Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Audi A4 2.0 TDI 2012 - Bydgoszcz

  1. #1
    kubaniec
    Gość

    Domyślnie Audi A4 2.0 TDI 2012 - Bydgoszcz

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Audi

    VIN: WAUZZZ8K0DA122202

    Model: A4

    Silnik: 2.0 TDI

    Rocznik: 2012

    Miejscowość: Bydgoszcz

    Nazwa komisu: Osoba prywatna

    Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a...tml#2425b564e5

    Treść: Czesc chlopaki to znowu ja Kubaniec, odpuscilem oczywiscie to auto z Grudziadza ale teraz namierzylem drugie w Bydgoszczy, tym razem zostalem poinformowany przez Pana wlasciciela o tym ze auto mialo przetarty tylny blotnik i zderzak naprawiany w ASO, nawet dostalem jedno zdjecie (zalacznik), oczywiscie sprawdzilem auto na Automo (przed podjeciem decyzji wjechania na serwis) i wyswietlily sie informacje ze auto mialo dwie szkody tutaj w PL na kwote 5 i 8 tys zl (wychodzi na to ze bedac uzytkowanym przez 1 wlasciciela, 1 szkoda we wrzesniu 2 w pazdzierniku, mozliwe to? Czy zdarza sie ze inf dot napraw na automo sa nieadekwatne do auta?). Czy malowanie elementow widocznych na zdjeciu w zalaczniku + blotnika rzeczywiscie tyle kosztuje bo moze to cos normalnego, a ja robie z igly widly? Auto naprawde jest w dobrym stanie technicznym i wlasciciel jest w pelni zdecydowany udostepnic auto na spr w serwisie, robil to nawet sam i twierdzi ze na papierach ktorych nie widzialem jest wszystko z gruboscia lakieru cacy. Auto na zdjeciach z raportu (tez w zalaczniku) podejrzewam stalo jeszcze w Danii. Moze ktos cos znajdzie jak to wygladalo wczesniej, tzn czy rozbite czy nie itp. Podejrzany jest tez niestety fakt ze w PL mialo 1 wlasciciela przez 7 miesiecy a teraz 2 przez 5 (2 sprzedaje bo remontuje dom:P). Spojrzcie na to prosze i dajcie znac co o tym myslicie. Pozdrawiam
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Załączone Pliki Załączone Pliki
    Ostatnio edytowane przez kubaniec ; 24-07-17 o 23:20

  2. #2
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że ma 136KM, a szkody mogą dotyczyć tego samego zdarzenia i męczy ją już długo co widać m.in. po zdjęciach.

  3. #3
    kubaniec
    Gość

    Domyślnie

    Co tzn meczy ja juz dlugo? Jesli chodzi o jakosc i kolor zdjec to sredni aparat, jakies takie blade sa. Czy 8 tys zl moze odnosic sie do naprawy tego co na zdjeciu? Tez mi przeszlo przyszlo na mysl ze szkody moga dotyczyc tego samego ale czemu tego nie zsumuja i napisza 13 tys zl. Audi miala wgrywane mapy na 177 km.
    Ostatnio edytowane przez kubaniec ; 24-07-17 o 23:37

  4. #4
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Nie sądzę, żeby drzewa bez liści były kwestią aparatu

  5. #5
    kubaniec
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki za zainteresowanie Wojtek69, co myslisz o tych szkodach w raporcie i o tym co napisalem w 1 poscie?

  6. #6
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Ciężko mi się jednoznacznie wypowiadać, ale jak sam zasugerowałeś tak częsta zmiana właścicieli jest podejrzana + długi czas sprzedaży, więc coś może być na rzeczy.

  7. #7
    kubaniec
    Gość

    Domyślnie

    Wydaje mi sie tez ze malowanie tego co na zdjeciu raczej 8 tys zl nine kosztuje

  8. #8
    kubaniec
    Gość

    Domyślnie

    Otoz wlasciciel przyslal mi komplet dokumentow, ksiazke serwisowa, dokumenty potwierdzajace badanie w serwisie powloki lakierniczej, wyszlo tak jak mowil lewy i prawy blotnik, po czesci ta jak na zdjeciu. Dziwny jest natoiast fakt tego ze pisalem dzisiaj do serwisu w Danii i potwierdzili mailowo przebieg, ze byla serwisowana i ze w ich systemie widnieje informacja ze jest wolna od napraw lakierniczych. Podano mi przebieg na Luty/2017 i sie zgadza. Na automo natomiast widnieje informacja ze auto w 2016 roku we wrzesniu mialo szkode w kraju. Skad automo zaciagnelo informacje o tej szkodzie i kto ja tam umiescil, mogl to byc ubezpieczyciel?

  9. #9
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Dane są z bazy ubezpieczalni.

  10. #10
    kubaniec
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz Wojtek69

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •