Witam wszystkich chciałbym się was poradzić przed zakupem samochodu dlatego że nie każdy samochód niestety mogę zobaczyć usiąść a co najważniejsze dowiedzieć się o bezawaryjności.

Budżet jest jaki jest ale dochodzę do wniosku że chyba każdy ma tak samo jak ja czyli jeśli się ma 30 to się podobają samochody za 40 i tak w kółko.

Szukam samochodu i tutaj zaczyna się robić śmiesznie bo nie mam swojego typu nadwozia może to być sedan bo mi po prostu nie przeszkadza to a wręcz odnoszę wrażenie że jednak sedan będzie lepiej wykonany bo jest to półka wyżej, ale może to być również Hatchback.

Szukam silników benzynowych.

Honda accord - Jest to minimalny budżet dla tego samochodu jeśli miałbym szukać to w grę wchodzą roczniki 2008-2009max przebieg wydaje mi się że poniżej 150tys będzie ciężko, samochód ogólne mi się podoba no i marka która ogólnie słynie z bezawaryjności tylko niestety lakier i blachy chyba trochę gorzej wyglądają.

Saab 9-3 można powiedzieć że to takie moje marzenie tylko tutaj nie bardzo wiem jaki silnik wybrać, trafiają się nie raz ogłoszenia z silnikiem 2.0 i mocą zazwyczaj 200+ i tutaj obawiam się już spalania bo jednak to jest silnik turbo.

Lexus IS 250 można powiedzieć że to coś jak saab czyli coś co chciałbym mieć może dlatego że ogólnie mało jest tego typu aut na drogach, no ale chyba sami przyznacie że oba auta mają coś w sobie.
Z tego co się dowiedziałem to ogólnie autko nie sprawia większych problemów o ile się kupi fajny egzemplarz tylko tutaj z moim budżetem mogę celować w rocznik 2006-2007 i przebieg raczej też nie mniejszy jak 150tys, problemem jest również to że ogólnie jest mało aut krajowych a i pewny egzemparz jest ciężko dostać.

Jeśli chodzi o HH to pierwsze co to przychodzi mi ford focus i tutaj mam jakieś tam pole do popisu i chciałbym szukać autka z wyposażeniem titanum tylko jak wiadomo z krajowych to jednak będzie ciężko

Alfa romeo giulietta - i tutaj nic nie napisze bo sam nie wiem.

Czekam na wasze opinie i może jakieś propozycje.