Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Hyundai i10 1,2 2015 - Tychy

  1. #1
    magda07
    Gość

    Domyślnie Hyundai i10 1,2 2015 - Tychy

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Hyundai

    VIN: NLHA851CAGZ186486

    Model: i10

    Silnik: 1,2

    Rocznik: 2015

    Miejscowość: Tychy

    Nazwa komisu: -

    Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/hyunda...tml#64e35515ab

    Treść: Dzień dobry,

    od dłuższego czasu szukam Hyundaia i10 z dobrym wyposażeniem i chętnie silnikiem 1,2 i co egzemplarz to wtopa:/
    Widzę, że tu sensownych rzeczy można się dowiedzieć, więc postanowiłam spróbować.

    Otóż moje pytanie jest takie - z raportu na autodna wyskoczyła mi informacja
    2017-08-08 ODNOTOWANO SZKODĘ NA POJEŹDZIE
    Kraj: NIEMCY
    Kwota: 4000 - 7000 EUR
    zdjęć brak

    Facet w komisie przedstawił mi sprawę tak (ze zdjęciami sprzed naprawy, które powtierdzały, co mówił), że był stuknięty, ale lekko - zderzak i prawy przedni róg - lampa do wymiany itp. Zdjęcia dokładnie to pokazywały, bez większej masakry (poprzedni "niebity" a obie poduszki wystrzelone...)

    Czy jesteście w stanie Państwo mi doradzić, czy rzeczywiście tego typu szkoda może być wyceniona na taką kwotę w Niemczech w ASO? Skąd te kwoty się tam biorą i taki duży zakres?

    z góry dziękuję

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Powinieneś wykupić automo, nie autobaze - w automo jest dokładna wartość szkody.
    Cóż - facet ewidentnie leci w ciula skoro rozbitka reklamuje jako bezwypadek

  3. #3
    magda07
    Gość

    Domyślnie

    W automo właśnie sprawdziłam - tam w ogóle żadna szkoda nie jest odnotowana. Nie odnotowano żadnych wydarzeń ani ostrzeżeń. I któremu tu wierzyć...?

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar don12
    Zarejestrowany
    sie 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    589
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    11
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Według moich informacji szkoda na kwotę 6382,63 euro.
    W Niemczech nikt by auta nie wypchnął gdyby była szkoda mała tak jak opisuje sprzedawca ... ale często podciągają szkody tak jak u nas. Koleżanko auto trzeba dogłębnie prześwietlić. Pisz do Kris75 w sprawie oględzin jeśli jesteś zainteresowana autkiem, a jak nie da rady to odezwij się na maila.

    Co do gwarancji to też jest do sprawdzenia ... hyundai podchodzi restrykcyjnie do jakichkolwiek robót lakierniczych / blacharskich.
    Pozdrawiam
    Michał "Don12"
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    PROFESJONALNE INSPEKCJE AUT PRZED ZAKUPEM
    MAŁOPOLSKIE, ŚLĄSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE
    http://www.sprawdz-auto24.pl
    [email protected]

    > Cała oferta <

  5. #5
    magda07
    Gość

    Domyślnie

    Nie cierpię *****tów:/ Szukam innego, dziękuję za pomoc, przeleję pieniążki, pomógł mi Pan podjąć decyzję.

  6. #6
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    13,332
    Podziękowano Thanks Given 
    181
    Podziękowano Thanks Received 
    231
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie


Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •