Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 17 z 17

Temat: BMW E39 3.0d 2002 - Bartoszyce

  1. #16
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Że nie mają dat to zgoda, ale za to zamienniki się trafiają stosunkowo często
    Ja nie napisałem o całokształcie, a odniosłem się do konkretnych faktów. Jeżeli podejrzewa konkretnego dzwona, po którym "rozjechały" się szczeliny to raczej by się nie skończyło na 750 po zewnątrz drzwi, a o tym fakcie (poza szpachlą w niewielkiej ilości) wspominał już przed przyjazdem, a auto ma lat 15...
    Ostatnio edytowane przez Wojtek69 ; 22-07-17 o 10:54

  2. #17
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Nie bronię tu sprzedawcy ale kupujący z tego co pisze pojechał sprawdzić tylko lakier w tym bmw, nic nie pisze o silniku, skrzyni, elektryka czy sprawna itp
    Stare auto to zawsze będzie coś lakierowane/naprawiane.... nikt raczej z powodu zarysowania czy nawet lekkiego pogięcia/wgniotki nie kupuje od razu całych drzwi ...tylko naprawia...nawet w innych krajach się takie rzeczy najzwyczajniej naprawia.
    Do mnie też przyjeżdżają różni ludzie, ale jakiś % z nich szuka nie wiadomo czego, i co niektórzy mają chyba rentgena w oczach, pierwsze co robi to od razu wyciąga nowiutko zakupiony (lub pożyczony) miernik lakieru, nawet silnika nie odpali i nie chce się przejechać jak jest np. 1 czy 2 elementy lakierowane.
    Ostatnio edytowane przez andrzej3000 ; 18-08-17 o 08:58

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •