Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Citroen DS5

  1. #1
    Rogerson
    Gość

    Domyślnie Citroen DS5

    Witam,

    Powoli przymierzam się do zmiany auta i przyznam szczerze, że gdybym miał kupować oczami, to już mam swojego faworyta ;] Mowa oczywiście o DS5 z początku produkcji, czyli z roku 2012 w Pb.

    Sporo czytałem różnych opini na wszelakich stronach związanych z motoryzacją ale nie zaszkodzi zapytać również tutaj. Prosiłbym o zalety i wady tego modelu oraz silnika.

    Byłbym wdzięczny za każdą informację.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Benzyna THP jest bardzo kiepska (silnik od BMW/Mini) Jeśli nie zależy Ci na osiągach to 1.6 HDI - tani w utrzymaniu, ale szału w przyśpieszeniu nie ma.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    Rogerson
    Gość

    Domyślnie

    Dobrze że podpytałem bo w ogóle nie skojarzyłem że benzyniaki w DS5, to silniki owianą złą sławą od beemwu. Zresztą z tego co widziałem na rynku wtórnym ciężko o benzynę, a dieslów na pęczki, więc i wybór większy.

    btw. osiągi są u mnie na jednym z ostatnich miejsc jeżeli chodzi o priorytety. Obecnie ujeżdżam Civica IX gen. w 1.4 i w zupełności mi to wystarcza :]

  4. #4
    adwil
    Gość

    Domyślnie

    Jak dla mnie bardzo fajny samochód - luba ma z początku 2013, przebiegu ok. 70 tys. i jak na razie (odpukać) nic nie było w nim robione. Mieliśmy tylko dziwną akcję z nim z miesiąc po kupieniu - po dojeździe do pracy pokazał Check Engine. Dalej wiadomo - laweta, aso... No i jak dojechał do aso to błąd zniknął niby sam i jeszcze robili problem żeby oddać $$ za lawetę. No ale cóż...

  5. #5
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A czy oprócz zapalenia CHECK ENGINE coś siedziało?
    Nie odpalało, brak mocy itd?

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •