Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 65

Temat: BMW 320D E46 2005 rok - Jod³owno ko³o Gdañska

  1. #1
    LuLs
    Go¶æ

    Domy¶lnie BMW 320D E46 2005 rok - Jod³owno ko³o Gdañska

    By³em widzia³em, dok³adnie ogl±da³em

    http://autozniemiec.otomoto.pl/bmw-3...C14880777.html


    Szuka³em auta i odwiedzi³em ten komis. Ogl±da³em konkretnie to BMW.

    Niezgodno¶ci :

    W og³oszeniu stoi: bezwypadkowy - nieprawda

    Przy oglêdzinach i mojej pro¶bie o udostêpnienie miernika lakieru (w og³oszeniu jest, ¿e ma i u¿ycza) sprzedawca stwierdzi³, ¿e auto wpad³o w p³ot i mia³o malowane ( u nas w Polsce ) maskê i lewy przedni b³otnik - podkre¶lam - TYLKO MALOWANE bo wed³ug sprzedaj±cego siê porysowa³o . Na moj± drug± pro¶bê o miernik ( bo jako¶ siê sprzedaj±cy nie kwapi³ ) okazuje siê jeszcze, ¿e dach by³ malowany, podobno lakierem bezbarwnym

    Miernika siê nie doczeka³em ale zacz±³em sprawdzaæ auto pod kontem elektryki i okaza³o siê, ¿e nie dzia³a klimatyzacja. Zacz±³em wiêc dok³adn± inspekcjê pod mask± i ( nie znam dok³adnej nazwy tej czê¶ci ) przed wentylatorem ch³odnicy w tym silniku umieszczony jest jaki¶ zespó³ chyba grzewczy z ró¿nego rodzaju d¼wigniami i klapami. Na jego boku bia³ym flamastrem lub farb±, rêczenie umieszczony napis : E46 320D. Wygl±da³o to jak czê¶æ ze szrotu lub gie³dy. Zacz±³em wiêc szperaæ i ogl±daæ dok³adnie przód auta. W skrócie : BMW czarne a spod farby na przednim zderzaku przebija kolor czerwony - muszê dodaæ, ¿e znalaz³em to dopiero w nadkolu przednich kó³ - musia³ uderzyæ kamyk i na samym rogu zderzaka zrobi³ siê odprysk.

    Ale najlepsze znalaz³em w dokumentacji która by³a w samochodzie - rzeczywi¶cie, wygl±da na oryginaln±. Ostatni przegl±d we wrze¶niu 2009 i wszystko by³o by fajnie gdyby nie fakt, ¿e po¶ród oryginalnej dokumentacji wozu znalaz³em do¶æ mocno schowany Niemiecki Raport z wypadku ze stycznia 2010 roku tego w³a¶nie BMW na kwotê 10000 euro, uszkodzony wed³ug raportu by³ przód auta i jak pisz± w og³oszeniu - by³ jeden w³a¶ciciel - to z raportu wynika, ¿e ten¿e w³a¶ciciel ma dziwnie Turecko brzmi±ce imiê i nazwisko

    Nie Polecam
    Za³±czone Obrazki Za³±czone Obrazki

  2. #2
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Postów
    340
    Podziêkowano Thanks Given 
    6
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    Czy wszystko jasne - kupili powypadkowe z Niemiec i zrobili na handel w PL...

    Obudowa ch³odnicy (ta z zamykanymi kapkami) jest podpisana flamastrem, poniewa¿ czê¶æ pochodzi ze szrotu - typowa praktyka ¿eby czê¶ci siê nie myli³y.
    Dziwne ¿e sprzedawca nawet nie pofatygowa³ siê aby zetrzeæ napis...

  3. #3
    megolan
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Równie¿ nie polecam!!! Mo¿e sprzedaje auta bezwypadkowe, ale na pewno po zalaniu Kole¶ zarzeka³ siê, ¿e absolutnie nie, niestety moje obawy potwierdzi³ fachowiec, plus serwisant z Forda. Bardzo dobrze przygotowuje auta do sprzeda¿y, wygl±daj± jak igie³ki. Generalnie ****** jakich du¿o!!!

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Sk±d
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziêkowano Thanks Given 
    933
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Thumbs down

    No gdzie bez-wypadkowe, komis-lub auto-handel, czyli tata z synem, ju¿ dopadlismy tu na tym forum, i ju¿ wiemy ¿e 0 w nim prawdy.
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....budy-k.Gdañska

    Pozdrawiam i tak¿e nie polecam.

  5. #5
    witek
    Go¶æ

    Post

    Podziwiam ludzi co szukajom auta ilus tam letniego iles dziesi±t tysiecy km przejechane i ¿eby nie daj Bo¿e nawet nic malowane nie by³o, powodzenia w szukaniu oryginalu...

    Co do odpowiedzi Pana o nicku "megolan" To mi sie wydaje, ¿e to chyba jakies pomowienie lub atak konkurencji. Z tego co wiem Panowie siedza bardzo dlugo w tym biznesie, wczesniej byli kolo kolbud w miejscowosci lapino bodajze. Daje g³owe, ¿e nie powozliliby sobie na manewry tego typu tym bardziej przy autach takiej klasy, wiadomo, ¿e to sa to auta u¿ywane ale w koñcu kto¶ siê te¿ pod nimi podpisuje i odpowiada za ich ewentualne wady nie tak jak na gie³dzie p³aæ i potem szukaj wiatru w polu, albo na auto handlu, ktory po sprzedazy ilu¶ tam szrotow czy szczepów znika z mapy polski hahaha
    Ostatnio edytowane przez witek ; 04-04-12 o 22:54

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    Tee kole¶ - witek- co Ciê q¼ba dopiero teraz po dwóch latach z kopalni wypu¶cili na powierzchniê ??? ....
    Popatrz na s³oñce powdychaj trochê tlenu ....spójrz w kalendarz i odpocznij .
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

  7. #7
    arq
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Panowie nie wiem po co wogóle ta szopka jak kto¶ siê pyta czy co¶ by³o robione przy aucie to siê odpowiada, jak miernika nie ma to mo¿na na serwis jechaæ sprawdziæ, a jak jest to mo¿na siê pobawiæ proste, to nie jest w koñcu nowe auto z salonu za jakie¶ kosmiczne pieni±dze tylko ilu¶ tam letnia importowana beemka i tak lepsza mniej zjechana i wykombinowana od nie jednej zarejestrowanej po ilu¶ nastu przej¶ciach w kraju.


    A jak kto¶ nie ma pojêcia o autach nie musi tego ukrywaæ, wystarczy wsia¶æ i podjechaæ do kogo¶ kto siê naprawdê zna i powie na temat wiêcej, nic przecie¿ nie stoi na przeszkodzie. Bo takie gdybanie czy mia³a jeszcze zderzak kiedy¶ wymieniany a mo¿e tylko malowany to do niczego nie prowadzi, w salonach auta s± naprawiane blacharsko-lakierniczo i nie jest w tym nic nadzwyczajnego, a czêsto w³a¶ciciele o niczym nawet nie wiedz± to o czym jest mowa ?


    Je¶li chodzi o odpowied¼ Pana "megolan" to nic tylko pozostaje nam pozdrowiæ konkurencjê jak widaæ intensywnie dzia³aj±c±, która na jednym forum pisze, ¿e kole¶ który niby auto pokazywa³ siê przyzna³ , ¿e auto po powodzi, A UWAGA na s±siednim forum pisze tego samego dnia, ¿e kole¶ siê wogóle nie przyzna³ TO CHYBA CO¦ JEST NIE TAK PANIE MEGOLAN, ¿e¶ historyjkê stworzy³ trochê nie spójn± !!!...
    Oczywi¶cie jest to absolutna nieprawda, nigdy u nas nie by³o ¯ADNEGO auta po powodzi ani nie bêdzie, nie ¿yczymy tak¿e takiego zakupu, a raczej miny nikomu nawet konkurencji !!!


    Zapraszamy na nasze strony:
    [...]

    Pozdrowienia dla Forumowiczów i naszych Klientów.
    Arq.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 06-04-12 o 22:19

  8. #8
    witek
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ andrebar Zobacz post
    Tee kole¶ - witek- co Ciê q¼ba dopiero teraz po dwóch latach z kopalni wypu¶cili na powierzchniê ??? ....
    Popatrz na s³oñce powdychaj trochê tlenu ....spójrz w kalendarz i odpocznij .

    Ja tam tylko oglondaczem i czytaczem forum jestem ale w koncu czeba siê zarejestrowaæ by³o panie Ten temat mi qmpel podrzuci³ i jako¶ nie moglem siê opanowac bo on sam t± beemk± teraz sie wozi i nie narzeka hehe oprucz tego, ze jest znowu do malowania bo jakis malolat gwozdziem j± pod blokiem porysowal hehe

  9. #9
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    £o qrwa...
    W³a¶nie mi siê skala skoñczy³a Panie Witek...
    £o qrwa...


  10. #10
    witek
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    wiem, ze troche racji to ja mam bo ja tam bym nia plakal jakby to moje auto mialo cos tam na nowo malowane, nie ze cwiartkowane w pol **** z dachem inna tylko powierzchownie malowane ale to juz temat rzeka jest nie ma co dyskutowac

  11. #11
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Nie nie masz zupe³nie racji. Typowa handlarska logika "ale nie jest po mega dzwonie". G.. mnie obchodzi po czym nie jest. Mia³ byæ bezwypadkowy- nie by³. Mia³ byæ miernik - nie by³o. By³a za to szkoda na 10 tys E i sztukowanie po tanio¶ci. Panowie o czym mowa?
    Tu aktualna oferta:
    http://autozniemiec.otomoto.pl/tab?page=1
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  12. #12
    witek
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ takietam Zobacz post
    ....
    Noo na temat unfali to tu mozna godac i godac jakby mia³ sie k³ocic to moglby siê klociæ z ca³a Polsk± na ten temat w nieskonczonosc a i tak do niczego to by nie doprowadzi³o

    Proszê zapoznaæ siê z regulaminem!
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 05-04-12 o 09:41

  13. #13
    jcmcwed
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    oferta zacna... same "rodzyneczki"

    Tylko 17-sto letni mercedes ma powy¿ej 200 tys. reszta 8-10-cio latków max 180 tys. km.
    No oczywi¶cie busy maj± pow. 200 tys. 10-cio letnie...
    Tablice z naklejki i pleksi... (bez naklejek "legalizacji")

    Jacy¶ dziwni Ci Niemcy... autostrady pobudowali i nie korzystaj± z nich... Pewnie u nas jak zbuduj± to auta te¿ bêd± mniej je¼dziæ... (u nas bêd± p³atne wiêc co¶ w tym jest)

    A tak dla humoru najciekawsze cytaty z og³oszeñ:
    - ...od pierwszego w³a¶ciciela (osoba prywatna - rodowity Niemiec)...
    - ...od drugiego w³a¶ciciela (osoby prywatne 1920 i 1929 rocznik- wpisy w briefie - rasowi Niemcy - nigdy firma czy TAXI, st±d te¿ ten stan)...
    - ... wszystkie nasze auta pochodz± z importu prywatnego, s± przez nas selektywnie wybierane, sprawdzane pod wzglêdem technicznym i przygotowywane do pierwszej rejestracji w kraju...

    PODSUMOWUJ¡Æ
    Rodowity handlarzyna i rasowy kombinator... wciska ludziom kit…
    Takie auta omija siê szerokim ³ukiem...

  14. #14
    arq
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ jcmcwed Zobacz post
    ....
    Panie kolego nie widzia³e¶ ? nie ogl±da³e¶ ? nie porównywa³e¶ z innymi ? tablice z naklejki i pleksii ? A mo¿e zapomnia³ szkie³ na nos za³o¿yæ ? ale widzê duuuuuu¿o do powiedzenia typowe Polskie gadanie... jak mia³by¶ omijaæ oferenta, który reklamuje w pozytywnym ¶wietle swój produkt to musia³by¶ omin±c ca³± Polskê bo handlarzy 90%... i tyle na temat.


    Dziekujê raz jeszcze.
    Arq
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 06-04-12 o 22:22

  15. #15
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Dobra, koniec burdello.
    Panowie witek i arq maja bana do¿ywotniego.
    "rodzyneczki" mo¿ecie sprzedawaæ dalej...


    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 28-05-13 o 11:37

Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •