Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Samochód za kwotę 40-45tys

  1. #1
    wasiczek
    Gość

    Domyślnie Samochód za kwotę 40-45tys

    Witam wszystkich chciałbym się was poradzić przed zakupem samochodu dlatego że nie każdy samochód niestety mogę zobaczyć usiąść a co najważniejsze dowiedzieć się o bezawaryjności.

    Budżet jest jaki jest ale dochodzę do wniosku że chyba każdy ma tak samo jak ja czyli jeśli się ma 30 to się podobają samochody za 40 i tak w kółko.

    Szukam samochodu i tutaj zaczyna się robić śmiesznie bo nie mam swojego typu nadwozia może to być sedan bo mi po prostu nie przeszkadza to a wręcz odnoszę wrażenie że jednak sedan będzie lepiej wykonany bo jest to półka wyżej, ale może to być również Hatchback.

    Szukam silników benzynowych.

    Honda accord - Jest to minimalny budżet dla tego samochodu jeśli miałbym szukać to w grę wchodzą roczniki 2008-2009max przebieg wydaje mi się że poniżej 150tys będzie ciężko, samochód ogólne mi się podoba no i marka która ogólnie słynie z bezawaryjności tylko niestety lakier i blachy chyba trochę gorzej wyglądają.

    Saab 9-3 można powiedzieć że to takie moje marzenie tylko tutaj nie bardzo wiem jaki silnik wybrać, trafiają się nie raz ogłoszenia z silnikiem 2.0 i mocą zazwyczaj 200+ i tutaj obawiam się już spalania bo jednak to jest silnik turbo.

    Lexus IS 250 można powiedzieć że to coś jak saab czyli coś co chciałbym mieć może dlatego że ogólnie mało jest tego typu aut na drogach, no ale chyba sami przyznacie że oba auta mają coś w sobie.
    Z tego co się dowiedziałem to ogólnie autko nie sprawia większych problemów o ile się kupi fajny egzemplarz tylko tutaj z moim budżetem mogę celować w rocznik 2006-2007 i przebieg raczej też nie mniejszy jak 150tys, problemem jest również to że ogólnie jest mało aut krajowych a i pewny egzemparz jest ciężko dostać.

    Jeśli chodzi o HH to pierwsze co to przychodzi mi ford focus i tutaj mam jakieś tam pole do popisu i chciałbym szukać autka z wyposażeniem titanum tylko jak wiadomo z krajowych to jednak będzie ciężko

    Alfa romeo giulietta - i tutaj nic nie napisze bo sam nie wiem.

    Czekam na wasze opinie i może jakieś propozycje.

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Łódź i województwo
    Postów
    491
    Podziękowano Thanks Given 
    18
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Ogólnie temat rzeka , wiele zmiennych , upodobania i uprzedzenia . Chętnie bym skomentował bardziej szczegółowo ale pomiędzy pakowaniem ,a wyjazdem wakacyjnym czasu na takie produkcje niestety nie znajdę.
    Powinieneś zawęzić swoje oczekiwania i wskazać konkretny model(e) celem porównań.
    Zresztą na upartego takie porównania są w necie trzeba tylko poszukać.

  3. #3
    wasiczek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał moto-rzeczoznawcy Zobacz post
    Ogólnie temat rzeka , wiele zmiennych , upodobania i uprzedzenia . Chętnie bym skomentował bardziej szczegółowo ale pomiędzy pakowaniem ,a wyjazdem wakacyjnym czasu na takie produkcje niestety nie znajdę.
    Powinieneś zawęzić swoje oczekiwania i wskazać konkretny model(e) celem porównań.
    Zresztą na upartego takie porównania są w necie trzeba tylko poszukać.
    Ogólnie to przeglądam ogłoszenia właśnie tych modeli które pytałem, no i niestety nie mogę zdecydować się na jedną markę ponieważ to są dość unikatowe egzemplarze na naszych drogach nie mówiąc już o salonowych i niestety muszę czekać na tzw. ''IGŁE'' dlatego też wydaje mi się że jeśli kupię samochód to już na zasadzie że będzie tego wart.
    Jedynie co mnie martwi to saab bo ogólnie samochód znany opisywany ale dalej nie wiem o co chodzi tam z tymi silnikami rozbieżnością mocy itd, no i z tego co wiem silniki saaba turbo lubią palić spore ilości benzyny a to już stanowi problem bo jednak w Polskich realiach to boli.
    Lexus mimo dużego silnika pali stosunkowo nie wiele.

  4. #4
    zonkul
    Gość

    Domyślnie

    Lexus IS250 pali 12 litrów. Popatrz za Volvo S60 II 2.0t albo 2.4 D5, na pewno będziesz zadowolony.

  5. #5
    wasiczek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał zonkul Zobacz post
    Lexus IS250 pali 12 litrów. Popatrz za Volvo S60 II 2.0t albo 2.4 D5, na pewno będziesz zadowolony.
    To zależy w jakim momencie ja mówię o średnim i szczerze powiedziawszy nie widziałem na komputerze nawet na forum lexusa spalania 12l co nie znaczy że się nie da.

    Volvo odpuszczam bo to nie jest ten budżet nawet na sprowadzone bo praktycznie 90% ogłoszeń volvo to diesle, a mnie one nie interesują.

  6. #6
    Rogerson
    Gość

    Domyślnie

    Z hatchbacków, to Honda Civic IX gen. z 2012 jest w Twoim zasięgu, jeżeli chodzi o budżet - silnik 1.4 lub 1.8.

    Auto niezawodne, imo ładne i bardzo praktyczne (470 litrów bagażnika, magic seats). W wersji wyposażenia Sport jest dodatkowo kamera cofania.

  7. #7
    bramka
    Gość

    Domyślnie

    A myślałeś o dołożeniu kilku groszy i kupieniu SUV-a na lata? To auto kombajny, tyle że piękne. Japońcy są znani z tego, że robią cudowane dla oka rzeczy, szczególnie jeśli chodzi o samochody, Mazda CX-5 to samochód który chce Ci konkretnie polecić, niemalże bezawaryjny, bardziej z użycia niż wadliwości materiałów, bo wykonany jest z tych najlepszych.

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    W tej cenie jeśli mowa o "dżipach" to proponuję Renault Koleos ph2, jeśli sedan Renault Latitude, liftback Renault Laguna. Silniki 2.0dCi, 2.0T (benzyna). Mały zapierdzielacz to Megane RS https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#7b3993e19e

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •