Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Temat: Audi S3 1.8T 2001 - Zabierzow

  1. #1
    nissmoman
    Gość

    Domyślnie Audi S3 1.8T 2001 - Zabierzow

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Audi

    VIN: WAUZZZ8LZ1A021389

    Model: S3

    Silnik: 1.8T

    Rocznik: 2001

    Miejscowość: Zabierzow

    Nazwa komisu: -

    Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/audi-s3-8l...5-IDnqDYq.html

    Treść: Witam. Chciałbym dowiedzieć się nieco więcej od was o tym aucie. Właściciel dużo opowiedział i nic nie ukrywa na to wygląda. Kawał drogi mam bo 530km w jedna stronę a to cały dzień jazdy

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Malowane to on jest w wielu miejscach i spasowane przodem tak se wiec musisz to ocenić na żywo czy jest z 1 kawałka
    https://www.autobaza.pl/zamow-raporty/WAUZZZ8LZ1A021389 sprawdz co to za szkoda byla

  3. #3
    nissmoman
    Gość

    Domyślnie

    Dużo sie nie dowiedziałem z tego raportu szkoda chyba nie taka duza. W załączniku dodalem
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar don12
    Zarejestrowany
    sie 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    589
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    11
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Zawsze mnie dziwią auta w które ktoś wpakował tyle kasy i sprzedaje ...
    Szkoda z 2016 na kwotę 4542,92 zł
    Pozdrawiam
    Michał "Don12"
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    PROFESJONALNE INSPEKCJE AUT PRZED ZAKUPEM
    MAŁOPOLSKIE, ŚLĄSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE
    http://www.sprawdz-auto24.pl
    [email protected]

    > Cała oferta <

  5. #5
    michu-97
    Gość

    Domyślnie

    Szkoda nie aż taka duża, szczególnie, że ubezpieczalnie zawyżają koszt naprawy Musisz podpytać dokładnie o tę naprawę. Po zdjęciach nie widać, żeby było bite, chociaż to Audi i to warto naprawiać, bo trzyma cenę. Najlepiej jakbyś pojechał i zobaczył, tylko nie zapomnij czujnika lakieru, bo bez tego kupisz kota w worku.

  6. #6
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Ubezpieczalnie robią raczej wszystko, żeby zaniżyć koszty naprawy, a oprócz dobrego miernika potrzebna jest jeszcze wiedza jak się nim posługiwać i na co trzeba zwrócić uwagę podczas takich oględzin, bo bez problemu dam Ci kilka aut wręcz złożonych z dwóch, a zrobionych typowo pod rycerzy miernika...

  7. #7
    michu-97
    Gość

    Domyślnie

    Ale i tak wypłacają więcej niż naprawa na częściach używanych, czy zamiennikach. Ubezpieczalnia nigdy nie da Ci tyle, abyś kupił nowy oryginalny zderzak w serwisie Audi :P Poza tym ubezpieczający też są cwani i podginają co się da, aby uzyskać jak największe odszkodowanie.

  8. #8
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Nie ma jednej reguły co do wycen/wypłat, bo jest to zależne od wielu czynników, więc nie ma sensu pisać takich uogólnień w przeciwieństwie do zaniżania, bo firm od dopłat do odszkodowań powstaje coraz więcej, mają od dłuższego czasu żniwa i jest to też m.in. finalnie efektem ogromnych podwyżek ubezpieczeń OC, bo kasa im się przestała zgadzać

  9. #9
    nissmoman
    Gość

    Domyślnie

    Skusilem się i straciłem cały dzień na ta sztukę. Cała malowana ale to mi by nie przeszkadzało gdyby nie 30cm szpachli na tylnym prawym słupku dodatkowo około 10cm na dachu i tylny prawy błotnik w którym pod plastikiem jest nałożony kit a na dodatek jak spojrzałem od spodu to świeży baranek po całej długości przy progu od strony pasażera. Szyby z różnych roczników. Zapytany o xenon odpowiedział a po co ja nie lubię i dlatego są nowe lampy Depo również z tyłu. Opis niby konkretny a co do czego przyszło chłopak nic nie wie o aucie , błędy 2 sond , czujnik wału i walka mimo że to wymienial , airbag.. pod maską wszędzie prowizoryczne rozwiązania na szybko złączki. A na koniec po jeździe próbnej zagotowala się. Z 18.300 odrazu sam zszedł na 16 tys .. myślę że i by więcej zszedłspokojnie

  10. #10
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Temat już z grubsza podsumował Tytan w pierwszym komentarzu

  11. #11
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał nissmoman Zobacz post
    Cała malowana ale to mi by nie przeszkadzało gdyby nie 30cm szpachli na tylnym prawym słupku dodatkowo około 10cm na dachu i tylny prawy błotnik
    chyba 1 zero za duzo

  12. #12
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Podał chyba "odcinki/fragmenty" na jakich jest szpachla.

  13. #13
    nissmoman
    Gość

    Domyślnie

    Zaznaczyłem wam mniej więcej obszar jak to bylo z ta szpachla a na dole ten kit
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  14. #14
    Junior91
    Gość

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Jestem wlascicielem samochodu audi s3 8l z zabierzowa wystawionego na olx. Moj samochod trafil na wasza strone oraz fb. Pisze w takiej sprawie mianowicie opis który zostal tam wstawiony

    "Skusilem się i straciłem cały dzień na ta sztukę. Cała malowana ale to mi by nie przeszkadzało gdyby nie 30cm szpachli na tylnym prawym słupku dodatkowo około 10cm na dachu i tylny prawy błotnik w którym pod plastikiem jest nałożony kit a na dodatek jak spojrzałem od spodu to świeży baranek po całej długości przy progu od strony pasażera. Szyby z różnych roczników. Zapytany o xenon odpowiedział a po co ja nie lubię i dlatego są nowe lampy Depo również z tyłu. Opis niby konkretny a co do czego przyszło chłopak nic nie wie o aucie , błędy 2 sond , czujnik wału i walka mimo że to wymienial , airbag.. pod maską wszędzie prowizoryczne rozwiązania na szybko złączki. A na koniec po jeździe próbnej zagotowala się. Z 18.300 odrazu sam zszedł na 16 tys .. myślę że i by więcej zszedłspokojnie"

    Chcialbym aby to zostalo usuniete bo praktycznie cala ta wiadomosc nie ma pokrycia z prawda!!! Jeden czlowiek napisal wiadomosc i cala polska wierzy w taki opis!! Po pierwsze o bledach samochodu informuje w ogloszeniu jak i telefoniecznie a kompletna bzdura jest pisanie ze jest blad 2 sond bo blad jest jeden i to przez brak kata! Auto ma wszystkie poduszki i taki blad nie istnieje. Auto nie ma zadnego kitu jest poprostu zwykla konserwacja w takim aucie kdy sie go uzywa mozna zakonserwowac podloge bitgumem. Lampy zmienilem bo byl uszkodzony xenon. Jedyne co jest prawda to blad walka 1 blad walka a nie dwa 1 blad sondy a nie dwa i ze auto bylo ponownie lakierowane ale auto ma 16 lat. Kolejna sprawa nie auto sie nie zagotowalo kolejna bzdura bo ladnie trzyma 90 stopni a na koniec to nie ja zszedlem z ceny na 16 tysiecy tylko 16500 zl oferowal mi klient ale ja na ta kwote sie nie zgodzilem i dlatego podejrzewam ze po zlosci wypisal na temat mojego samochodu te calowite bzdury. Zanim cos takiego zostanke obublikowane powinno byc sprawdzone dokladnie a nie ze jeden czlowiek naoisze co nu sie podoba a ja teraz dostaje setki wiadomosci ze jestem *****tem. Wiec jezeli post nie zniknie albo nie zostanie dobrze zmodernizowany sprawa zostanie zgloszona na polcje o znieslawienie i publikacje informacji nie majacych pokrycia z prawda. Pozdrawiam i prosze o informacje

  15. #15
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    W tym zniesławieniem na policji to Cię troszkę poniosło
    A nissmoman tłumacz się teraz

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •