Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Audi S3 1.8T 2001 - Zabierzow

  1. #16
    Junior91
    Gość

    Domyślnie

    Gwarantuje Ci ze sam bys sie zdenerwowal jal bys tyle glupot o swoim samochodzie wyczytal. Moj opis na olxie jest naprawde konkretny i dosc sumienny i tak samo kazdemu mowie to samo przez telefon a przynajmniej polowa tych rzeczy wypisanych tam jest nie prawda!! 2 bledy ktore opisalem na olx auto drugi raz malowane no z racji wieku ale z kad jakies poduszki albo ze auto sie gotuje czy jakis kit!! I pisanie ze ja nie wiem nic o aucie wiem wszystko co dzialo sie z nim przez rok ktory jest w kraju. I pisanie ze jakies szybko zlaczki pod maska co to wogole znaczy szybko zlaczki?

  2. #17
    Junior91
    Gość

    Domyślnie

    I zdjęcie ktore zostalo dodane z zaznaczonymi fragmentami "szpachli" to tez go ponioslo bo owszem jest cos na tylnym blotniku ale nie na takim fragmencie!! I nie koniecznie musi byc to spowodowane wypadkiem wystarczy lekkim wgnieceniem albo mocnym przetarciem tego nie wiem i jest to jedyne miejsce na calym aucie gdzie wartosc jest inna a to na dole to juz wogole nie wiem co zostalo tam zaznaczone ale jak chcial sie zemscic to niech pamieta ze karma wraca zwlaszcza jak wypisze sie tyle glupot o samochodzie

  3. #18
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Tutaj żeby była jasność "nie trzymam" niczyjej strony.

  4. #19
    Junior91
    Gość

    Domyślnie

    Ja Cię rozumiem ale ja apeluje do moderatora/adminatora o usunięcie tego tamtu albo o jego modernizacje poniewaz nie dam sobie zeby takie glupoty byly wypisane gdzies na internecie

  5. #20
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    A masz coś na dowód twoich słów? chociażby jakieś fotki z pomiarów puki co jest słowo przeciwko słowu , my nie jesteśmy żadną stroną sprawę wyjaśnić powinniście sobie między sobą telefon do tego co oglądał pewnie masz.

  6. #21
    Junior91
    Gość

    Domyślnie

    No wlasnie nie mam bo kontaktowal sie przez olxa a teraz juz nie mam kontaktu zadnego. Slowo przeciwko slowu tylko wystarczy ze jeden gosc nie znany na forum nawet zakladajcy konto w dniu ogladania auta tak zjezdza mi opinie i to wystarczy zeby wszedzie publikowac??? Jest to troche nie fair bo nawet nie jest wiarygodnym forumowiczem a opinie znuszczyl mi wszedzie wiec wy tez sie zastanowcie co publikujecie bo ja wiem co sprzedaje!!!

  7. #22
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No to zrób coś żeby zaprzeczyć jego słowom, ja nie przecze że ludzie po złości też pisza, możesz wrzucić korespondencje z OLX tez

  8. #23
    Junior91
    Gość

    Domyślnie

    W niej byla tylko godzina i miejsce oględzin nic wiecej... Jak mam zaprzeczyc nagrac film ze auto sie nie gotuje czy zrobić zdjecia kompa ze aa dwa bledy sonda jedna i jeden walek... Czy zdjecie podlogi ze jest tylko konserwacja. Miernika nie mam zeby zmierzyc lakier... Ja wam tylko przedstawiam sytuacje jak to wyglada z mojen perspektywy bo auto nie jest zadnym ulepem i kazdy kto chcial oglądać przez tego typa juz nie chce a ja auta jestem pewny i jak bylo by inaczej to usunal bym ogloszenie i nie probowal dojsc swoich racji na tym forum. Nie jestem handlarzem autem jezdze od roku a na dodatek mam okolo 200 zdjec audi od poczatku do teraz każdej modyfikacji itp wiec nie dam sobie wmowic ze sprzedaje gowno. A gosc napisal co chcial i slad po nim wszedzie zaginal

  9. #24
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Ale np. cenę już edytowałeś, bo po jego oględzinach spadła na 16500, a teraz wróciła.

  10. #25
    Junior91
    Gość

    Domyślnie

    Mialem okazje na inne auto ale juz poszlo wic cena wrocila i cena byla edytowana chyba dwa dni po jego ogledzinach napewno nie tego samego dnia. Ja zapraszam z miernikami z fachowcami itp ja nie mam nic do ukrycia i napewno nie pozwole zeby byly takie brednie wypisane i dojde swoich racji albo w taki albo w inny sposob

  11. #26
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    O tej "okazji" jakoś cały czas wspominasz w ogłoszeniu, także coś powoli zaczynasz się gubić w zeznaniach
    Ale poczekajmy, bo może w końcu odezwie się druga strona
    A co masz do powiedzenia na temat szkody, która była chyba za Twojej kadencji?

  12. #27
    Junior91
    Gość

    Domyślnie

    Nie nie byla za mojej kadencji ja auto mam od konca pazdziernika "niecaly rok" a wczesniej nie mialem pojecia ze byla szkoda

  13. #28
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    A w poście 23 piszesz, że jeździsz od roku

  14. #29
    Tajfun92
    Gość

    Domyślnie

    Dobra bo juz nie chce mi sie patrzec na klamce jakim jest Junior91.
    Moze bys sie przyznal ze jakos luty/marzec w starym silniku wylecial ci tlok w tej S3?
    I kupowales do niej silnik za 5 kola, dlatego wszystko pewnie porobione na szybko pod maska.
    Sprzedajacy to Wąski, znany w zabierzowie z tego ze ze wszystkim chce latac na komende
    No taka ma jakas w sobie manie do rozwalania sie na psach, nie wnikam.
    Uzytkownik nissmoman pewnie potwierdzi jego tozsamosc: chudy, blady, z krzywym wielkim nosem,
    w ciuchach z cropp town. Auto kupione w pazdzierniku przez niego gdzies za 16-17 kola.
    Jak kazdy juz stwierdzil no ulep bo za dobra S3 trzeba dac 8-9 tysiecy euro.
    Wiec jezeli ktos chce sie pakowac w cos takiego - jego prawo.
    Ale moim zdaniem auto nie warte chyba 8k PLN. Nie uwazam zeby pisal to po zlosliwosci,
    poprostu auto w opisie wychwalane i duze inwestycje a w rzeczywistosci no jest jak jest.
    A myk z cena byl chyba od 16 albo 17 lipca, ze niby do 20 "promocja" bo potem bedzie
    tylko rosla. No coz niech rosnie nawet do miliona, zaden ogarniety tego nie wezmie...
    A ostatnio dodana linijka: "-na fragmencie 10cm blotnika mozliwa delikatna szpachla"
    Ktorej nie bylo wczesniej, w opisie chyba mowi juz wszystko.
    Tych kwiatkow pewnie jest duzo i to duzo wiecej, do tego napinanie sie Junior91 na forum
    i straszenie policja no raczej nikt normalny tego auta juz nie kupi za te cene.

    Goraco pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tajfun92 ; 23-07-17 o 01:20

  15. #30
    Junior91
    Gość

    Domyślnie

    Tylko domyslac sie moge kto pisze takie glupoty ze az mi sie komentowac tego nie chce jeszcze dodajcie ze auto jest zlozone z pieciu. I lepiej zeby ten temat znikl do jutra i pisze do do administratora bo ja tego tak nie zostawie. Nara

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •