Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Szukam archiwalnego ogłoszenia

Hybrid View

Poprzedni Post Poprzedni Post   Nastepny Post Nastepny Post
  1. #1
    kronos188
    Gość

    Domyślnie Szukam archiwalnego ogłoszenia

    Witam
    kupiłem auto z przekręconym licznikiem , sprawa niedługo znajdzie swój finał w sądzie i zbieram jak najwięcej informacji na nieuczciwego sprzedawcę , auto to VW Passat z 2008r , rok modelowy 2009r, auto kupiłem w 2015r z przebiegiem 169 tys , a okazało się że już w 2011r miało ponad 200 tys , i tak kupiłem autoraport w autodna i jest tam wzmianka ze auto było oferowane do sprzedaży 2011-09-22 , 200 535 km przy cenie 386000 PLN Brutto , niestety nie wiem na jakim portalu aukcyjnym itd , nr vin auta to wvwzzz3cz9e034901 , jeśli ktos odnalazłby to ogłoszenie chetnie zapłace za link albo zrzuty ekranu mój mail [email protected]

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    podaj te liniki do raportów , masz numer sprzedawcy jeszcze? Gdzie kupiłeś?

  3. #3
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2015
    Skąd
    Brzesko
    Postów
    438
    Podziękowano Thanks Given 
    114
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Być może warto podeprzeć się jeszcze sprawdzeniem w bazie VW ? Tym bardziej, że jesteś właścicielem - odpłatnie powinni udzielić Ci informacji w salonie.
    Zapraszam do kontaktu: [email protected]

  4. #4
    malcolmxxx
    Gość

    Domyślnie

    https://www.autodna.pl/vin/WVWZZZ3CZ9E034901 autodna wali informacji, że hoho.

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    nawet go kupił przynajmniej tak twierdzi

  6. #6
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    a autobaza wspomina coś o jakimś uszkodzeniu(niach)
    https://www.autobaza.pl/zamow-raporty/WVWZZZ3CZ9E034901
    Pozdrawiam

  7. #7
    kronos188
    Gość

    Domyślnie

    Tak kupiłem i dopiero potem zacząłem sprawdzać-no cóz Polak mądry po szkodzie , w serwisie VW też byłem i tam dowiedziałem się o przebiegu a od znajomego który pracuje w ubezpieczeniach dowiedziałem się że była szkoda na tym aucie a kupiłem auto : "" bezwypadkowe , 100%sprawne technicznie , 100% oryginalny lakier , 100% oryginalny przebieg"'' ale zależy mi na tym konkretnym ogłoszeniu - ktoś oferował to auto z oryginalnym przebiegiem - niedługo sprawa w sądzie - mam już sporo informacji ale to ogłoszenie to byłby cios w nieuczciwego sprzedawcę , poniżej link do raportu autodna: https://www.autodna.pl/vin/WVWZZZ3CZ...ink-do-raportu

  8. #8
    kronos188
    Gość

    Domyślnie

    tu jeszcze linki do innych raportów :
    https://www.automo.pl/raport/89516/8...5ca427283d55a3

    Ponadto na tej stronie (bezwypadkowe.net) wpisując w pole szukaj vin
    WVWZZZ3CZFE035666

    to akurat nie mój passat ale znajdą Państwo przykład tego nieuczciwego sprzedawcy , ja kupiłem akurat od niego , skupuje auta poleasingowe a sprzedaje mimo że prowadzi komis jak od osoby prywatnej , niestety te wszystkie informacje odkryłem już po kupnie auta

  9. #9
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie jakiejs stronie tylko naszym forum i nie bezwypadkowe.net tylko bez-wypadkowe.net

    Jeśli to ten Pan co telefon podany w linku to biznesów parę ma , czy ta firma nie była w TVN turbo co robili zdjecia na tle jakiegoś ASO?
    Moim zdaniem masz wszystko co trzeba , na rachunku umowie masz wpisany przebieg?

  10. #10
    kronos188
    Gość

    Domyślnie

    Przepraszam jeśli uraziłem - jestem tu nowy , tak na fakturze mam przebieg wpisany 169 000 km , tak jak pisałem wcześniej mam sporo informacji zarówno z ASO jak i z tych raportów , jednak jakby ktoś pomógł odnaleźć to archiwalne ogłoszenie gdzie auto było oferowane z wyższym stanem licznika to byłby naprawdę cios w sprzedawcę na sali sądowej

  11. #11
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    tu jest ogłoszenie z 2012 ale juz po korekcie
    http://moto.archiwumallegro.pl/?item...l_salon_polski

    Obawiam sie ze przebieg przed korektą pochodzi z bazy aut poleasingowych jakiś masterlease czy coś i nie było auto wystawione na portalach ogłoszeniowych

  12. #12
    kronos188
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję - zawsze coś , może ktoś jeszcze coś znajdzie - tak jak widać w raporcie- AutoDNA skądś wzięło ogłoszenie że auto było wystawione 2011-09-22 za 38600 zł i przebiegiem 200 535 km , to ogłoszenie gdzieś musi być tylko trzeba je znależć i musi być w nim vin pojazdu skoro do niego dotarli , pisałem do nich czy udostępnią nawet odpłatnie jakiś link ale na razie nie otrzymałem odpowiedzi , niemniej dziękuję za chęć pomocy

  13. #13
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No tak oczywiscie ze było tylko że nie wszystkie serwisy maja takie archiwa jak allegro czy otomoto. Owszem są jeszcze inne możliwości ale trzeba widzieć właśnie gdzie był wystawiony...
    Nie sądzę aby autodna udzieliło tobie informacji na jakie portale mają skrypty.

  14. #14
    kronos188
    Gość

    Domyślnie Czy ktos pomoże sprawdzić auto po przebiegu ubezpieczenia ac/oc ?

    Witam
    Walczę w sądzie z nieuczciwym sprzedawcą (kupiłem auto powypadkowe z cofniętym licznikiem i sporo wad ukrytych) , po 2 latach w końcu zaczęły się rozprawy- na razie zeznawał sprzedawca (ja mam termin na początek października) i jest taka sprawa: otóż zeznał on za auto jest bezwypadkowe a ja badałem je podczas kupna czujnikiem lakieru (czegoś takiego nie było ) - dodatkowo zeznał że jedyne szkody to obtarte klamki drzwi a szkody te zrobiły dzieci na podwórku - on z ubezpieczenia nie korzystał bo wyceniło straty na 1200 zł a ASO naprawę na 4000 zł więc dał sobie spokój , ja natomiast kupiłem raport AutoDNA i jest w nim że aż 3 razy była zgłoszona szkoda tego pojazdu. Pisałem do UFG czy mogą przesłać takie dane ale muszę mieć notarialnie poświadczoną zgodę sprzedawcy tego auta co niestety jest nie do uzyskania . Tak więc czy ktoś jest w stanie pomóc mi zdobyć informacje o szkodach na pojeździe np. opis szkody , kwotę wypłacanego ubezpieczenia i komu wypłacono , może jakieś zdjęcia uszkodzeń . Może ktoś pracuje w ubezpieczeniach i ma dostęp do takich danych . Chętnie zapłacę za takie informacje - mając coś takiego w sądzie - już mam sprawę wygraną - udowodnię że sprzedawca kłamie . Mój e-mail [email protected] , jak ktoś może pomóc proszę pisać podam namiary auta . Z góry dziękuję

  15. #15
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Sadzisz ze ktos udostepni ci dane których nie można udostępnić a ty pójdziesz z tym do sądu??

    Podaj VIN tego auta

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •