Witam,jestem młodym człowiekiem oraz mega fanem lat 90!Podczas gdy znajomi kupują VW albo BMW ja poszedłem w drugą stronę i nabyłem moim zdaniem już oldschool-owego Mercedesa.Jest to mój piewszy samochód.Trochę o nim:
-W124 Sedan Rocznik 1990 (16.11.1990)
-Silnik 3.0D (OM603.912) wraz z 4 biegową skrzynią automatyczną
-Przebieg wg.licznika 344tkm ale ja wiem że ma 5 z przodu
-Sprowadzony do Polski z Belgii w 2008r i przez 9 lat był w jednej rodzinie
-Bezwypadkowy
Auto jest u mnie od marca i przez ten czas włożone masę czasu,serca i pieniędzy.Swoje modyfikacje z pojazdem zacząłem od zmiany białych(moim skromnym zdaniem nie pasujących do W124)kierunkowskazów na ori pomarańczowe(marchewki)firmy hella.Następnie przyszedł czas na felgi zmieniłem je na 8loch z 15loch.Oczywiście nie wspominam o oczywistych czynnościach serwisowych i eksploatacyjnych.Teraz powinno paść pytanie-Jaką to auto ma powłokę lakierniczą i gdzie było malowane? Zatem:
-Zaprawki na przednim prawym blotniku oraz dwóch tylnych
-Malowane częsciowo drzwi tylne lewe
-Zaprawka dookoła anteny oraz przy jednej z listew ozdobnych
Reszta auta jest ori,sprawdzałem również lakier na elementach strukturalnych i wszędzie miesci sie w granicy normy (poniżej 130mikronów)
Teraz czas na odczucia z jazdy.
Jestem Mega Zaskoczony!komfort jazdy jest na poziomie dzisiejszych aut klasy premium,jak na mercedesa przystało
Teraz się nie dziwię czemu był to ulubiony wóz taksówkarzy.Fotele miękkie,zawieszenie miękkie wszystko sprowadza się do kanapo-wozu.
Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu biorąc pod uwagę że wóz kupiłem za bardzo rozsądne pieniądze.Jak masz jakieś pytania to uderzaj!Załączam parę zdjeć mojego pomnika
VIN:WDB1241301B350009
Jako ciekawostka dodam że jako nowy wg.niemieckiego cennika na 1990(preisliste 57) kosztował 61.641DM
IMG_3897.jpgIMG_3895.jpgIMG_3869.jpgIMG_3898.jpgIMG_3886.jpgIMG_3936.jpg