Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Sedan / Liftback Volvo rocznik 2011 za 50-70k zł na Pb. trasa > 50%

  1. #1
    zonkul
    Gość

    Domyślnie Sedan / Liftback Volvo rocznik 2011 za 50-70k zł na Pb. trasa > 50%

    Jakie auto kupić pow. 30k
    Rodzaj
    Sedan / Liftback
    Preferowana marka
    Volvo
    Budżet na zakup auta:
    50-70k
    Preferowany rok produkcji:
    2011
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    200+
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    15000
    Segment/typ/wielkość auta:
    Kombi/sedan średniej wielkości
    Charakter użytkowania :
    trasa > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    2
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Witajcie,

    Od kilku lat mam Volvo S60 2.5T AWD 2007r. . Z samochodu jestem bardzo zadowolony - komfort, osiągi, prowadzenie, wykończenie wnętrza. Jedynie odrobinę słabe jest wyciszenie na autostradzie przy dużych prędkościach. Zastanawiam się nad wymianą samochodu na trochę nowszy, bardziej dynamiczny i mający adaptacyjny tempomat - wydaje mi się, że ta opcja bardzo mi się przyda na trasach do Włoch czy Niemiec. Przejechałem się Volvo S60 II z silnikiem diesla 163 km i .. silnik ma zakres tylko jakieś 1300 obrotów użytecznych - najpierw jest lag a potem tylko hałas zamiast przyspieszenia. Do tego wykończenie wnętrza wydaje mi się być zdecydowanie gorszej jakości - od wysokości zegarów w dół tylko zwykły twardy plastik, konsola środkowa tak samo, łuszczące się elementy wnętrza - i to wszystko przy przebiegu 120 000 km. W moim starym S60 pomimo 300 000 km przebiegu wnętrze jest w dużo lepszym stanie i sprawia wrażenie lepiej wykonanego. Prowadzenie było ok, ale jednak samochód twardszy.
    Prośba o sugestię w którym kierunku szukać - czy S80 jest lepiej wykończone? Czy może BMW 320d F30? Audi czy VW nie specjalnie chciałbym kupować, ponieważ trzymam auto na parkingu publicznym. Najbardziej zależy mi na adaptacyjnym tempomacie, wykończeniu i wyciszeniu na poziomie nie gorszym niż obecne auto i porównywalnych lub lepszych osiągach - nie ma dla mnie większego znaczenia czy będzie to diesel czy benzyna - spalanie (w granicach rozsądku) także jest bez znaczenia.
    Absolutnie nie interesuje mnie prestiż marki - jeżeli auto będzie spełniało wymogi to może to być Dacia.

    Z góry dziękuję za pomoc/sugestie.
    Proszę o usunięcie - na forum jest błąd - przycisk Preview powoduje dodanie posta!
    Ostatnio edytowane przez zonkul ; 25-03-17 o 10:52

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Kup Mondeo Mk4 polift lub 5
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    zonkul
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    Kup Mondeo Mk4 polift lub 5
    Jest to jedna z opcji, jaką biorę pod uwagę. Wariant 2.0 240KM z automatem. W zasadzie już bym szukał, gdyby był AWD.
    Łatwiej w tych pieniądzach chyba będzie znaleźć MK4 po lifcie, prawda?

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •