Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Opel Insignia Sports Tourer SW Kombi 2.0 160 KM 2010 - Warszawa

  1. #16
    Amantka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amantka Zobacz post
    Obecny właściciel(właściwie jego brat) kupił go w komisie w Siedlcach ok 3 lat temu (po leasingu), i mówi że nie zna wcześniejszej historii serwisowej auta.
    Także starałam się jasno wyrazić, iż nie znają Panowie historii serwisowej auta sprzed kupna w komisie.

    Kolegom przy okazji dziękuję za pomoc, kupiłam inne bezwypadkowe (mam nadzieję) autko

    Pozdrawiam

  2. #17
    Właściciel insigni
    Gość

    Domyślnie

    Jak mogę odpowiadać za historię serwisową i ewentualnych przygód nie będąc w tym czasie właścicielem ? Nie ma żadnych wpisów w książce serwisowej odnośnie napraw blacharskich. Samochód dwa razy był sprawdzany czujnikiem lakieru i jakoś nic nie zostało znalezione. A druga sprawa jak można sprawdzić podane tutaj szkody ? Bez weryfikacji za chwilę ktoś może dopisać kolejne 5 szkód z datami i kwotami. Ale może to jakoś udowodnić ? Osoby które podały szkody proszę o kontakt i wystawienie odpłatnie dokumentu pod którym się podpiszą.

    PS
    Gratuluję udanego zakupu
    Pozdrawiam

  3. #18
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Musisz do UFG sie zgłosić może dadzą ci na papierze

  4. #19
    Właściciel insigni
    Gość

    Domyślnie

    To przepraszam bardzo ale na jakiej podstawie tutaj ktoś może zamieszczać informację o szkodach nie mogąc tego w żaden sposób udowodnić?

  5. #20
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Źródło jest 100% wiarygodne i wielokrotnie sprawdzone/potwierdzone.

  6. #21
    Właściciel insigni
    Gość

    Domyślnie

    Więc jeżeli jest sprawdzone to się podpisz pod tym realnie. Internet nie daje pełnej anonimowości. Jeżeli nikt nie zamierza udowodnić konkretnie podanych tutaj szkód to proszę o usunięcie tego postu. W przeciwnym razie nie będę sprzedawał tego samochodu zgodnie z zaleceniem prawnika tylko zostanie jako dowod. A z 3 osobami już mogę się spokojnie spotkać się na drodze cywilnej.

  7. #22
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Ja nie rozumiem w czym tu jest problem za czasów 1 wł. mogła być szkoda notabene nie taka straszna mogła dotyczyć elementów plastikowych na aucie stąd auto może być w oryginalnym lakierze na elementach metalowych.
    Dane z raportu sa z UFG więc nie są jakieś tam wyssane z palca. Jeśli auto było w leasingu na początku wszystko mogło być odnotowane w bazie leasingodawcy i tyle.
    Nikt nie napisał ze to jakiś ulep czy coś tylko że byla szkoda.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •