Skoda Octavia I RS 1.8T
TMBER21U538668360
Przebieg podany w ogłoszeniu w PL: 239 957 km
Nr rej. w Szwecji: TLU441

Sprzedawca:
P.H.U SPECIAL
ul.Objazdowa , 59 km słupek nr 1 - 28-100 Busko-Zdrój, buski, Świętokrzyskie (Polska)


Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-...-ID6yYyZ9.html

Ogłoszenie z 22:16, 15 lipca 2017 ID: 6013626583


SKODA OCTAVIA SPROWADZONE ZE SZWECJI!! SAMOCHÓD W BARDZO DOBRYM STANIE TECHNICZNYM JAK I WIZUALNYM NIE WYMAGA JAKIEGOKOLWIEK WKŁADU FINANSOWEGO!! SILNIK PRACUJE RÓWNO, NIE POSIADA SPOCEŃ NIE MYTY!! ZAWIESZENIE W BARDZO DOBRYM STANIE BEZ LUZÓW, STUKÓW ITD, WNĘTRZE CZYSTE I PACHNĄCE, NIGDY NIE BYŁO PALONE JAK NA SWÓJ WIEK STAN MOŻNA OCENIĆ NA BARDZO DOBRY!! SKODA POSIADA LEGENDARNY I NAJLEPSZY SILNIK 1.8TURBO - ZNAWCY WIEDZĄ ŻE JEST TO NAJLEPSZA I NAJBARDZIEJ POSZUKIWANA JEDNOSTKA NAPĘDOWA 180PS!! CO ZAPEWNIA NIESAMOWITE OSIĄGI PRZY NIEWIELKIM SPALANIU Z CZEGO SŁYNĄ TE SILNIKI, JEST TO ZARAZEM BEZAWARYJNY SILNIK!AUTO W BARDZO BOGATEJ WERSJI WYPOSAŻENIA!! ! JEST TO NA PRAWDĘ BARDZO ZADBANY EGZEMPLARZ JAK NAOCTAVIE CIĘŻKO ZNALEŹĆ TAKI STAN !! ZNAWCY TEMATU WIEDZĄ JAK CIĘŻKO ZNALEŹĆ ZA GRANICA, A JESZCZE CIĘŻEJ NA NASZYM POLSKIM RYNKU ZADBANĄ OCTAVIE!! WIĘKSZOŚĆ TO ZNISZCZONE, I ZAJEŻDŻONE EGZEMPLARZE!!

Masz Dość Zmarnowanego Czasu, I Pieniędzy Na Wycieczki Po Polsce W Celu Poszukiwania Wymarzonego,Zadbanego I Pewnego Auta Zapraszam Do Mnie!! Ceniąc Państwa Czas I Pieniądze Opisywany I Ukazany Na Zdjęciach Samochód Pokrywa Się W 100% Z Rzeczywistością!!!

Skoda Posiada Przepiękny Kolor Srebrny Metalik Wygląda Rewelacyjnie!!! Przykuwa Wzrok Przechodniów I Nie Tylko

Taki Stan Taki Wypas Tylko U Mnie -- Pierwszy Konkretny Klient Zadecyduje O Zakupie Mojej Skody!!

Auto Dla Osoby Poszukującej Pewnego Auta Z Udokumentowaną Przeszłością Nie Kombinowane Itd!!! Samochód Dla Na Prawdę Wymagającego Klienta!!!

Proszę Nie Porównywać Mojej Octavii Do Innych Wyjeżdżonych I Zmęczonych Życiem!!! Z Opisami Okazja Itp.!!!

Zapraszam Do Obejrzenia I Jazdę Próbną!! Satysfakcja Gwarantowana!!

Możliwość Powrotu Do Domu Na Kołach!!!
Ubezpieczenie Na Dojazd Do Domu Gratis!!!
No po prostu miód malina i orzeszki


Auto na przeglądzie w Szwecji w dniu 2016-02-13 miało przebieg 239 928km.