Poka¿ wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: PPH Export Import Grzegorz Nowicki Konstantynów £ódzki

  1. #1
    diodalodz
    Go¶æ

    Domy¶lnie PPH Export Import Grzegorz Nowicki Konstantynów £ódzki

    Witajcie
    Ostrzegam przed sprzedaj±cym
    PPH Export - IMPORT Grzegorz Nowicki
    95-500 Konstantynów £ódzki, ul Legionów 12
    Filia (i tu stoj± auta)
    Wilamów Parcela 1 98-240 Szadek
    tel 603 950 332

    Kupi³em od jegomo¶cia Sorento
    W og³oszeniu wpisane, rok 2008 w rzeczywisto¶ci 12.2006, ale czort z tym, rocznikiem siê nie je¼dzi. Mówi³ o 1 w³a¶cicielu, by³o 3.


    Go¶æ mówi, ¿e przyjecha³ na ko³ach i prawda to mo¿e, bo auto ma oryginalne blachy niemieckie i nie zjedzone hologramy.

    Wycieki z silnika, s³abe tarcze - widzia³em stwierdzi³em trudno, zrobi siê, w koñcu mój fach.

    Oczywi¶cie przejechaæ siê nie wolno bo niezarejestrowane ... ³o panie ....
    Mia³ za³atwiæ w tydzieñ papiery, zesz³y prawie 3.
    Zrobi³ ¼le przegl±d, b³êdy w t³umaczeniu (3 wizyty w wydziale komunikacji + dodatkowa kasa za nowe t³umaczenia).
    Mia³ wys³aæ kwit o akcyzie, nie wys³a³. Po ponagleniach, nie wys³a³.
    Zrobi³em konto, sam sobie wydrukowa³em.
    Mia³ przys³aæ polisê OC, to wys³a³ j± MMSem, mia³ daæ znaæ kiedy bêdzie w domu i daæ orygina³, - nie da³.

    Auto zabra³em lawet±, bo wiem czym grozi jazda bez rejestracji (bo po 3 tyg auto ju¿ mia³o pogryzione hologramy na tablicach), oczywi¶cie, us³ysza³em, ¿e jestem frajerem, ¿e nic mi nie zrobi±, ¿e normalnie siê je¼dzi ... Szkoda, ¿e przed zap³at±, je¼dziæ nie mo¿na by³o .

    Go¶æ jeszcze ¶ciemnia³, ¿e auto jest z niemiec, nigdy nie by³o nigdzie indziej, (a by³o kupione w NL). Oczywi¶cie mówi³, ¿e Auto dna i auto baza mówi± g³upoty, po pokazaniu zdjêæ oczywi¶cie wysz³o, ¿e jednak by³o.
    Ksi±¿ka serwisowa jaka¶ dziwna, inna ni¿ na zdjêciu w NL w 2014 roku.

    W aucie by³ rozwalony reduktor, ze staro¶ci pokruszy³ siê filtr oleju i wpad³ w kana³y... dramat, wiêc w same czê¶ci wpad³o 5 ty¶ z³. O reduktorze wiedzieæ musia³, je¶li wróci³ autem od Niemców.
    Samochód mia³ te¿ zablokowan± linkê rêcznego ( a przegl±d przeszed³).

    Oczywi¶cie na fakturze zabroniona klauzula, ¿e "Stan techniczny znany kupuj±cemu, Sprzedaj±cy nie ponosi odpowiedzialno¶ci za wady ujawnione po dniu zakupu."

    Je¶li to kogo¶ uratuje przed tym go¶ciem, to by³o warto. Go¶æ obieca Wam wszystko czego chcecie ...
    Robiê jeszcze dochodzenie co do przebiegu, bo historia auta koñczy siê na NL i 3 lata z Niemiec s± nieznane, wiêc i przebieg mo¿e byæ cofniêty.
    Ostatnio edytowane przez diodalodz ; 11-12-17 o 03:31

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •