BMW 320d
VIN: WBAAS71040CH31194

Nr rejestracyjny: CG 89875

Prod.date: 2002-07-15

Przed chwilą natknąłem się na BMW e46 z Grudziądza gdzie właściciel zapewnia o idealnym stanie technicznym jak i wizualnym pojazdu. Tak się składa że byłem ten pojazd oglądać. Opiszę tutaj jak tej pojazd w skrócie wyglądał.
Nie udolnie poszpachlowany słupek od strony kierowcy, wartość na pewno większą niż 1mm. Krzywo poszpachlowane, polakierowane wałkiem. A na dodatek jeszcze rdza grubo już na tym słupku szalala. Lakierowany dach, szpachla 1/4 dachu przy drzwiach kierowcy ( tam gdzie ten słupek). Pękająca szpachla przy klamce drzwi kierowcy. Wyrzeźbiona wnęka od strony kierowcy. Słupek B od kierowcy przy dachu szpachlowany od dołu szpachlowany i polakierowany. Nieudolnie wspawane poszycie tylnego nadkola od strony kierowcy (zakończenie przy tylnej lampie)
Silnik niby igła, zalany olejem, klekocze jak żuk (podejrzewam wyciągnięty pasek rozrządu)
Koło pasowe niby nowe a Luz ma jak orbita ziemska. Pompa wspomagania koło uszczerbione, buczala jak rozwalona pralka. Nie polecam chyba że ktoś przy najmniejszej kolizji chce źle dokończyć. Nie lubię *****tów, szkoda pieniędzy na paliwo i czasu. Na szczęście byłem oglądać ten samochód po drodze.