekliwy i wsciekły prokurator któremu będzie Pan usiłował sprzedać swój super samochód ,a wtedy nawet
    pański extra prawnik nie pomoże.

    Witam
    niestety mondeo nie znalazłem.Kupiłem astrę kombi 2011,z salonu opla w niemczech z przebiegiem 81000.na razie przejechalem 45 tys, i wszystko w porzadku.
    radze szukac w niemczech ,dzwonic do nich, prosić o certyfikaty dekry.
    pozdrawiam

    Widzę,że Pan Zbychu broni sie jak może.zaobserwowalem ,że cały czas nieprzerwanie wypisuje w ogłoszeniach że odda wszelkie koszty,jezeli cos bedzie nie tak.
    Wnioskuję więc ,że jeżeli na liczniku samochodu jest 117 tys. ,a po sprawdzeniu przez rózne żródła (oczywiscie w polskim serwisie forda nie da sie tego sprawdzić,dodatkowo ciężko to zrobić w niemieckim,jezeli sprzedawca postawia ci falszywą książkę serwisową ,ale dla zdeterminowanych kupujacych nie ma rzeczy niemozliwych jak sie okazuje ,bo mi sie udało) okazuje się że samochód ostatni serwis w niemczech miał przy 198 tys ., a sprzedany został handlarzowi niemieckiemu przy 203 tys,to według Pana zbycha jest wszystko w porzadku i nie jest to nieprawidlowość bo w polskim serwisie nic nie wyszło i dlatego wyzej wymieniony Pan
    w pierwszej chwili kasy oddac nie chciał(ale w końcu oddał tak jak pisalem w poprzednich postach)

    p.s radzę Panie zbychu zmienic dostawcę ksiązek serwisowych i pieczątek i trochę bardziej przyłożyc się do falsów,bo jeżeli wszystkie(a na pewno dwie ktore widzialem) sa tak fabrykowane to może sie któregos razu nie udać tak miło jak ze mną i trafi sie jakiś dociekliwy i wsciekły prokurator któremu będzie Pan usiłował sprzedać swój super samochód ,a wtedy nawet
    pański extra prawnik nie pomoże.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 28-03-14 o 07:55

  4. #19
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    na tej fotce chyba znane a może tylko podobne otoczenie http://forum.fordclubpolska.org/show...139266&page=38
    Pozdrawiam

  5. #20
    Starszy Pan
    Gość

    Domyślnie

    Od kilku miesięcy szukam samochodu dla mojego syna. Przez ten czas zaobserwowałem jedną rzecz. Handlarze pojawiają się i znikają.
    Co chwilę zakładają nowe konta i co chwilę mają inny Nik. Praktycznie są nienamierzalni w internecie.
    Ten pan, jak sprawdziłem, niezmiennie działa na tym samym koncie Allegro od 2007r, i choć na tym forum piszę się o nim krytycznie
    to wciąż ma ten sam Nik.

  6. #21
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Starszy Panie - jeśli byłby Pan poważny to po przeczytaniu kilku wypowiedzi i podpowiedzi użytkowników założyłby Pan nowy temat o tym aucie w odpowiednim dziale...
    Tu jest temat dotyczący użytkownika adamzirl29, nie jego ofert.
    Więc jeśli usiłuje Pan dowcip*kować, to się pogniewamy.

  7. #22
    pawel.wkk
    Gość

    Domyślnie

    Proszę założyć temat dotyczący oceny interesującego Pana samochodu:

    http://bez-wypadkowe.net/forumdispla...szenia-krajowe

    "Napisz nowy temat"

    Tutaj omawiane są tylko kwestie związane z konkretnym handlarzem.

  8. #23
    Starszy Pan
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za informacje! Własnie oto mi chodziło.

  9. #24
    Yamaha
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem skąd Pan jest?

    Ja kupiłem Mondeo co prawda od innego allegrowicza i nie narzekam.

    U tego pana nigdy nie byłem ze względu na dużą odległość, ale kilka razy do niego dzwoniłem i wydał mi się rzeczowy.

    Teraz chyba już trochę z przyzwyczajenia obserwuję sobie fora i kilku handlarzy na Allegro.

    Facet ma dużo ładnych choć drogich aut ale i tak często mu się zmieniają.

    Konto faktycznie wciąż takie samo, co praktycznie się nie zdarza.

    Panie MODERATORZE mam nadzieję, że teraz wpisu sobie Pan nie usunie...

  10. #25
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    Witam w imieniu całej załogi naszego forum jak to na wstępie wypada wchodząc w nowe towarzystwo panie Jamacha . niesamowicie jesteśmy wdzięczni iż zarejestrował się Pan na nasze forum w celu dodania tak szczerej i rzeczowej informacji . w związku z tym postanowiliśmy Pana nagrodzić premią dla człowieka roku forum bez-wypadkowe.net. w celu odebrania tego wyróżnienia proszę o jak najszybsze podanie namiarów na wysyłkę nagrody. Z poważaniem zespół naszego forum

  11. #26
    Wislanin
    Gość

    Domyślnie

    Witam . Dziś znalazłem kilka ogłoszeń tego Pana na allegro coś dziwnego zauważyłem po za zdjęciem nic się nie zmienia każdy opis taki sam i nawet przebiegi się nie różnią o co tu chodzi :/ http://allegro.pl/ford-mondeo-2-0tdc...861196021.html http://allegro.pl/mondeo-09r-convers...868459798.html

  12. #27
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Ale ze co dziwnego?? Szablon ma przebiegu nie zmieni albo jest do uzgodnienia poporstu

  13. #28
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Najbardziej ignoruj sprzedawce (każdego) gdy pojawiają się wątpliwości, szczególnie gdy ich przybywa
    Pozdrawiam

  14. #29
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Moderator nic już nie będzie usuwał tylko to tu zostawi.
    Jedno z jego aut wylądowało w dziale z korektami na forum Forda:
    http://forum.fordclubpolska.org/show...&postcount=376
    mk42 (1).jpgmk44 (1).jpg
    Z konta tego pana zdarzało się też kupić książkę serwisową niemiecką do Forda, o niczym to nie świadczy ale do myślenia daje:
    http://archiwumallegro.pl/ksizka_ser...102039727.html

    A starszego pana proszę o podpytanie syna, czy nie posiada konta na naszym forum , bo adresy IP mi się tu dublują.
    Podsumowując sprawa na kilometr śmierdzi próbą wybielania niewygodnego tematu. Widocznie za dobrze się wypozycjonował. Jeśli właściciele konta chcą otwarcie porozmawiać o tym co ich boli to zapraszamy.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 10-12-14 o 12:35
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  15. #30
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Bo czasami moderator nie wie, że w takim temacie są wpisy z doopy.
    Też jesteśmy tylko ludźmi i dlatego proszę o spokój.
    Starszy Pan pomimo kilku instrukcji wciąż nie rozumie co się do niego pisze.
    Wymaga szacunku, sam nas nie szanując.
    Trzeba zaś pokasować i zamknąć temat.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •